23. září 2018 • 17:37

Házenkářky Zlína v interlize poprvé ztratily remízou se Slavií

0
Házenkářky Zlína ve třetím kole interligy poprvé v sezoně ztratily bod. Na hřišti Slavie Praha promarnily čtyřbrankové vedení a nakonec v metropoli s úřadujícími vicemistryněmi remizovaly 26:26. Stoprocentní bilanci mají už jen ženy Veselí, které v sobotu porazily Šaľu 25:24.

Šampionky z Mostu, které v Šaľe minulý týden prohrály, v sobotu rozdrtily Olomouc 40:23. Náskok z prvního poločasu sice soupeřkám dovolily do přestávky téměř zlikvidovat, nástupem do druhé půle jim ale nedaly další šanci.

"Měli jsme úžasný nástup na začátku, bohužel jsme náskok velmi rychle ztratili. To vidím jako jedinou zásadní krizovou situaci, že jsme tak rychle prohospodařili náskok," řekl trenér Černých andělů Peter Dávid.