14. září 2017 • 13:22

Mladá Boleslav vstoupila do superligy výhrou nad Bohemians 11:6

Autor:
Florbalisté Mladé Boleslavi vstoupili v dohrávce 2. kola do boje o obhajobu vítězství v základní části superligy domácí výhrou nad FbŠ Bohemians 11:6. Duel věnovaný školákům navštívilo 1210 fanoušků. Pro Mladou Boleslav to byl první zápas v sezoně, protože z prvního zářijového víkendu si odložila utkání kvůli účasti na Umea Scandic Cupu ve Švédsku.


Třemi brankami a jednou asistencí ozdobil v dresu vítězů svůj návrat do domácí nejvyšší soutěže po šestiletém působení v zahraničí útočník Milan Tomašík. Hattrickem se podílel na úspěchu také Jan Natov.

Čtyři asistence zaznamenal mladoboleslavský Petr Novotný a s 297 přihrávkami z 244 utkání vyrovnal historický rekord základní části Petra Skácela, který k tomu potřeboval 275 zápasů.

"Rozdíl ve skóre odpovídá naší převaze na hřišti. Oba týmy nedaly spoustu šancí. Bohemka se držela na dostřel díky našim špatně odbráněným standardním situacím. Jsem rád, že jsme se na zápas dobře připravili a před famózní kulisou jsme ukázali školákům atraktivní utkání," řekl trenér Mladé Boleslavi Jan Pazdera webu Českého florbalu.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze