FORTUNA:LIGA - Základní část - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Sparta - 18. února 2019   18:00

Dukla
3' Milošević (P. González) • 56' Plechatý(vl.)
2:3
(1:1)
Sparta
12' Kanga   • 64' Zahustel  (Sáček) • 81' Tetteh  (Matěj Hanousek)

F. Rada – Ostojić, Kozma, Raspopovič – Milošević (C), Krunert, Kovaľ (71. Holenda), D. Souček – Daniel Tetour (87. Djuranović), P. González (84. Lu. Holík), Podaný.
M. Hruška – Marek Hanousek, Lu. Holík, Holenda, Djuranović, Douděra, Dancák.
Královec – Nádvorník, Mokrusch
Na Julisce, Praha-Dejvice
6 122 diváků
Nita – Zahustel, Plechatý, Costa, Matěj Hanousek – Sáček, M. Frýdek (C) – Moberg Karlsson (74. Civić), Kanga (60. M. Hašek), Chipciu (57. Hložek) – Tetteh.
Heča – Štetina, Civić, M. Hašek, Pulkrab, Hložek, Drchal.

SESTŘIH: Dukla - Sparta 2:3. Strhující bláznivé drama rozhodl Tetteh

V ligové tabulce se Sparta dnešním triumfem posouvá na třetí pozici, o niž si to příští týden na Letné rozdá v přímém souboji s Baníkem Ostrava.

Dukla zůstává na dně tabulky, už v pátek ji čeká cesta k dalšímu utkání do Liberce.
Je dobojováno! Sparta poráží Duklu ve strhujícím utkání 3:2, když dvakrát prohrávala, během závěrečné půlhodiny ale dokázala utkání otočit.

Domácí do zápasu vstoupili parádně, když skvělou ránou z dálky otevřel skóre zápasu Branislav Milošević. Spartě se ale podařilo brzy vyrovnat zásluhou Guélora Kangy a do přestávky už se skóre nezměnilo.

Po změně stran se Dukla podruhé ujala vedení, když si střílený centr Pabla Gonzáleze srazil do vlastní branky Dominik Plechatý, i podruhé ale Sparta do deseti minut zvládla vyrovnat zásluhou Zahustelovy hlavičky. A hlavou hosté udeřili i potřetí, to když Hanouskův centr využil k vítězné brance Benjamin Tetteh a v nesmírně dramatickém závěru Sparta dokázala důležité vítězství udržet.
90'
Neskutečný závar před letenskou bránou! Letenští ho ale přežili
90+4'
90+4'
Rozeběhla se závěrečná minuta nastaveného času, brankář Nita vykopává míč do hloubi útočné poloviny, kde Hanousek vybojoval autové vhazování.
90+2'
Podaný rozehrál standardní situaci centrem letícím těsně nad zemí, sparťané odkopávají balón do středu hřiště.
90+2'
Milošević byl podražen Zahustelem u postranní čáry, Zahustel za své počínání přijímá žlutou kartu.
90+1'
Rozhodčí Královec oddaluje závěrečný hvizd strhujícího střetnutí o čtyři nastavené minuty.
90'
Miloševićův rohový kop Nita vyrazil k protější postranní čáře a po následném centru Holíka vznikla obrovská skrumáž před rumunským brankářem, v závěru obrovského náporu Milošević vysoko přestřeluje!
89'
Po velmi krkolomném zákroku Plechatého rozhodčí Královec nedovolené hraní rukou nepíská, Dukla bude zahrávat rohový kop.
88'
Domácí reklamují ruku Plechatého! Sudí nakonec penaltu neudělil
88'
Domácí se mocně dožadují odpískání ruky Plechatého v blízkosti hranice pokutového území. Rozhodčí Královec situaci řeší s kolegou u videa.
87'
Miloševićův centr od rohového praporku s jistotou stáhl brankář Nita.
87'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Daniel Tetour, přichází Uroš Djuranović.
86'
Domácím se otevřel prostor v pokutovém území, Tetour s Miloševićem ale vybojovali jen rohový kop.
86'
Z rohového kopu se Sparta prosadit nedokázala a Dukla už je v držení míče.
85'
Další útočná snaha Sparty, po Haškově centru se před brankou snažil do zakončení protlačit Čivić, bosenský reprezentant ale nedokázal zakončit přes bránícího protihráče.
84'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Pablo González, přichází Lukáš Holík.
83'
Miloševićův centr z rohu Holenda jen prodloužil ke vzdálenějšímu praporku, tam byl po souhře s Holendou přistižen v postavení mimo hru Daniel Tetour.
82'
Letenští fanoušci přes dobrý výsledek a fotbal skandují “Ščasný ven!”
82'
Dukla se hned po výkopu pustila do útočení, González na levém křídle vybojoval rohový kop.
81'
Tetteh po Hanouskově centru otáčí skóre! Letenští vedou 3:2
81'
Sparta právě vstřelila branku!
V úvodu závěrečné desetiminutovky bouří sparťanský sektor, když se Letenští poprvé v zápase dostávají do vedení!

Eldar Čivić na levém křídle posunul míč do běhu Matěji Hanouskovi, do jehož centru se zavěsil BENJAMIN TETTEH a přesnou hlavičkou překonal Radu!
80'
Zahustelova přízemní přihrávka z pravého křídla letěla do prostoru, kde operoval jen Jan Holenda.
79'
Adam Hložek šikovnou kličkou u postranní čáry vybojoval žlutou kartu také pro Pabla Gonzáleze.
77'
Žlutou kartu dostává Ivan Ostojić (FK Dukla Praha).

Ostojić zasadil úder Hložkovi, za což se stává třetím žlutě napomenutým hráčem Dukly.
77'
Po Ostojićově autu Holenda odrazil míč zpět za postranní čáru, vhazovat tak může Zahustel.
75'
Dukla teď nezvládla bránění autového vhazování, Zahustel si totiž všiml u pokutového území naprosto osamoceného Martina Haška, ten ale nezvládl odcentrovat, velmi vysoký pas při letu do pokutového území opustil hrací plochu.
74'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází David Moberg Karlsson, přichází Eldar Civić.
74'
Adam Hložek se na pravém křídle nedokázal prodrat přes bránícího Ostojiće a domácího zadáka fauloval.
72'
Tetteh pronikl po pravé straně narážečkou s Martinem Haškem, z úhlu pak střílel nepřesně.
71'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Róbert Kovaľ, přichází Jan Holenda.

První start zkušeného útočníka od konce září a hned proti Spartě, kde v minulosti působil.
70'
Po Hanouskově hbitém průniku měl další velkou šanci Tetteh, ten ale vůbec nezvládl zakončení levačkou.
70'
Podaný si nabíhal na dlouhý nákop za obranu Sparty, blíže k míči ale přeci jen měl Ondřej Zahustel a hlavou jej sklepl k rumunskému brankáři.
68'
Tetteh se zbavil Raspopoviče, v tutovce sám před Radou ale selhal!
68'
Sparťané odehráli míč do středu hřiště, kde v souboji s Tettehem propadl Raspopović a Tetteh mohl běžet vstříc brankáři Radovi, srbský obránce mu ale ještě stačil znepříjemnit zakončení a Tetteh střílel do brankáře Rady, jenž mu dobře zmenšil střelecký úhel!
68'
Domácí se usadili v pokutoévm území Sparty, po Podaného centru vznikla obrovská skrumáž před Nitou, nikdo ve žlutém ale vystřelit nedokázal.
67'
Další roh Sparty, míč ale před svoji branku s přehledem stáhl ze vzduchu Filip Rada.
66'
Mimořádnou hrubku při rozehrávce předvedla dvojice Nita – Plechatý, domácí získali míč u pokutového území Dukly, González ale vystřelit nakonec nedokázal.
65'
Nadále sledujeme oboustranně svižný fotbal, tentokrát ze střední vzdálenosti zakončoval Pablo González, míč ale nabral opačnou faleš, než by zimní posila Dukly potřebovala a zatočil se daleko od sparťanské branky.
64'
Zahustel lízl hlavou Sáčkův centr do sítě, je zase vyrovnáno - 2:2!
64'
Z další standardní situace už se Sparta dočkala! Michal Sáček posadil míč na hlavu ONDŘEJE ZAHUSTELA, jenž zakončil mimo dosah brankáře Rady!
63'
Hanouska při dravém průniku podél levé postranní čáry podrazil Daniel Kozma a rozhodčí Královec znovu vytahuje žlutou kartu.
62'
Sparťané disponovali hned dvěma rohy v rychlém sledu, nadále ale ze standardních situací nejsou nijak nebezpeční.
61'
Na stadiónu se spustilo zavlažovací zařízení, před rohovým kopem se tak muselo pár sekund počkat, už je vše v pořádku.
61'
Haškův centr domácí srážejí za vlastní branku, Sparta bude pokračovat rohovým kopem.
60'
David Moberg Karlsson po dalším individuálním průniku padl k zemi před pokutovým územím, rozhodčí Královec nechává pokračovat ve hře.
60'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Guélor Kanga, přichází Martin Hašek.
58'
Žlutou kartu dostává Róbert Kovaľ (FK Dukla Praha).

Slovenský fotbalista je napomenut za zákrok ve středu hřiště.
57'
Tetteh ve slušné šanci za obranou domácích pálil vedle
57'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Alexandru Chipciu, přichází Adam Hložek.
56'
Gonzalezovu ránu z úhlu si do sítě srazil Plechatý, 2:1!
56'
Dukla právě vstřelila branku!
Domácí se znovu ujímají vedení! Tetourovu první přihrávku z levé strany zblokoval Costa, míč ale jen odrazil zpět k Tetourovi, ten napodruhé už dokázal přihrát Pablu Gonzálezovi, Španěl si potáhl míč kolem Matěje Hanouska a jeho střílený centr srazil za Nitova záda sparťanský obránce DOMINIK PLECHATÝ.
54'
Karlsson se krásně vyhnul třem soupeřům! Ale netrefil se přesně
54'
David Moberg Karlsson se nadechl k velkému sólu podél levé postranní čáry, šikovně se protáhl kolem tří protihráčů, poté ale nezvládl finální fázi a střílel vysoko nad branku.
53'
Krunert se pokusil o ránu z dobrých pětadvaceti metrů, Frýdek se do ni ale stačil vložit a míč odrazil do středu hřiště.
51'
Po Sáčkově ztrátě míče Tetour šikovně přihrál do pokutového území Kovaľa, ten ale zády k brance nedokázal vystřelit.
50'
Sparta už přenesla hru na polovinu soupeře, zpoza postranní čáry vhazuje Hanousek.
49'
Dukla se usadila na útočné polovině, rozehrává od obranné trojice u středové čáry.
47'
Nedovolený zákrok Tetteha u postranní čáry, Dukla rozehrává z místa přestupku.
46'
Rozhodčí Královec k úvodnímu poločasu nepotřeboval žádné nastavení a s uplynutím pětačtyřicáté minuty posílá oba týmy do šaten.

Dukla rozehrála zápas úzasnou střelou Branislava Miloševiće, jenž se z dálky trefil do horního rohu sparťanské branky, už po deseti minutách ale vyrovnal Guélor Kanga a protože žádná z dalších šancí se neujala, do druhé poloviny zápasu vstupují oba týmy na shodné startovní čáře.
45'
44'
Úplně volný Miloševič až příliš dlouho otálel se střelou
44'
Sparťané absolutně propadli na pravé straně své defenzivy, kde si Souček všiml naprosto osamoceného Miloševiće, ten ale nedokázal napodobit svoji úžasnou ránu ze třetí minuty a tentokrát nepovedeně střílel po zemi jen k brankáři Nitovi.
43'
Milošević u postranní čáry fauloval Zahustela, Sparta rozehrává na své polovině.
42'
Neúspěšná souhra Chipcia se Sáčkem na levém křídle, Kozma pohlídal míč u brankové čáry a je z toho odkop od branky.
40'
Zahustel přihrál Tettehovi na pravé křídlo, následný Tettehův centr postrádal kvalitu a mířil mimo dosah spoluhráčů nabíhajících do pokutového území.
39'
Součkův přetažený centr Kozma nedokázal udržet v hracím prostoru, rozehrávat od své branky může Florin Nita.
39'
Podaného přízemní centr Costa srazil do zámezí, Dukla bude zahrávat rohový kop.
38'
Karlsson prokázal parádní techniku, Kanga pálil z jedničky
38'
Karlsson předvedl parádní individuální akci, kdy se velmi efektně prosmýkl kolem přihlížejícího Krunerta a Kanga poté z dobré pozice míjí branku!
37'
Po kombinační souhře domácích se míče ujal Tetour, ještě před pokutovým územím ale byl o balón připraven.
35'
Tentokrát Sparta zaútočila zleva, přízemní pas Hanouska do pokutového území domácí fotbalisté v přehuštěném prostoru před Radou pokryli.
34'
Pěkná přímočará akce hostů, Tetteh střílel těsně vedle!
34'
Po další kolmici Kangy Karlsson hledal před brankou Tetteha, ghanský útočník v tísni zakončuje těsně vedle tyče domácí branky!
32'
Hanouska při pokusu o kličku ostře podkopl Daniel Souček a dostává se mu důrazného varování od rozhodčího Královce.
31'
Ostojić příliš dlouhým pasem marně hledal na levém křídle Jakuba Podaného, rozehrávat může Florin Nita.
29'
Následný pátý rohový kop Sparty Sáček rozehrál nakrátko s Karlssonem, Dukla se pak centru před branku ubránila.
28'
Karlssonův povedený centr těsně netrefil Tetteh
28'
Kanga přesnou přihrávkou do běhu vyzval Karlssona k průniku po pravém křídle, nebezpečně vyhlížející přízemní pas do pokutového území ale nenašel nikoho v rudém.
27'
Svižná akce domácích, Souček střílel z první nad bránu
27'
Dobrá šance pro Duklu! Pablo González se protáhl po útočné polovině, Miloševićův centr poté Podaný sklepl pro Součka, ten bez přípravy pálí nad sparťanskou branku.
26'
Hanouskův centr před Karlssonem odvrací pozorný Raspopović, Sparta bude ještě vhazovat.
25'
Po rychlém přechodu na útočnou polovinu vybojovali roh také domácí. Milošević od praporku rozehrál po zemi a Dukla poté nedokázala ohrozit brankáře Nitu.
24'
Sáčkův centr si v pokutovém území zpracoval naprosto osamocený Tetteh, nebyl ale ve střeleckém postavení, tak posunul míč Frýdkovi, ten si posouval míč na levačku, následně ale vystřelit přes bránící protihráče nedokázal.
24'
Karlsson dalším centrem hledal u vzdálenější tyče nabíhajícího Chipcia, před ním odhlavičkoval míč Daniel Souček, rezultuje z toho další roh pro Spartu.
23'
Kanga po závaru ve vápně pálil nepřesně
23'
Po dalším závaru před brankou Dukly se do balónu opřel Kanga, prudkou ránu levačkou nasměroval výrazně mimo domácí branku.
22'
Další Sáčkův centr na přední tyč domácí odvracejí za branku, pokračovat se bude od protějšího rohového praporku.
22'
Chipciu v první chvíli svého individuálního průniku šikovně obešel Součka, ten ale souboj nevzdal a později stačil Rumunovi ukopnout míč na rohový kop.
21'
Plechatý se pokusil dlouhým nákopem na levé křídlo vysunout do běhu Matěje Hanouska, ten ale na míč nedosáhl.
20'
Rohový kop pro Spartu, po Sáčkově centru se míč odrážel po hlavách hráčů v pokutovém území, nikdo v rudém ale nedokázal střelecky zakončit a Dukla už přenesla hru do středu hřiště.
19'
Souhře Zahustela s Karlssonem u postranní čáry chyběla potřebná kvalita, po odrazu míče do zámezí se autu ujme Dukla.
18'
Sparta se usadila na útočné polovině, vhazuje Zahustel.
17'
Nitův výkop si ve středu hřiště zpracoval Kozma a povedlo se mu rozehrát na spoluhráče, posléze je ale v ofsajdu přistižen Jakub Podaný.
15'
Sáčkova dalekonosná rána nepřekvapila Radu
15'
Matěj Hanousek výborným průnikem po levém křídle vnikl do pokutového území a připravil zajímavou příležitost pro Michala Sáčka, ten v tísni nedokázal dobře zakončit.
14'
Nebezpečný pinball ve vápně domácích po střele Chipcia!
14'
Znovu v akci Michal Sáček, po jeho centru do pokutového území byl Benjamin Tetteh pokryt domácími zadáky.
12'
Kanga po nešťastných odrazech pohotově srovnává na 1:1!
12'
Na vyrovnání se na Julisce nečekalo dlouho! Benjamin Tetteh vysunul do pokutového území Michala Sáčka, ten se mezi dvěma soky neprotlačil do zakončení, odražený míč si ale našel GUÉLOR KANGA a střelou z deseti metrů prostřelil vše, co mu stálo v cestě do sítě!
11'
Milošević si poradil s průnikem Zahustela po pravém křídle, rozehrávat od své branky bude Filip Rada.
10'
Dukla také zaútočila po levé straně hřiště, Podaného přízemní přihrávka do pokutového území ale nenašla nikoho ve žlutém, míče se ujímá Sparta.
10'
Neúspěšná souhra hostů na levém křídle, vhazuje Dukla.
8'
Až v úvodu osmé minuty se Sparta poprvé usadila na polovině Dukly, hosté ale byli brzy zahnáni zpět až k brankáři Nitovi.
6'
Guélor Kanga byl faulován při průniku středem hřiště, Sparta rozehrává míč z klidu.
5'
Podaný v tutovce! Nita ho ale skvěle vychytal
5'
Dukla je při chuti a domácí si vypracovali další obrovskou příležitost! Po souhře s Gonzálezem se po pravém křídle rozběhl Daniel Tetour a přesnou přihrávkou napříč útočnou polovinou připravil tutovku pro Jakuba Podaného, ten neprostřelil brankáře Nitu!
3'
Miloševič výstavní ranou nádherně posílá domácí do vedení - 1:0!
3'
Obrovská fotbalová paráda hned na úvod zápasu! Pablo González v pádu stačil míč posunout BRANISLAVU MILOŠEVIĆOVI a domácí kapitán ránou snad ze třiceti metrů trefil vzdálenější horní roh sparťanské branky! Jelikož míč nabral vysokou trajektorii, tak brankář Nita neměl sebemenší šanci zasáhnout!
2'
Chipciu u postranní čáry nedovoleně atakoval Kozmu, o chvíli později se nedovoleného zákroku dopustil také Tetteh. Sparťané od úvodu hrají velmi důrazně.
1'
Rozehráno! Úvodního výkopu se ujala domácí Dukla.
1'
Dukla se představí ve žlutých dresech, sparťané tak mohli obléknout svoji tradiční rudou barvu.
Rozhodčí Královec s asistenty Nádvorníkem a Mokruschem přivádějí aktéry dnešního utkání na pažit stadiónu Na Julisce.
V Praze dnes panuje krásné, takřka až jarní počasí. Fotbalisté tak budou mít dobré podmínky ke kvalitním výkonům.

FK Dukla Praha: F. Rada – Ostojić, Kozma, Raspopovič, Milošević (C) – Krunert, Kovaľ, D. Souček – Daniel Tetour, P. González, Podaný.
Náhradníci: M. Hruška – Marek Hanousek, Lu. Holík, Holenda, Djuranović, Douděra, Dancák.

AC Sparta Praha: Nita – Zahustel, Plechatý, Costa, Matěj Hanousek – Sáček, M. Frýdek – Moberg Karlsson, Kanga, Chipciu – Tetteh.
Náhradníci: Heča – Štetina, Civić, M. Hašek, Pulkrab, Hložek, Drchal.

Rozhodčí: Královec – Nádvorník, Mokrusch.
AC Sparta Praha

Sparta nezažívá vůbec dobrou sezónu a byť se čekaly její dostihy se Slavií a Viktorií Plzeň o mistrovský titul, tak na vedoucí duo ligové tabulky Letenští výrazně ztrácejí. Po nepovedeném podzimu Sparta zaostávala o propastných osmnáct bodů za Slavií, jen o čtyři body méně pak ztrácela na Viktorii Plzeň.

Nejúspěšnějšímu týmu české i československé fotbalové historie se nedařilo ani na evropské scéně, kde druhý rok za sebou své učinkování ukončili už v první srpnový čtvrtek a byť pokaždé proti srbskému týmu, tak po loňském vyřazení od kvalitní Crvene Zvezdy Bělehrad letos Sparta nestačila na Spartak Suboticu, která se utápí v druhé polovině tabulky srbské ligy.

Během zimní sezóny Sparta ztratila svého tahouna, rumunský špílmachr Nicolae Stanciu zamířil do Saúdské Arábie a kromě něj klub na přestup či hostování opustili i Šural, Kaya, Vatajelu a Vukadinović, neúspěšné hostování z Krasnodaru pak skončilo Mihailu Ristićovi. Nahradit je mají obránce Matěj Hanousek z Jablonce a záložníci Martin Hašek mladší z Bohemians se Švédem Davidem Mobergem Karlssonem.

Největší posilou by ale měl být kapitán národního týmu Bořek Dočkal, jenž by se do Sparty vrátil po dvou letech, které strávil v Číně a USA. Dočkal se během víkendu vyvázal se svým čínským klubem, s nímž by zároveň Sparta měla být dohodnuta na podmínkách přestupu a byť dnes ještě Dočkal nebude k dispozici, tak jeho návrat se rychle blíží.Nutno zároveň dodat, že Dočkal už se Spartou strávil velkou část zimní přípravy, byť tedy nemohl nastupovat do zápasů.

V zimní přípravě Sparta odehrála sedm zápasů a ve všech se ji podařilo zvítězit. Nejkvalitnějšími soupeři byli maďarský mistr FC MOL Vidi (3:1) a ukrajinský velkoklub Dynamo Kyjev (3:2), účastník probíhající vyřazovací fáze Evropské ligy.

Do jarní části české nejvyšší soutěže Sparta vstoupila pražským derby s Bohemians 1905 a na Letné se proti zeleno-bílým dlouho trápila, nakonec ji vysvobodila penaltová dorážka Martina Frýdka, která určila výsledné skóre 1:0.

Po víkendovém programu soutěže se Sparta nachází na pátém místě, na čtvrtý Jablonec ztrácí dva body a další bod zaostává o třetím Baníkem Ostrava, oba týmy by v případě dnešního tříbodového úspěchu přeskočila.
FK Dukla Praha¨

Fotbalisté Dukly začali sezónu katastrofálně, když v úvodních sedmi kolech nezískali ani bod, z Teplic (2:5) či Příbrami (0:4) si přivezli výrazné debakly a tak během zářijové reprezentační přestávky přišla změna trenéra, Pavla Drska nahradil Roman Skuhravý.

Kromě Skuhravého Dukla v tom období výrazně posílila také zadní řády získáním srbského stopera Raspopoviće a zejména dlouholeté opory slovenského národního týmu Jána Ďuricy. V následujících pěti kolech Dukla získala deset bodů, když hned třikrát zvítězila bez inkasované branky.

Pražané se postupem času na chvíli odpoutali ze dna tabulky, závěr podzimu ale nebyl ideální, z posledních sedmi zápasů Dukla vybojovala jen pět bodů a sice přezimovala poslední, ovšem jen o skóre zaostávala za patnáctou Karvinou.

Během zimní přestávky Duklu opustili Schranz, Bilovský a Bezdička, tým pak posílili Hadaščok (Vlašim), Kozma (Varnsdorf) a Španěl Pablo González z třetiligové španělské Salamanky. Z hostování ve Zlíně se vrátil Lukáš Holík.

V přípravném období se Dukle dařilo. Během první poloviny přípravy porazila celky z nižších soutěží, poté si ale hladce poradila s Příbramí (4:0), na trávníku Drážďan z druhé bundesligy prohrála 2:3 a v generálce Dukla porazila 2:1 vršovické rivaly Bohemians 1905.

Na úvod jarní části Dukla přivítala Baník Ostrava a s třetím týmem podzimní části soutěže uhrála remízu 1:1. Po zaváhání hostující defenzivy otevřel skóre zápasu Jakub Podaný a ještě během prvního poločasu vyrovnal Nemanja Kuzmanović.
Hezký večer z pražské Julisky, kde se dohraje jednadvacáté kolo FORTUNA:LIGY městským derby mezi Duklou a Spartou.

Jako obvykle ve vzájemných zápasech budou favority hosté z Letné, ale Dukla jim rozhodně nedá body bez boje a můžeme se těšit na jistě zajímavou bitvu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.