27. července 2009 • 16:57

Fenin už odehrál první zápas

Autor:
Reklama
Martin Fenin
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový útočník Martin Fenin už se zcela zotavil ze zranění třísel. V neděli nastoupil za Eintracht Frankfurt k přípravnému utkání proti amatérům z Ober-Beerbachu a dal jednu ze čtyř branek svého týmu.Od operace oslabených třísel přitom uběhl jen měsíc a dva dny, tedy polovina původně odhadované doby.

"Třísla drží, mám z toho dobrý pocit. Nehrál jsem sice naplno, ale lážo plážo taky ne," prohlásil Fenin na svém osobním webu.

V modelovém zápase nastoupil na druhý půlhodinový poločas a po sedmi minutách na hřišti zvýšil na 3:0. Obzvlášť při střelbě prý byl stále opatrný.

"Ještě se musím krotit, žádný dardy z dálky jsem raději nezkoušel. Ale jinak dobrý," uvedl dvaadvacetiletý hráč.
Fenin se podrobil operaci 24. června a německá média odhadovala, že ze hry vypadne až na dva měsíce. Hráč později prohlásil, že tak pesimistická diagnóza není na místě a mohl by hrát už za čtyři týdny.

Nakonec se tedy příliš nespletl. V uplynulé sezoně byl Fenin s pěti góly druhým nejlepším střelcem trápícího se Frankfurtu.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze