16. září 2007 • 00:00

Znojmo - Pardubice 4:3

Logo hokejového klubu HC Znojemští Orli
Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs

Hokejisté Znojma porazili v utkání 2. kola O2 extraligy Pardubice 4:3 po třetinách 0:2, 2:1 a 2:0.

Hokejisté Znojma porazili v utkání 2. kola O2 extraligy Pardubice 4:3 po třetinách 0:2, 2:1 a 2:0. Výsledek Znojemští Orli - Moeller Pardubice 4:3 (0:2, 2:1, 2:0) Branky a nahrávky: 22. M. Růžička (Plášek), 36. Jareš (Dopita), 45. Beroun (R. Procházka), 52. Dopita (Jareš) - 7. Rolinek (Píša), 16. Sýkora (Rolinek), 36. Sýkora (Hlinka). Rozhodčí: Rejthar - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:2. Diváci: 2896. Sestavy: Znojmo: Trvaj - Jareš, Tesařík, Bičánek, Chvátal, Mojžíš, Kotaška - Demel, Dopita, Erat - Plášek, Haman, M. Růžička - Selingr, J. Svoboda, Padělek - Meidl, R. Procházka, Beroun. Trenéři: V. Sýkora a Hynek. Pardubice: Koutský - Richter, Havíř, Snopek, M. Šeda, Píša, J. Kolář II, Posmyk, Linhart - Andrašovský, Pivko, Somík - Tvrdík, Blažek, Ondřej - Sýkora, Hlinka, Rolinek - Cetkovský, Pucher, Koukal. Trenéři: Říha a Rohlík.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>