20. září 2007 • 00:00

Latka a Brabec si od fotbalu odpočinou

Autor:
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Královec odpískal penaltu správně, chyby byly v Olomouci ZLATÁ PÍŠŤALKA: Královec odpískal penaltu správně, chyby byly v Olomouci
Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test! Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přece jen nějakou kaňku mělo vítězství pražské Slavie v úvodním vystoupení v Lize mistrů. Zranili se jí dva obránci a zejména pro Martina Latku je další přestávka nepříjemná.Hořkou příchuť mělo vítězství fotbalistů Slavie 2:1 v úvodním zápase Ligy mistrů nad Steauou Bukurešť pro dva domácí obránce. Martin Latka a Erich Brabec pro zranění střetnutí nedohráli a čeká je nucená přestávka. Zvláště nepříjemná je pro Latku, který hrál ve středu vůbec první zápas v této sezoně. "Martin má natažený zadní stehenní sval, přes víkend projde komplexním vyšetřením a až pak budeme moci odhadnout, na jak dlouhou dobu si bude muset od fotbalu odpočinout," řekl pro slávistický web týmový lékař Miloš Barna. Ještě před koncem prvního poločasu odkulhal ze hřiště Brabec a na dnešní trénink už přišel s ortézou. "Má natažený vaz v koleně, bez fotbalu bude nejméně dva týdny," pokračoval Barna. Šrámy si ze zápasu odnesl i další obránce František Dřížďal, který má pohmožděné kloubní pouzdro a distorzi kotníku. Léčení zabere maximálně dvanáct dnů. Především Latku zranění pronásledují již hodně dlouho. V březnovém utkání v Liberci si natrhl úpon zadního stehenního svalu. Na poslední čtyři ligová kola se do sestavy Slavie vrátil, ale v letní přípravě si zranění obnovil.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata: Klasická verze
Mobilní verze