Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Škendija : Mura - 6. července 2021   20:00

Škendija
Škendija
0:1
(0:1)
Mura
Mura
28' Bobičanec
Škendija
Zahov – Murati, Krivák, Bejtulai (C), Pavič – Alimi, Zejnulai (64. Hebaj) – Nafiu (64. Igor), Qaka, Dorijev (81. Elezi) – Ibraimi
Nobre – Ribeiro, Almeida
National Arena Todor Proeski, Skopje
Mura
Obradovič – Karničnik, Maruško, Gorenc – Kous (C) (84. Maroša), Kouter, Bobičanec (84. Kozar), Horvat, Šturm – Cipot (64. Mandič), Klepač (73. Pucko)

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 10:4. Rohy: 6:2. Fauly: 13:17.
Je konec. Mura zvítězila na půdě Škendije Tetovo poměrem 1:0 a do odvety si veze skvělý výsledek. Už ve 2. minutě se hosté dostali do velké šance, která ale neskončila brankou. V 16. minutě mohl otevřít brankový účet Dorijev, ale gól nedal. Ve 27. minutě hosté získali penaltu, kterou proměnil Bobičanec. Ve 45. minutě mohl srovnat rovněž z penalty Ibraimi, ale minul bránu! Ve 49. minutě to bylo málem 2:0, ovšem to by musel Klepač lépe mířit. Od 57. minutě ovšem začala hitparáda gólmana Obradoviče, který si poradil se střelou Muratiho. Následně domácí byli v tlaku, ale především v nastavení předvedl hostující gólman skvělé zákroky.
90+5'
90+5'
Škendija se dál snaží, ale už jí nezbývá skoro žádný čas a navíc nyní přišla o míč.
90+4'
Nyní hráči hostů tahají čas, jelikož je právě hráč Mury ošetřován.
90+3'
Po centru z rohového kopu se dostal do zakončení hlavou kapitán Bejtulai, ale gólman Obradovič předvedl další fantastický zákrok!
90+2'
Tak tohle by byl skvělý gól, jelikož standardní situace byla rozehrána nakrátko a následně vypálil z první Qaka, ovšem jeho ránu do šibenice vyrazil brankář Obradovič!
90+1'
Šturm se tentokrát provinil faulem, což znamená volný kop pro Tetovo.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.
90'
Míč nyní lítá do vápna Mury opakovaně, ale stále z toho nebylo žádné vážnější zakončení.
89'
Ibraimi opět v akci, když si přehodil míč na levou a střílel z dvaceti metrů, ovšem pouze doprostřed brány, kde byl připraven Obradovič!
88'
Tentokrát se hosté propracovali ke střele, ale ta z nohy Koutera letěla jen vedle brány Zahova.
87'
Ibraimi šel do souboje s Kouterem velmi ostře a dopustil se dalšího faulu.
85'
Horvat zkoušel vypálit z dálky, ale jeho pokus byl zblokován.
84'
Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Bobičanec, přichází Kozar.
Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Kous, přichází Maroša.
82'
Škendija Tetovo tlačí svého soupeře a drží jej pod zámkem, ovšem zatím je to stále 1:0 pro hosty.
81'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Dorijev, přichází Elezi.
77'
Tentokrát se musela obrana hostů velmi rychle vrátit, neboť přišel nebezpečný nákop, ale hráči Mury dokázali dostat míč do zámezí.
76'
Tentokrát byla přihrávka směrem do vápna sražená a skončila jen u soupeře Mury.
75'
Ibraimi to zkusil z nějakých dvaadvaceti metrů, ale jeho pokus skončil jen vedle levé tyče!
73'
Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Klepač, přichází Pucko.
71'
Igor vypálil ze střední vzdálenosti pouze nad svatyni soupeře.
70'
Zbývá dvacet minut a Mura stále vede nad domácí Škendijí 1:0.
68'
Šturm se sice dostal do zakončení po rohu, ale míč skončil mimo.
67'
Horvat se dostal ke střele z dálky, ale jeho pokus vyrazil Zahov a následuje rohový kop Mury.
65'
Tentokrát přišel faul ze strany domácích, konkrétně to byl Igor, jenž uviděl žlutou kartu.
64'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Zejnulai, přichází Hebaj.
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Nafiu, přichází Igor.
Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Cipot, přichází Mandič.
63'
Nakonec přišla střela z velké dálky, ovšem ta z nohy kapitána Bejtulaiho nebyla vůbec přesná.
62'
Tetovo zkouší něco vymyslet po levé straně, ale zatím se mu to příliš nedaří.
60'
Hlavička po rohu skončila vedle levé tyče.
58'
Škendija se opět dostala dopředu a získala rohový kop z levé strany.
57'
Velká šance Muratiho, kterého ale Obradovič skvěle vychytal a drží svůj tým ve vedení!
55'
Žlutou kartu dostává Pavič (FK Škendija Tetovo).
54'
Balón nyní skončil jen v zámezí vedle brány domácího gólmana Zahova.
52'
Kouter uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
50'
Poté přišel protiútok Škendiji, ale ani ten nebyl zakončen přesně.
49'
Do velké šance se dostali hosté, ale nakonec z toho bylo zakončení těsně vedle levé tyče z kopačky Klepače!
47'
Ibraimi se snažil poslat přihrávku středem hrací plochy, ovšem nakonec byla zachycená.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas je u svého konce a Škendija Tetovo prohrává s NŠ Mura 0:1. Už ve 2. minutě se hosté dostali do velké šance, která ale neskončila brankou. V 16. minutě mohl otevřít brankový účet Dorijev, ale gól nedal. Ve 27. minutě hosté získali penaltu, kterou proměnil Bobičanec. Ve 45. minutě mohl srovnat rovněž z penalty Ibraimi, ale minul bránu!
45+2'
45+2'
K pokutovému kopu se postavil Ibraimi, který ale penaltu zahodil, když mířil k pravé tyči, ovšem bránu vůbec netrefil!
45'
Byla nařízena penalta pro Tetovo. Karničnik poslal k zemi Ibraimiho a domácí mají velkou šanci srovnat stav utkání před přestávkou.
44'
Murati zfauloval Klepače a hostující celek tak bude u míče.
42'
Ovšem NŠ Mura dlouho u míče nepobyla a Škendija se opět snaží něco vymyslet.
40'
Velmi nepřesný nákop z kopačky Qaky skončil jen u soupeřové obrany.
38'
Hra je nyní přerušená, neboť hostující hráč zůstal ležet na trávníku, ale vypadá to, že bude v pořádku.
37'
Tetovo sice zůstalo u míče, ovšem střela z dálky skončila jen bezpečně v rukou gólmana Obradoviče.
36'
Ovšem následná standardní situace byla rozehrána nakrátko a následná rána trefila hned prvního hráče.
35'
Hosté se dopustili faulu na hranici vápna a Škendija získala přímý kop ze skvělé pozice.
34'
Následná standardní situace sice nic vážnějšího nepřinesla, ale Tetovo zůstává u balónu nadále.
32'
Ibraimi si už dělal místo ve vápně na střelu, ale jeho pokus byl nakonec zblokován do zámezí a následuje rohový kop.
30'
Půl hodina utkání je již minulostí a NŠ Mura vede nad domácí Škendijou Tetovo 1:0.
28'
Mura právě vstřelila branku!
A máme tady úvodní branku utkání! K pokutovému kopu se postavil LUKA BOBIČANEC, který zakončil razantně do pravé strany pod horní tyč a poslal tak Muru do vedení.
27'
Žlutou kartu dostává Krivák (FK Škendija Tetovo).
27'
Byla nařízena penalta pro NŠ Mura. Při centru do vápna stáhl Krivák svého soupeře k zemi a hosté mají velkou šanci jít do vedení.
23'
Centr hostů sice letěl do vápna, ovšem s ním si soupeř poradil.
20'
Tentokrát se ale k balónu už dostalo hostující mužstvo, ovšem průnik po pravé straně se nevydařil.
18'
Škendija Tetovo ovšem má nadále míč u kopaček a snaží se o vstřelení úvodního gólu.
16'
Dorijev si sběhl do velké šance, ale jeho pokus z pravé části vápna zblokoval obránce Karničnik!
15'
Střela domácího hráče Ibraimiho z dálky brankáře Obradoviče nepřekvapila.
14'
Úvod zápasu byl velmi aktivní, ale nyní tempo hry trochu opadlo a k vidění je míč především ve středu hrací plochy.
12'
Škendija Tetovo se tentokrát snažila něco vymyslet středem hrací plochy, ale přišel jen faul hostů.
9'
Chorvatský hráč Bobičanec tentokrát skluzem sejmul soupeře.
7'
Následný střelecký pokus Bobičance byl zdí zblokován do zámezí a následovat bude rohový kop.
6'
Nyní ale přišel nedovolený zákrok Nafia na Horvata a NŠ Mura získala volný kop.
5'
Alimi to následně zkusil z velké dálky, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu hostujícího gólmana Obradoviče.
4'
NŠ Mura je zatím v úvodu zápasu o něco aktivnějším celkem, ale nyní přišel jen faul z její strany.
2'
Hned na začátku utkání se hosté dostali do solidní šance, ale hlavička Klepače skončila v moci brankáře Zahova!
1'

FK Škendija Tetovo: Zahov – Murati, Krivák, Bejtulai (C), Pavič – Alimi, Zejnulai – Nafiu, Qaka, Dorijev – Ibraimi
Náhradníci: Ramani, Redjepi – Bilalli, Dita, Elezi, Hebaj, Igor, Merxhani, Neziri, Rakipi, Ramadani, Timovski

NŠ Mura: Obradovič – Karničnik, Maruško, Gorenc – Kous (C), Kouter, Bobičanec, Horvat, Šturm – Cipot, Klepač
Náhradníci: Erjavec, Zalokar – Brkič, Cipot, Filipovič, Karamarko, Kozar, Lovrič, Mandič, Maroša, Pucko

Rozhodčí: Nobre – Ribeiro, Almeida.
V 1. předkole Ligy mistrů se proti sobě utkají týmy FK Škendija Tetovo a NŠ Mura. Tato mužstva se proti sobě ještě neutkala. Domácí makedonský celek v minulé sezóně vyhrál ligu s velkým náskokem. Slovinské mužstvo zažilo v minulé sezóně boj o titul do posledního momentu, jelikož hrálo právě s protivníkem Mariborem, kterého Mura porazila a nakonec díky lepšímu skóre v tabulce skončila na 1. místě. Dnes se bude hrát v National Arena Toshe Proeski. Utkání bude řídit portugalský sudí Nobre. Úvodní výkop je naplánován na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.