3. června 2023 • 12:01

Vémolův raketový návrat! Po prohře bude bojovat už v létě, soupeř se řeší

Autor: cze
Vstoupit do diskuse
5
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Teplice - Slavia 0:0. Trápení v útoku. Chytilův gól odvolán, Mandous lapil penaltu
Teplice - Slavia: Chytil procpal neposedný balon do sítě! Ale gól odvolán kvůli ofsajdu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obličej mu hrál všemi barvami, oči měl nateklé a z nosu kapala krev. Karlos Vémola přesto po květnové pětikolové bitvě s Patrikem Kinclem nevybočuje z nastaveného kurzu. Předsevzal si pět zápasů v letošním roce, ani pád s velkým rivalem ho nemá zastavit. Na konci července se představí na Štvanici, pouhé dva měsíce po extrémním shazování do střední divize a fyzicky náročné tahanici s šampionem. Na vítěznou vlnu se zkusí vrátit v domluvené váze.Myšlenky na konec kariéry musí stranou. Český Terminátor v minulých dnech vyjádřil pochybnosti nad vývojem své sportovní dráhy, kterou by rád uzavřel na konci kalendářního roku ve slibované odvetě se Slovákem Attilou Véghem. Ještě předtím se ovšem fanouškům ukáže na oblíbené Štvanici, následně ho má čekat vítěz souboje o prozatímní pás polotěžké váhy mezi Alexandrem Poppeckem a Pavlem Langerem. Ten se uskuteční na nejbližším turnaji Oktagonu v německém Oberhausenu.

Pod otevřeným nebem Vémola vyzve soka v domluvené váze, aby hubnutí nebylo tolik extrémní. Známá tvář bojové scény před nedávnem prozradila, že do zápasu s Kinclem musela shodit 25 kilogramů. I proto se olomoucký rodák rozhodl pro svůj definitivní konec ve střední divizi, což kvitují další zápasníci.

„Podle mě je to největší přínos pro Karlose. To hubnutí bylo masakr, už ani není nejmladší. Shazovat tolik? Extrém… Sám se tím pochovával,“ hodnotil pro iSport.cz upřímně například Slovák Vlasto Čepo.

Attila Végh zareagoval na výzvu Patrika Kincla a co řekl o odvetě s Karlosem?
Video se připravuje ...

Jméno Vémolova nejbližšího soupeře organizace Oktagon zatím tají. Právoplatný šampion polotěžké kategorie se představí na sobotní akci 29. července. Promotéři naplánovali na Štvanici dvoudenní akci, bojovat se bude i v pátek. Jde o premiéru takového formátu.

Vémola v ikonických kulisách bojoval i vloni, kdy porazil Aleksandra Iliće škrcením hned v úvodním kole. Tehdy získal svůj pás, aby se o několik dní později oženil s partnerkou Lelou Ceterovou. Při nástupu k zápasu mu hrála píseň Karla Gotta a seděl v královském křesle s korunou na hlavě. Na Štvanici milovník lvů nechyběl ani před čtyřmi lety, kdy na body pokořil Henriqueho da Silvu, známého také jako Frankensteina.

Vstoupit do diskuse
5
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud