14. 5. • 15:30
Ostrava vs. Brno Ostrava vs. Brno Ostrava Ostrava
Ostrava
Ostrava
1:2
ONLINE
14. 5.
15:30
Brno
Brno
14. 5. • 15:30
Zlín vs. Bohem. 1905 Zlín vs. Bohem. 1905 Zlín Zlín
Zlín
Zlín
1:1
ONLINE
14. 5.
15:30
Bohem. 1905
Bohem. 1905
14. 5. • 15:30
Slavia vs. Plzeň Slavia vs. Plzeň Slavia Slavia
Slavia
Slavia
5:0
ONLINE
14. 5.
15:30
Koupit zápas
Plzeň
Plzeň
14. 5. • 15:30
Dukla vs. Slovácko Dukla vs. Slovácko Dukla Dukla
Dukla
Dukla
0:1
ONLINE
14. 5.
15:30
Slovácko
Slovácko
14. 5. • 15:30
Olomouc vs. Teplice Olomouc vs. Teplice Olomouc Olomouc
Olomouc
Olomouc
6:0
ONLINE
14. 5.
15:30
Teplice
Teplice
14. 5. • 15:30
Sparta vs. Jihlava Sparta vs. Jihlava Sparta Sparta
Sparta
Sparta
5:0
ONLINE
14. 5.
15:30
Koupit zápas
Jihlava
Jihlava
14. 5. • 15:30
Jablonec vs. Příbram Jablonec vs. Příbram Jablonec Jablonec
Jablonec
Jablonec
0:0
ONLINE
14. 5.
15:30
Příbram
Příbram

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 10
2.  Michael Krmenčík Plzeň 7
3.  Jean-David Beauguel Zlín 5
4.  Benjamin Tetteh Sparta 5
5.  David Vaněček Teplice 5
6.  Milan Baroš Ostrava 4
7.  Dame Diop Ostrava 4
8.  Martin Doležal Jablonec 4
9.  Guélor Kanga Sparta 4
10.  Jan Matoušek Příbram 4
11.  Miroslav Slepička Příbram 4
12.  Tomáš Wágner Karviná 4
13.  Lukáš Budínský Karviná 3
14.  Josef Hušbauer Slavia 3
15.  Roman Potočný Liberec 3
16.  Tomáš Poznar Zlín 3
17.  Ivan Schranz Dukla 3
18.  Milan Škoda Slavia 3
19.  Nicolae Stanciu Sparta 3
20.  Josef Šural Sparta 3
21.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 3
22.  Stanislav Tecl Slavia 3
23.  Michal Trávník Jablonec 3
24.  Lukáš Bartošák Zlín 2
25.  Jan Chramosta Jablonec 2
26.  Vladimír Coufal Slavia 2
27.  Vlastimil Daníček Slovácko 2
28.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
29.  Jakub Hora Teplice 2
30.  David Houska Olomouc 2
31.  Jan Kuchta Slovácko 2
32.  Ondřej Kúdela Slavia 2
33.  Nemanja Kuzmanović Opava 2
34.  Roman Květ Příbram 2
35.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 2
36.  Róbert Matejov Zlín 2
37.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
38.  Martin Nešpor Olomouc 2
39.  Jan Pázler Liberec 2
40.  Jakub Plšek Olomouc 2
41.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 2
42.  David Puškáč Opava 2
43.  Eric Ramírez Karviná 2
44.  Jakub Řezníček Plzeň 2
45.  Ondřej Šašinka Ostrava 2
46.  Tomáš Smola Opava 2
47.  Tomáš Souček Slavia 2
48.  Miroslav Stoch Slavia 2
49.  Abdulla Yusuf Helal Bohemians 1905 2
50.  Patrik Žitný Teplice 2
51.  Jaromír Zmrhal Slavia 2
52.  Emmanuel Antwi Příbram 1
53.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 1
54.  Alexandru Baluta Slavia 1
55.  Alexandru Chipciu Sparta 1
56.  Uroš Djuranović Dukla 1
57.  David Douděra Dukla 1
58.  Pavel Dvořák Olomouc 1
59.  Antonín Fantiš Příbram 1
60.  Martin Fillo Ostrava 1
61.  Martin Frýdek Sparta 1
62.  Zoran Gajič Zlín 1
63.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
64.  Martin Hašek Bohemians 1905 1
65.  Matěj Helebrand Opava 1
66.  Tomáš Holeš Jablonec 1
67.  Lukáš Holík Dukla 1
68.  Daniel Holzer Ostrava 1
69.  Tomáš Hořava Plzeň 1
70.  Jan Hošek Teplice 1
71.  Petr Hronek Zlín 1
72.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
73.  Alexander Jakubov Zlín 1
74.  Václav Jemelka Olomouc 1
75.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
76.  Tomáš Jursa Opava 1
77.  Joel Ngandu Kayamba Opava 1
78.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
79.  Filip Kubala Slovácko 1
80.  David Lischka Jablonec 1
81.  Tomáš Malinský Liberec 1
82.  Petr Mareš Ml. Boleslav 1
83.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
84.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
85.  Lukáš Masopust Jablonec 1
86.  Ruslan Mingazov Příbram 1
87.  Jan Moravec Karviná 1
88.  Jan Navrátil Slovácko 1
89.  Jakub Nečas Bohemians 1905 1
90.  Peter Olayinka Slavia 1
91.  Filip Oršula Liberec 1
92.  Filip Panák Karviná 1
93.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
94.  Jakub Považanec Jablonec 1
95.  Roman Procházka Plzeň 1
96.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
97.  Radim Řezník Plzeň 1
98.  Lukáš Sadílek Slovácko 1
99.  Petr Ševčík Liberec 1
100.  Rudolf Skácel Příbram 1
101.  Martin Sladký Olomouc 1
102.  Vojtěch Smrž Karviná 1
103.  Jan Sýkora Slavia 1
104.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
105.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
106.  Jan Záviška Bohemians 1905 1
107.  Lukáš Železník Zlín 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Tabulka 2015/2016
Z V R P Skóre B
1.  Plzeň 30 23 2 5 57:25 71
2.  Sparta 30 20 4 6 61:24 64
3.  Liberec 30 17 7 6 51:35 58
4.  Ml. Boleslav 30 16 9 5 63:37 57
5.  Slavia 30 14 10 6 48:26 52
6.  Brno 30 14 5 11 37:38 47
7.  Jablonec 30 10 11 9 46:39 41
8.  Slovácko 30 12 4 14 37:51 40
9.  Bohem. 1905 30 8 13 9 35:37 37
10.  Dukla 30 8 11 11 44:41 35
11.  Jihlava 30 8 7 15 31:54 31
12.  Teplice 30 7 9 14 37:52 30
13.  Zlín 30 7 9 14 34:50 30
14.  Příbram 30 7 6 17 33:53 27
15.  Olomouc 30 6 9 15 35:49 27
16.  Ostrava 30 4 2 24 27:65 14

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.








Klasická verze
Mobilní verze