13. března 2020 • 11:36

V karanténě je i Nedvěd. Kvůli obránci v izolaci 121 lidí z Juventusu

Autor: kub
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Balzám na duši po derby, řekl Tecl po postupu. Kroměříž? Rekord i modelový mač na Vlašim
ZIMÁK s Dudou o zavřené NHL či Kometě. Holík je mrtvý hráč, snad ho to ani nebaví
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pozitivní test obránce Danieleho Ruganiho na koronavirus výrazným způsobem zasáhl celý Juventus. Úřadující italský mistr uvedl, že z preventivních důvodů skončilo v karanténě 121 členů klubu – včetně prezidenta Andrey Agnelliho a jeho pravé ruky Pavla Nedvěda.Hráči Juventusu, realizační tým, zaměstnanci klubu i členové vedení, ti všichni jsou v izolaci poté, co se koronavirem nakazil obránce Daniele Rugani. Turínský klub uvedl, že se to týká dohromady 121 lidí.

„Vzhledem ke zprávě o pozitivním testu našeho hráče na COVID-19 dodržuje 121 lidí, konkrétně hráčů, zaměstnanců, ředitelů a dalších lidí spojených s klubem, dobrovolnou domácí izolaci, jak ji vyžadují zdravotnické orgány na základě platných předpisů,“ uvedl Juventus v oficiálním prohlášení.

V karanténě tak je i prezident Andrea Agnelli a podle informací redakce iSport.cz i jeho pravá ruka Pavel Nedvěd . Naopak dalšího Čecha Nicolase Pennera, hráče juniorky Juventusu, se toto opatření netýká, neboť momentálně pobývá v Česku.

Juventus FC Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Kde sledovat los Evropské ligy v TV?

Články odjinud


Články odjinud