Autor: ČTK, jon
0
Jarolím: Slavia? Míň arogance, víc kreativity. Drahé posily zatím nejsou znát
Furch po nástupu k Boleslavi: Brno jsem si oblíbil, ale život mění plány

Po Chelsea a Arsenalu se v 6. kole anglické ligy nedařilo ani dalšímu favoritovi Manchesteru United. Ten na rozdíl od svých rivalů však vybojoval alespoň bod za remízu 2:2 na hřišti Boltonu, přestože v utkání dvakrát prohrával. Manchester tak zůstává bez porážky, ale venku ještě nevyhrál a z šesti zápasů již třikrát získal jen bod.

Bolton zahrál proti favoritovi velmi dobře a dvakrát v utkání vedl po trefách Knighta a Petrova. Jenže v dresu Manchesteru dnes zářil portugalský záložník Nani. Ve 23. minutě převzal na polovině hřiště míč, padesátimetrovým sólem pronikl až do vápna a srovnal na 1:1.

Po změně stran pak byl Nani i u druhého vyrovnání, když čtvrt hodiny před koncem jeho centr z přímého kopu usměrnil hlavou do branky Owen, který na hřiště přišel dvě minuty předtím.