Lišák Vrba. Chystá dvě verze Plzně, jak se změní ta pro Ligu mistrů? | iSport.cz
Jakub Konečný
16. července 2018 • 05:00

Lišák Vrba. Chystá dvě verze Plzně, jak se změní ta pro Ligu mistrů?

Reklama
TOP VIDEA
TOP MOMENTY: Plekanec hledal zub, neuvěřitelná výhra Pardubic a kuriózní vlastňák Varů TOP MOMENTY: Plekanec hledal zub, neuvěřitelná výhra Pardubic a kuriózní vlastňák Varů
Ohlédnutí za Čechovou kariérou: Zranění hlavy i nejlepší zápas s Ghanou Ohlédnutí za Čechovou kariérou: Zranění hlavy i nejlepší zápas s Ghanou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mistrovská Viktoria bude mít v příští sezoně dvě tváře. Ofenzivní, kterou už všichni moc dobře znají, hodlá ukazovat v domácí soutěži. A znovu v ní dominovat. Naopak pro Ligu mistrů, kde bude úspěchem každý uhraný bod, projde Plzeň defenzivním faceliftem, který možná podpoří i změna rozestavení. Připravte se, tým trenéra Pavla Vrby bude na podzim jako Dr. Jekyll a Mr. Hyde. Nabízíme vám varianty sestav, v jakých může Plzeň nastupovat i anketu s bývalými trenéry Viktorie.Kdo chvíli stál, už stojí opodál. A Plzeň zůstat trčet na místě rozhodně nechce. Byť v minulé sezoně získala titul a postoupila do osmifinále Evropské ligy, nepovedené jaro nemilosrdně odkrylo všechny její rezervy. A tak se v mistrovském klubu přes léto usilovně pracovalo na jejich odstranění.

Tým posílili stoper Luděk Pernica, záložníci Roman Procházka, Ubong Ekpai a Pavel Bucha, kvalitu kádru zvedl i návrat z hostování útočníka Jakuba Řezníčka. A zároveň se cizeloval herní styl, s kterým Viktoria dlouhodobě vládne domácí scéně.

„Znova navazujeme na to, co se nám dařilo v minulé sezoně, a samozřejmě se snažíme některé detaily zdokonalit. Plus přišli noví hráči, které potřebujeme zapracovat,“ popsal náplň letní přípravy asistent trenéra Dušan Fitzel po jednom z tréninků v rakouském Westendorfu.

Poznávacím znamením Viktorie je rozestavení 4 – 2 – 3 – 1, konstruktivní rozehrávka, důsledné využívání krajních prostorů, velký počet hráčů v útočné fázi a co nejrychlejší přechod do útoku. To vše bude platit i v novém ročníku Fortuna ligy.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2Články odjinud


Články odjinud