WTA Quebec - Osmifinále -  ONLINE PŘENOS -  Amandine Hesseová : Lucie Hradecká - 17. září 2015   18:37

6

Čtvrtá nasazená Lucie Hradecká postupuje do čtvrtfinále turnaje v kanadském Quebecu. I když její soupeřka Amandine Hesseová z Francie předvedla výborný výkon, česká favoritka dotáhla zápas do vítězného konce. O postup mezi nejlepší čtyři se Hradecká utká s Annikou Beckovou, která včera přehrála její dlouholetou deblovou partnerku Andreu Hlaváčkovou.

Hezký zbytek večera Vám přeje a na počtenou se s Vámi těší Dominik Hrubý.
Konec zápasu
4:6
Hesseová trefila return rámem a to znamená, že Lucie Hradecká se stává vítězkou dnešního zápasu! Francouzská tenistka po proměněném mečbolu soupeřky hodila raketou o zem, ví že dnes byla minimálně vyrovnanou soupeřkou.
15-40
Hradecká ale vyslala tvrdý servis a přímý bod z podání jí přináší 2 mečboly!
15-30
Teď Hradecká přepálila přípravný úder při postupném útoku, Hesseová má ještě šanci.
0-30
Zbytečná chyba Hesseové z returnu na druhé podání.
0-15
Hradecká začíná přímým bodem z podání.
4:5
Na dělový bekhend Francouzky Hradecká nedosáhla, nyní však půjde podávat na vítězství v zápase a postup do čtvrtfinále.
40-15
Hesseová nebyla trpělivá a její nepříliš dobře připravený útok skončil v autu.
40-0
Přímý bod Francouzky z podání.
30-0
Hesseová se opravdu nezvdává! Hradeckou teď přehrála na síti, když jí donutila zahrát volej na dlouhou ruku do autu.
15-0
Češka z bekhendu napálila míček do sítě.
3:5
Dalšímu prohozu Francouzky moc nescházelo, skončil ale na pásce a Hradecká se bude už v další gemu na returnu snažit ukončit zápas.
40-A
Oběma hráčkám pomohla ve výměně páska, Hradecká nakonec zakončila prohozem do odkryté části kurtu.
40-40
Neskutečné prohoz 22leté hráčky! Ta dnes hraje možná svůj životní zápas.
30-40
Dělový return Hessové přesně na základní čáru, další parádní moment Francouzky.
15-40
Eso a gembol na 5:3.
15-30
Francouzská kráska se dlouho dobře bránila, nakonec jí však přeci jen Hradecká udolala.
15-15
Další dobrý servis, Hesseová ale na síti soupeřku parádně prohodila.
0-15
Technické podání přináší Hradecké eso.
3:4
Hradecká trefila míček rámem, její soupeřka snižuje.
40-30
Těsný aut z returnu, štěstí pro Hesseovou.
30-30
Vzápětí ale česká hráčka předvedla parádní obranu, Hesseová nakonec svůj poslední úder namířila do autu.
30-15
Neskutečná chyba Lucie Hradecké, nahraný volej poslala do sítě.
15-15
Teď ale Francouzka vytahovala při útoku míček zpod sítě a kurt netrefila.
15-0
Hesseová se nevzdává, do svého servisu vstupuje vítězně.
2:4
Lucie Hradecká nakonec vítězí v šesté hře rozhodujícího setu a potvrzuje brejk.
40-A
Hradecká si v dlouhé výměně opět vybojovala výhodu.
40-40
Dělový return Hesseové z forhendu. Ačkoliv je Francouzka v dnešním zápase jasným outsiderem, hraje skvěle.
40-A
Bekhend Hradecké mířil přesně do rohu, výhoda pro naší hráčku.
40-40
Pečlivý forhend po lajně od Hesseové znamená shodu.
30-40
Teď si ale dobrým prvním servisem vybojovala gembol!
30-30
Tvrdý return Hesseové dostal Češku do problémů, ze kterých se nebyla schopná dostat.
15-30
Nadějný pokus Hradecké o vítězný bekhend nakonec končí těsně za.
0-30
A navazuje úspěšným útokem.
0-15
Hradecká dává přímý bod z podání.
2:3
Neskutečný prohoz Hradecké končí v kurtu, Češka si připisuje první brejk třetího setu!
15-40
Obrovská chyba Hesseová, nahraný bekhend poslala do deblového pruhu. Dva brejkboly pro Hradeckou!
15-30
Hradecký zbytečně vyhodila bekhend.
0-30
Těsný aut Francouzky, šance pro naší hráčku!
0-15
Hradecká rozběhala soupeřku a útok zakončila vítězným bekhendem.
2:2
Eso Hradecké, 2:2.
15-40
Hesseová returnuje těsně za základní čáru.
15-30
Přímý bod Češky z podání.
15-15
Geniální prohoz Hesseové podběhl raketu Hradecké.
0-15
Hradecká začíná při svém servisu dobře.
2:1
Další eso Hesseové, Hradecká to bude mít i ve třetím setu velmi těžké.
40-15
Teď ale Hradecká vytáhla na druhý servis soupeřky parádní forhend.
40-0
Dělový return Hradecké skončil bohužel těsně za základní čárou.
30-0
V této výměně si obě hráčky pořádně zaběhali, Hesseová jí nakonec ukončila razantním forhendem na síti.
15-0
Přímý bod Hesseové z podání.
1:1
Francouzka se dlouho dobře bránila tvrdým úderům Hradecké, nakonec ale favoritka utkání přeci jen srovnává stav třetího setu na 1:1.
40-A
A další vydařený útok přináší výhodu.
40-40
Ten naštěstí pěkným forhendem odvrací.
A-40
Česká hráčka chtěla ukončit výměnu hned druhým úderem po podání, spáchala ale nevynucenou chybu a soupeřka má brejkbol!
40-40
Dělový return Hesseové, Hradecká to dnes má opravdu těžké.
40-A
I když se Hesseová divý výroku rozhodčích, Hradecká si připisuje eso a dostává výhodu,
40-40
S druhým podáním Hradecké si soupeřka věděla rady, její return byl nakonec vítězný.
30-40
Obrovské štěstí naší hráčky, míč z její rakety skončil přesně na lajně.
30-30
Dotřetice už to nevyšlo, nevynucená chyba znamená srovnání skóre.
1:0
Hesseová díky skvělému výkonu na podání vede 1:0.
40-15
Další podání Hessové mělo velkou horní rotaci, Hradecká opět nedokázala zreturnovat.
30-15
Hesseová si na podání vede velmi dobře, zaznamenala dnes sedmé eso.
15-15
Dlouhý return Hradecké mimo dosah soupeřky.
15-0
Míček od Hradecké páska poslala do autu.
0:0
O vítězce dnešního utkání rozhodne až třetí set, na podání ho začne 22letá Amandine Hesseová z Francie.
3:6
Lucie Hradecká esem ukončuje druhý set a vítězí v něm 6:3! Rozhodující třetí sada začne za chvilku.
15-40
A je tu pátý setbol, snad to už konečně vyjde!
15-30
Hesseová opět zamířila do sítě, Hradecká je dva míče od srovnání stavu na 1:1 na sety.
15-15
Další míček už získává.
15-0
Češka však začíná nevynucenou chybou.
3:5
A po dobrém útoku jí proměňuje. Hradecká se bude muset oklepat z neproměněných setbolů a pokusit se dopodávat sadu do vítězného konce.
A-40
Soupeřka navíc získává výhodu.
40-40
Ani napočtvrté to nevyšlo, to už je opravdu k vzteku.
40-A
Vzápětí ale přichází skvělý vítězný return.
40-40
Obrovská šance Hradecké na ukončení setu! Nahraný bekhend nad sítí ale poslal do míst, kde se hrává čtyřhra.
40-A
Opět Hradecká byla aktivní a získává díky tomu třetí setbol.
40-40
Hesseová ho ale odvrací nechytatelným podáním.
40-A
Úžasný bekhend Lucie přináší další setbol.
40-40
Tak to je škoda, těsný aut Češky.
40-A
Brejkbol a setbol pro Hradeckou, která se nebála a za aktivitu ve výměně je po zásluze odměněna.
40-40
Teď to Hradecká zkusila křížem a vyšlo jí to skvěle, pak už na síti jednoduchým volejem s nápřahem výměnu ukončila.
40-30
Nyní už bekhend po čáře naší hráčce nevyšel, zastavila ho síť.
30-30
Zajímavá výměna. Hradecká trefila míč rámem a Hesseová se pokusila o nabíhaný volej. Ten páska vystřelila do výšky a dopadl přesně na základní čáru, Hradecká se ale nenechala zaskočit a z bekhendu nechytatelným míček po lajně ukončila výměnu.
30-15
Nekompromisní úrok Hesseové.
15-15
Milimetrový aut Hesseové.
15-0
193. hráčka světa začíná dobře, Hradeckou dostala pod tlak a ta se neubránila.
2:5
Vzápětí ale skvělým útokem po prvním podání potvrzuje zisk gemu, Hesseová se při vlastním podání bude snažit udržet v setu.
15-40
Česká reprezentantka si opět komplikuje situaci dvojchybou.
0-40
I Hesseová se na sebe zlobí, její pokus o vítězný bekhend skončil hodně mimo.
0-30
Hradecká se dostává do tempa, k vidění už jsou konečně její tvrdé útoky.
0-15
Asi nejdelší výměna zápasu, Hradecká nakonec soupeřku utahala a ta míček vyhodila do autu.
2:4
Hesseová poměrně hladce získává své podání.
40-15
Páska pomohla Hradecké když její míček vystřelila vysoko a ten dopadl na polovinu soupeřky, ta se ale nenechala překvapit a zahrála skvělý vítězný úder.
30-15
Další dobré podání Hesseové.
15-15
Poté ale přichází zbytečná chyba Francouzky z forhendu.
15-0
Hesseová začíná dobře, přímým bodem z podání.
1:4
Konec přestávky, podávat bude Amandine Hesseová.
1:4
Následuje přestávka a výměna stran.
1:4
Lucie Hradecká přeci jen vyhrává gem při svém podání a stále má brejk k dobru.
30-40
Neskutečný vítězný forhend po lajně předvedla Hesseová.
15-40
Pěkný útok, vypadá to že si Hradecká podání udrží.
15-30
Vzápětí ale naší tenistku opět sráží dvojchyba.
0-30
Opět skvělé podání, Hesseová se dostala pod neřešitelného tlak.
0-15
I Češka otevírá gem esem.
1:3
Další těsný aut od základní čáry, Hradecké dnes chybí i štěstí.
40-15
Famózní return Hradecké, po němž už u sítě lehce výměnu zakončila do protipohybu soupeřky.
0:3
Hesseová napálila return do sítě, Hradecká potvrzuje brejk! Důležitý moment pro českou hráčku.
40-A
Úžasný útok přináší gembol.
40-40
Hradecká situaci ustála, její dělový forhend soupeřka vrátila za základní čáru.
A-40
Skvělá obrana Francouzky, je tu brejkbol!
40-40
Hradecká dvojchybou daruje Hesseové další zbytečný bod.
40-A
Smrtícím bekhendem si Češka zasloužila výhodu.
40-40
Jsou tu komplikace, Hesseová se pustila do výměny odvážně a donutila Hradeckou k chybě.
30-40
Na potvrzení brejku si budeme muset počkat, Hradecká spáchala dvojchybu.
15-40
Razantní smeč čtvrté nasazené, jsou tu dva gemboly.
15-30
Hradecká si věří, její bekhend ale skončil těsně v autu.
0-30
Hesseová trochu vypadla z rytmu, teď úplně zbytečně vyhodila míček z returnu na druhé podání.
0-15
A následuje přímý bod z podání.
0:2
Hradecká hlavně díky tvrdým a přesným returnům bere Hesseové podání, druhý set začíná pro naší hráčku skvěle!
15-40
Další hezký return Češky, dva brejkboly!
15-30
Francouzka možná znervóznila, spáchala dvojchybu.
15-15
Krásný return konečně ukázala i Hradecká, Hesseová sice vrátila, ale dostala se pod tlak kterému se nebyla schopná ubránit.
15-0
Míček získává Hesseová.
0:1
Francouzka zkusila z těžké pozice vítězný bekhend, kurt těsně netrefila. Hradecká si připisuje důležitý první gem.
30-40
Hesseová se tlaku soupeřky neubránila.
30-30
Dvojchybou ale hned vedení ztrácí.
15-30
Dobré první podání a následný bekhend do protipohybu soupeřky, Hradecká má navrch.
15-15
Lajnu hned poté trefuje vítězným forhendem i Hradecká,
15-0
Hesseová však začíná neskutečným returnem přímo na základní čáru.
0:0
Francouzská kvalifikantka Amandine Hesseová v první sadě zaskočila favorizovanou Lucii Hradeckou a vyhrála set jasně 6:1. Česká hráčka musí výrazně zlepšit svou hru, pokud chce v dnešním zápase zvítězit.
6:1
Míček od Hradecké končí těsně za základní čárou, Amandine Hesseová senzačně vítězí v prvním setu dnešního utkání!
A-40
Hradecká si dvěma dobrými bekhendy připravila útok, těžký volej u sítě ale nezvládla. Druhý setbol pro její soupeřku.
40-40
Krásný return a ještě lepší vítězný bekhend po čáře, shoda.
40-30
Return z druhého podání poslala Hradecká půl metru za základní čáru.
30-30
Skvělý postupný útok Hradecké, tohle by české hráčce mohlo dodat potřebné sebevědomí.
30-15
Vzápětí ale přichází eso.
15-15
Dvojchyba i od Hesseové, šance pro naší tenistku udržet se v setu.
15-0
A začíná parádně – esem.
5:1
Zbytečná chyba z bekhendu od české reprezentantky, Hesseová půjde podávat na vítězství v setu.
A-40
První dvojchyba utkání přichází ve velmi nevhodnou chvíli. Lucie po ní vzteky mrskla raketou o zem.
40-40
Nyní ale Hradecká trefila míček rámem, opět shoda.
40-15
Opět skvělý return Hesseové těsně před základní čáru a další brejkboly.
30-15
Teď si však pomáhá přímým bodem z podání.
30-0
Česká tenistka není ve své kůži, běžný bekhend zahrála do sítě.
15-0
Hradecká si připravila náběh na síť, Hesseová ale zahrála parádní prohoz!
4:1
Na technický servis Hesseové Hradecká nemohla dosáhnout, Francouzka utíká na rozdíl tří gemů. To je opravdu nečekaný úvod utkání.
40-15
Další neúspěšný pokus Hradecké o vítězný return.
30-15
Francouzka zkusila přiriskovat druhé podání, trefila však pouze pásku od které se míček odrazil až téměř k základní čáře.
30-0
Hesseová hraje skvěle, po druhém podání forhendem dostala soupeřku pod tlak a ta se neubránila.
15-0
Hradecká vstoupila do výměny při podání soupeřky aktivně, znovu však netrefila kurt.
3:1
První brejk utkání si připisuje Amandine Hesseová, ani další míč Hradecké nebyl přesný!
40-30
Přeci jen je tu brejkbol, bekhendový útok Hradecké skončil v autu!
30-30
Dobré první podání přináší Hradecké bod.
30-15
Francouzka měla velkou šanci vybojovat si tři brejkboly, z bekhendu ale těsně netrefila kurt.
30-0
Chyba Hradecké z forhendu.
15-0
Hesseové se zatím poměrně daří, teď vyslala další skvělý return který její soupeřka vrátila do sítě.
2:1
A další přímý bod z podání, Hradecká pouze zastavila míč u svých nohou.
40-30
Amandine Hesseová trefuje první eso zápasu.
30-30
Vzápětí ale Francouzka chybuje.
30-15
Parádní útok Hesseové po dobrém prvním podání.
15-15
Teď česká hráčka zariskovala a zkusila vítězný return, ten bohužel skončil v autu.
0-15
Hradecká při podání soupeřky získává první fiftýn.
1:1
Povedený útok Hradecké, i ona si udržela svůj první servis.
30-40
Česká hráčka v delší výměně uspěla, Hesseová vyhazuje bekhend do deblového korydoru.
30-30
Tvrdý return Hesseové letěl těsně před základní čáru, Hradecká nezvládla zareagovat.
15-30
Razantní bekhend Hradecké vrátila soupeřka pouze do sítě.
15-15
Nepovedený return Hesseové.
15-0
Hesseová se po druhé podání naší hráčky dostala do tlaku a získává fiftýn.
1:0
A ten Hesseová využívá – 1:0.
40-30
První delší výměnu zakončila Hradecká do sítě, je tu gembol.