23. března 2018 • 15:59

Hokejový obránce Knot bude dál hostovat v Chomutově

Autor:
Hokejový obránce Ronald Knot bude i v příští sezoně oblékat dres extraligového Chomutova. Piráti se domluvili s Mladou Boleslaví na prodloužení hostování třiadvacetiletého hráče, ve středočeském klubu bude na oplátku i nadále hostovat jiný bek Ondřej Dlapa.


"Rony se u nás osvědčil, proto jsme s Mladou Boleslaví jednali o možnosti jeho pokračování u nás a jsem rád, že jsme se domluvili," uvedl hlavní trenér a sportovní manažer chomutovského klubu Vladimír Růžička v tiskové zprávě.

Knot přišel do Chomutova v polovině prosince a za Severočechy do konce sezony odehrál 26 zápasů s bilancí čtyř branek a šesti asistencí. V nejvyšší soutěži odchovanec pražské Slavie doposud odehrál 130 utkání.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze