20. září 2021 • 18:12

MMA zápasnice o sexu před zápasem i fandění Plzni: Znám se s Limbou!

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Další rekord pro českého Herkula. Kareš zvládl za hodinu přes 1200 shybů
Zimák: Skončí Jalonen? Umí lepší hokej, ale Hadamczik ho strčil před propast
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úspěšně zápasí v kleci, fandí fotbalové Plzni a obdivuje Rafaela Nadala. Česká MMA zápasnice Martina Jindrová je pořádný živel, veřejně se nebojí mluvit ani o intimních věcech jako je třeba sex před zápasem nebo tréninkem. „Pomáhá mi, odreaguju se tím, přijdu na jiné myšlenky, uvolním se,“ prozradila v novém díle pořadu Česká ulička, který poběží v pondělí 20. září od 21:30 na stanici O2 TV Sport.Martina Jindrová se netají láskou k fotbalové Plzni. Fandí především Davidu Limberskému, který po minulém ročníku ve Viktorii skončil a nyní nastupuje za třetiligové Domažlice. „Znám se s ním, teď jezdím hodně fandit i do Domažlic,“ zmínila. V hokeji zase drží palce posledním extraligovým mistrům z Třince. „Asi se mi líbil ten název,“ dodala s úsměvem.

Sleduje i tenis, kde obdivuje Rafaela Nadala. Jeho podpis, jak v pořadu Česká ulička ukázala, má dokonce vytetovaný na krku! „Velká láska, můj idol. Zbožňuju ho hlavně kvůli tomu, že měl taky několik zranění. Byl nejlepší na světě, zranil se, ale vždycky se vrátil a zase byl nejlepší,“ řekla jedna z nejlepších českých bojovnic. Naopak příliš nemusí jiného současného velikána – Novaka Djokoviče.

MMA zápasnice Jindrová fandí Plzni: Znám se s Limbou!
Video se připravuje ...

Česká fighterka, která před MMA dlouho zápasila v kickboxu či Muay thai a v mládí začínala s karate, se před Michalem Hrdličkou otevřela i s intimními záležitostmi. Sex před zápasem nebo tréninkem? Ano, či ne?

„Sex mi pomáhá, odreaguju se tím, přijdu na jiné myšlenky, uvolním se. Na tréninku nebo v zápase pak podám lepší výkon. Myslím, že spoustu ženských to tak má, akorát o tom třeba nemluví. Když je to ráno a zápas večer, tak to stačí. Klidně i dvě hodiny před zápasem, abych se stihla dopřipravit,“ prohlásila Jindrová s úsměvem.

Více se dozvíte v pořadu Česká ulička na O2 TV Sport v pondělí 20. září od 21:30!

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud