Lišák Vrba. Chystá dvě verze Plzně, jak se změní ta pro Ligu mistrů? | iSport.cz
Jakub Konečný
16. července 2018 • 05:00

Lišák Vrba. Chystá dvě verze Plzně, jak se změní ta pro Ligu mistrů?

TOP VIDEA
PRVNÍ DOJMY: Extáze v Edenu. Slávisté i v nejhorší půlhodině v LM tlačili Barcelonu ke zdi PRVNÍ DOJMY: Extáze v Edenu. Slávisté i v nejhorší půlhodině v LM tlačili Barcelonu ke zdi
SESTŘIH: Slavia - Barcelona 1:2. Prohra po boji, rozhodl nešťastný vlastenec Olayinky SESTŘIH: Slavia - Barcelona 1:2. Prohra po boji, rozhodl nešťastný vlastenec Olayinky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mistrovská Viktoria bude mít v příští sezoně dvě tváře. Ofenzivní, kterou už všichni moc dobře znají, hodlá ukazovat v domácí soutěži. A znovu v ní dominovat. Naopak pro Ligu mistrů, kde bude úspěchem každý uhraný bod, projde Plzeň defenzivním faceliftem, který možná podpoří i změna rozestavení. Připravte se, tým trenéra Pavla Vrby bude na podzim jako Dr. Jekyll a Mr. Hyde. Nabízíme vám varianty sestav, v jakých může Plzeň nastupovat i anketu s bývalými trenéry Viktorie.Kdo chvíli stál, už stojí opodál. A Plzeň zůstat trčet na místě rozhodně nechce. Byť v minulé sezoně získala titul a postoupila do osmifinále Evropské ligy, nepovedené jaro nemilosrdně odkrylo všechny její rezervy. A tak se v mistrovském klubu přes léto usilovně pracovalo na jejich odstranění.

Tým posílili stoper Luděk Pernica, záložníci Roman Procházka, Ubong Ekpai a Pavel Bucha, kvalitu kádru zvedl i návrat z hostování útočníka Jakuba Řezníčka. A zároveň se cizeloval herní styl, s kterým Viktoria dlouhodobě vládne domácí scéně.

„Znova navazujeme na to, co se nám dařilo v minulé sezoně, a samozřejmě se snažíme některé detaily zdokonalit. Plus přišli noví hráči, které potřebujeme zapracovat,“ popsal náplň letní přípravy asistent trenéra Dušan Fitzel po jednom z tréninků v rakouském Westendorfu.

Poznávacím znamením Viktorie je rozestavení 4 – 2 – 3 – 1, konstruktivní rozehrávka, důsledné využívání krajních prostorů, velký počet hráčů v útočné fázi a co nejrychlejší přechod do útoku. To vše bude platit i v novém ročníku Fortuna ligy.

Pokračování článku patří k placenému
obsahu iSportu

S předplatným získáte:

 • Sestřihy všech zápasů FORTUNA:LIGY
 • Exkluzivní videa z hokejové extraligy
 • Profilové rozhovory
 • Zákulisní informace z první ruky
 • Názory slavných expertů
 • Analýzy vítězství a porážek
 • Měsíční předplatné 49 Kč*

  *Cena 49 Kč platí pro první měsíc pro nové
  předplatitele (týká se pouze platby kartou).
  Následující měsíc stojí 99 Kč.

  Objednat
 • Roční předplatné 990 Kč

  Ušetříte 2 měsíce oproti měsíční platbě.

  Objednat

Možnosti platby
?

 • Kartou online
 • Platba online
 • Platba SMS
Firemní předplatné
Roční licence pro firmy a instituce objednávejte zde

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud