Bundesliga | Gebre Selassie se trefil za Brémy. Nastartoval obrat proti Frankfurtu | iSport.cz

Autor: ČTK, apr
1
SESTŘIH: Sparta - Slovácko 1:0. Klíčová výhra v boji o LM, vystřelil ji Wiesner
Třinec - Liberec: Krvavá bitka! Rodewald se porval s Vlachem

Gól českého obránce Theodora Gebre Selassieho nasměroval fotbalisty Brém i s brankářem Jiřím Pavelkou v německé lize k vítězství. V předehrávce 23. kola po obratu porazili čtvrtý Eintracht Frankfurt 2:1 a po třech zápasech poprvé naplno bodovali.

Frankfurt šel do vedení už v deváté minutě, kdy se trefil Andre Silva, nakonec ale šesté vítězství v řadě nevybojoval. Gebre Selassie se v úvodu druhého poločasu po přihrávce za obranu ocitl sám před brankou a střelou k levé tyči vyrovnal na 1:1. S oslavami druhé branky v sezoně ale mohl začít až po konzultaci sudího s videem.

Po hodině hry přidaly Brémy druhý gól, který rovněž kvůli možnému ofsajdu musel posvětit až videorozhodčí. Třetí zásah o necelých deset minut později už sudí neuznal.