Bakošovi chybně neuznali gól, útočník zuřil. Pak dal další dva

Autor: pod
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Zápas Liberce proti Teplicím patřil Marku Bakošovi. Útočník domácích se nejdříve pořádně hněval na hlavního i pomezního rozhodčího, kteří mu chybně neuznali gól. Že by ho to ve zbytku utkání rozhodilo? Právě naopak, Bakoš dal další dva góly a rozhodl o výhře Liberce 2:0.

Bakoš přitom nebyl v základní sestavě. V 19. minutě se ovšem zranil Zdeněk Folprecht a vystřídal ho právě bývalý útočník Viktorie Plzeň. A hned se stal ústřední postavou celého utkání.

Nejdřív se ale Bakoš vztekal. Když neuspěl u hlavního rozhodčího, sprintem doběhl k pomeznímu. I jemu se liberecký útočník snažil vysvětlit, že nemohl být v ofsajdu. Měl pravdu, v duelu s Teplicemi ho totiž hlavičkou do tutovky neúmyslně vyslal hostující obránce, nikoliv Bakošův spoluhráč.

Liberec - Teplice: Neuznaný gól Marka Bakoše

Gól slovenského fotbalisty každopádně sudí chybně neuznali. Tím ho ovšem pořádně nabudili. O několik minut později se do teplické sítě trefil znovu, tentokrát už sudí proti nebyl. Bakoš dostal parádní kolmici a obstřelil hostujícího brankáře.

Liberec - Teplice: Gól Marka Bakoše na 1:0

To nebylo všechno. Ve druhém poločasu dokázal hrdina zápasu své gólové konto zdvojnásobit. Bakoš opět unikl obráncům a i tentokrát si věděl rady. Zkušeného brankáře Teplic Grigara prostřelil a běžel se radovat k domácímu kotli.

Bakoš jasně ukázal, jak má vypadat reakce na křivdu. „Neuznali jste mi gól? Tak dám další dva!“ jako by si řekl.

Liberec - Teplice: Gól Marka Bakoše na 2:0