SESTŘIHY: Drtivý finiš stačil Barceloně na bod, Real i Atlético nezaváhaly | iSport.cz
2. dubna 2018 • 22:53

SESTŘIHY: Drtivý finiš stačil Barceloně na bod, Real i Atlético nezaváhaly

Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod! Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod!
BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný

SOUHRN 30. KOLA | Fotbalisté Realu Madrid počtvrté v řadě ve španělské lize zvítězili. Na hřišti sestupem ohroženého Las Palmas vyhráli jasně 3:0 a z třetího místa ztrácejí čtyři body na městského rivala Atlético, které si poradilo s La Coruňou, kterou porazilo 1:0. Realu neuškodila ani absence mnoha opor, do zápasu nezasáhli Cristiano Ronaldo, Marcelo, Toni Kroos nebo Sergio Ramos. Barcelona díky dvěma brankám v závěrečných minulách vybojovala bod na hřišti Sevilly za remízu 2:2.

Atlético Madrid - La Coruňa 1:0

Branka: 34. Gameiro z pen.

Atlético mělo od začátku zápasu územní převahu, z brejků ale hrozili především hosté. V největší příležitosti vychytal Péreze v samostatném úniku brankář Oblak, jenž nastoupil k 150. zápasu za Atlético. Favorit rozhodl o vítězství v 34. minutě, z pokutového kopu se nemýlil Gameiro.

Druhý poločas už žádné gólové šance nepřinesl, Atlético tak udrželo čisté konto v 19. ligovém zápase této sezony. La Coruňa nevyhrála už 15 zápasů a zůstává předposlední.

SESTŘIH LA LIGY: Atlético Madrid - La Coruňa 1:0
720p 360p

Domácí: 34. Gameiro

Hosté:

Domácí: Oblak – Isaac (64. D. Costa), Savić, Godín, Lucas Hernández – Saúl Ñíguez, Gabi (C), Partey (88. Moya) – Koke – Á. Correa, Gameiro (72. F. Torres).

Hosté: R. Martínez – Juanfran, Albentosa, Sidnei, Luisinho – Guilherme, Muntari (63. Valle), Çolak (77. Bakkali) – Mosquera – Pérez Martínez, Adrián López (C) (82. Andone).

Hosté: 89. León

Domácí: Guaita – Damián Suárez, Bruno González, Cabrera, Antunes – Portillo (82. Pacheco), Fajr, Flamini (81. Šibasaki), Ndiaye – J. Molina (C), Á. Rodríguez (74. Duro).

Hosté: Adán (C) – Barragán, Amat, Bartra, Mandi, Firpo – Ruiz, Javi García (78. Joaquín), Guardado – Boudebouz (68. León), Morón (83. J. Campbell).

Branka: 62. Rodrigo

Valencie uspěla díky gólu Rodriga z 60. minuty s Leganés 1:0 a dál stíhá oba madridské velkokluby v boji o druhé místo.

SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Valencia 0:1
720p 360p

Domácí:

Hosté: 62. Rodrigo

Domácí: Cuéllar – Zaldúa, Bustinza, Muňoz (73. Beauvue), Siovas, Rico – Omar (79. El Zhar), R. Pérez, Gabriel (90+1. Naranjo), Eraso – N. Amrabat.

Hosté: Doménech – Vezo, Gabriel, Garay, Gayá – Soler (65. Torres), Parejo, Kondogbia, Guedes (80. Pereira) – Rodrigo, Zaza (70. Vietto).

Málaga - Villareal 1:0

Villareal podlehl poslední Málaze, která se po 14 zápasech dočkala ligové výhry. Jedinou branku vstřelil v 37. minutě z pokutového kopu Castro.

SESTŘIH LA LIGY: Malága - Villareal 1:0
720p 360p

Domácí: 37. Castro

Hosté:

Domácí: Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Miguel Torres (C) – Success (66. Bueno), Iturra, Lacen (79. Adrián González), Castro (75. Lestienne) – En-Nesyri, Rolán.

Hosté: Asenjo – M. Gaspar (C), Álvaro González, Bonera, J. Costa – Hernández – R. Soriano, Fornals, Castillejo (61. Raba) – N. Sansone (72. R. Martínez), Bacca (53. Ünal).

Branky: 36. Vázquez, 50. Muriel - 88. Suárez, 89. Messi

Střídající Lionel Messi zachránil bod Barceloně na hřišti Sevilly a zároveň odvrátil první porážku suverénního lídra v této sezoně španělské fotbalové ligy.

Argentinský kanonýr přišel na hřiště po hodině hry a v 89. minutě vyrovnal na konečných 2:2, teprve minutu před tím přitom snížil Luis Suárez.

SESTŘIH LA LIGY: Sevilla - Barcelona 2:2. Hosté urvali bod v závěru
720p 360p

Domácí: 36. F. Vázquez, 50. Muriel

Hosté: 88. L. Suárez, 89. Messi

Domácí: S. Rico – Mercado (46. Layún), Kjaer, Lenglet, Escudero (C) – N'Zonzi, Banega – Navas (81. Nolito), F. Vázquez, Correa (72. Pizarro) – Muriel.

Hosté: ter Stegen – Roberto, Piqué, Umtiti, Alba – Paulinho (77. Denis Suárez), Rakitić, Iniesta (C) (81. Alcácer) – O. Dembèlé (58. Messi), L. Suárez, Coutinho.

Domácí: Soria, Layún, Carriço, Arana, Pizarro, Ben Yedder, Nolito

Hosté: Cillessen, Semedo, Vermaelen, Suárez, Gomes, Messi, Alcácer

Domácí: Mercado, S. Rico

J. González – R. Becerril, I. Rubio

Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla).

37588 diváků

Las Palmas - Real Madrid 0:3

Branky: 26. a 51. z penalty Bale, 39. Benzema z penalty.

"Bílý balet" vedl od 26. minuty, poté co Modrič vysunul za obranu Balea a velšský reprezentant se tváří v tvář brankáři Chichizolovi nemýlil. Ještě před přestávkou zvýšil Benzema z penalty a pokutový kop dostal Real k dispozici i po změně stran. Střelou doprostřed branky jej zužitkoval Bale.

SESTŘIH LA LIGY: Las Palmas - Real Madrid 0:3
720p 360p

Domácí:

Hosté: 26. Bale, 39. Benzema, 51. Bale

Domácí: Chichizola – Míchel (46. Expósito), Navarro, Gálvez, Aguirregaray – J. Castellano, V. Gómez (46. Jairo) – Halilović, Aquilani, Momo (85. Ezekiel) – Calleri.

Hosté: Navas – Nacho Fernández (29. Hakimi), Vallejo, Varane, Hernández – L. Vázquez, Casemiro (61. Kovačić), Modrić (61. M. Llorente), Asensio – Benzema, Bale.

Hosté: 68. Morales

Domácí: Bono – Ramalho, Juanpe, Espinosa – Maffeo, Pons, Granell (C), Aday – Portugués (77. Lozano), B. García (83. Timor) – Stuani.

Hosté: Olazábal – Pedro López (C), Cabaco (83. Postigo), Suárez Pier, Coke – Morales, Lerma, Campaña, Jason (77. Ivi) – Martí, E. Boateng (64. Sadiku).

Hosté: 90+1. Méndez

Domácí: Arrizabalaga – de Marcos, Núñez, I. Martínez, Balenziaga (81. Lekue) – San José, Iturraspe – Susaeta, Raúl García (79. Etxebarria), I. Córdoba (71. Aduriz) – I. Williams.

Hosté: S. Álvarez – Mallo, Sergi Gómez, Cabral, J. Castro – Wass (63. P. Hernández), Lobotka, Radoja (73. Méndez) – Aspas, Gómez, Boyé (63. Sisto).

720p 360p

Domácí: Pau López – V. Sánchez (C) (68. Navarro), David López, Ó. Duarte, Caricol – Granero, Ca. Sánchez, Darder (46. Piatti) – Sergio García, G. Moreno, Jurado (46. Melendo).

Hosté: Pacheco (C) – Martín, Laguardia, Ely, R. Duarte – Sobrino, Pina, D. Torres, Burgui (68. Pedraza) – Guidetti (77. H. Pérez), Munir (84. Wakaso).

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)

1.  Bilbao 0 0 0 0 0:0 0
2.  Atlético 0 0 0 0 0:0 0
3.  CD Leganés 0 0 0 0 0:0 0
4.  D. Alavés 0 0 0 0 0:0 0
5.  Espanyol 0 0 0 0 0:0 0
6.  Barcelona 0 0 0 0 0:0 0
7.  Getafe 0 0 0 0 0:0 0
8.  Girona 0 0 0 0 0:0 0