8. srpna 2009 • 21:14

Tipsport Cup: Č. Budějovice prohrály s Plzní

Autor:
Souboj Gulaši versus Melichárek.
TOP VIDEA
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0 Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté Českých Budějovic utrpěli ve svém třetím duelu Tipsport Cupu první porážku. V dnešním utkání prohráli 2:3 v prodloužení s Plzní, o jejímž vítězství rozhodl svým premiérovým gólem v dresu Západočechů Kanaďan Mark Bomersback.V zápase plném vyloučení nepadla ani jedna branka při standardním počtu hráčů na ledě. Jihočechy poslal do vedení v 10. minutě v přesilovce čtyři na tři Kotrla, brzy nato srovnal Stránský při hře ve čtyřech.

Ve druhé třetině už domácí vedli díky trefě Kracíka ve dvojnásobné přesilovce, ale ještě do přestávky ve hře čtyři na čtyři srovnal Gulaš.

Do prodloužení šla Plzeň s převahou jednoho hráče a přesilovku využil po 53 sekundách po výborné Kracíkově přihrávce střelou do prázdné branky Bomersback.

4. kolo hokejového Tipsport Cupu - skupina A:

Plzeň - České Budějovice 3:2 v prodl.
(1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 14. Stránský, 25. Kracík (Hanzlík, Benák), 61. Bomersback (Kracík, Benák) - 10. Kotrla (Melichar), 33. Gulaš (Havran).

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze