Ronda Rouseyová z MMA skočila do wrestlingu: Splnila si dětský sen! | iSport.cz
13. dubna 2018 • 09:45

Z padlé královny MMA Rondy je wrestlerka: Splnila si dětský sen!

Autor: tej
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bohemians - Sparta: Tetteh protlačil míč za Valeše, gól musel potvrdit VAR, 0:1
Upgrade štaflí, Ďolíček obklopily plošiny! Nej výhled pro fans Sparty
VŠECHNA VIDEA ZDE

Padlá MMA královna si splnila dětský sen. Poté, co Ronda Rouseyová přišla o titul v UFC, rozhodla se s bojovými sporty skončit a vydat se na zcela novou dráhu. Podepsala smlouvu s WWE, tedy nejslavnější wrestlingovou organizací. A zazářila. V debutu ohromila zaplněnou neworleanskou halu a v týmovém zápase po boku slavného Kurta Anglea oslavila svou první výhru na wrestlingové scéně.Už dříve přiznala, že wrestling miluje od dětství. Jako padlá královna MMA a občasná herečka, měla dokonalé vlohy pro to, aby se sama wrestlerkou stala. I když její debut doprovázely značné obavy, zvládla vše s noblesou.

Samotný debut si odbyla 8. dubna na WrestleManii 34. S Kurtem Anglem zápasila v týmovém souboji proti Stephanii McMahon a Triple H-ovi.  A hned v prvním zápase oslavila výhru.

Na její první představení se přišel podívat i Dana White, šéf UFC, kde ještě nedávno zápasila a kde se dostala na vrchol sportovní kariéry. Šéf světově proslulé MMA organizace dokonce přišel oblečený v tričku s nápisem „Rowdy“, což je nová přezdívka Rouseyové. A podle výrazu ve tváři se skvěle bavil.

Samotná bývalá ultimátní zápasnice po svém představení zářila štěstím. Na ní až nevídaný jev, po své prohře s Holly Holmovou, ve kterém přišla o mistrovský pás, se utápěla v depresích a později přiznala, že dokonce uvažovala nad sebevraždou. To všechno už ale hodila za hlavu a po hlavě se vrhla do splnění svého dětského snu.

„Byla jsem to já proti světu individuálního sportu. Myslela jsem, že tohle nikdy neřeknu, ale jsem strašně šťastná, že jsem tenkrát prohrála (zápas s Holmovou a později s Nunesovou, pozn. red.), protože jsem díky tomu teď tady. Stálo to za to,“ přiznala po zápase v rozhovoru pro espn.com a rozdávala úsměvy na všechny strany.

„Všechno se opravdu děje z nějakého důvodu. Myslela jsem, že za ty prohry nebudu nikdy vděčná, ale čas je nejlepší učitel. Jsem ráda, že jsem tomu dala čas místo toho, abych to vzdala. Je tolik lidí s tragédiemi, kteří si myslí, že to čas nevyléčí. Těm bych ráda vzkázala: Dejte tomu čas. Nikdy nevíte, co se stane a kam vás osud zavane.“

Sama Rouseyová měla z návratu před fanoušky trochu obavy, ti ji ale přivítali se vší parádou. „Dlužím celé WWE omluvu, protože jsem myslela, že na mě budou od prvního dne bučet. Ale oni mě vlastně od první chvíle přijali mezi sebe. Myslela jsem, že budu odsunutá a budu muset za své místo bojovat. Jsem tak vděčná. Budu se snažit být nejlepší, abych si tohle všechno zasloužila,“ vzkázala.

Ronda Rouseyová má za sebou debut ve wrestlingu
Ronda Rouseyová má za sebou debut ve wrestlingu

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud