Kometa Brno dostala pokutu za chování fanoušků v Pardubicích | iSport.cz
18. ledna 2019 • 11:53

Kometa Brno dostala pokutu za chování fanoušků v Pardubicích

Autor:
Hokejová Kometa Brno dostala od disciplinární komise extraligy pokutu 50.000 korun za nesportovní chování fanoušků v zápase 31. kola v Pardubicích. ČTK o tom informoval tisový mluvčí svazu Zdeněk Zikmund.


Fanoušci úřadujícího mistra narušili utkání, které se hrálo 30. prosince, ve třetí třetině. V hale začali odpalovat pyrotechniku, dělobuchy a dýmovnice, a zápas musel být na několik minut přerušen.

"Pyrotechnika byla fanoušky vhozena dokonce i mezi přítomné členy složek integrovaného záchranného systému, přičemž jeden z členů hasičského sboru byl petardou zraněn," uvedl Zikmund v tiskové zprávě.

Vedle požární jednotky v hale zasahovala i pořadatelská služba a Městská police. "Dva příznivci Kmety byli zajištěni pro přečin použití pyrotechniky a tři pro konzumaci alkoholických nápojů v rozporu s městskou vyhláškou. Celkem bylo zadrženo osm osob," napsal Zikmund.

Utkání, které Kometa i díky třem gólům vstřeleným ve třetí třetině vyhrála 4:1, se odehrálo ve vyprodané ČSOB Pojišťovna areně.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud