Liverpool si poradil s posledním Portsmouthem

Autor: čtk
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté Liverpoolu nedali v dohrávce 30. kola anglické ligy šanci poslednímu Portsmouthu a porazili ho 4:1. Díky tomu se v tabulce posunuli na páté místo jediný bod za čtvrtý Tottenham.

Osud zadluženého Portsmouthu je v Premier League prakticky zpečetěn od doby, kdy mu Fotbalová asociace odebrala devět bodů.

Domácí se 25 minut dostávali do tempa, poté však udeřil Torres a odstartoval smršť ofenzivních akcí. Těm nemohla obrana Portsmouthu odolat a do poločasu inkasovala ještě po střelách Babela a Aquilaniho. Španělský mistr Evropy Torres se trefil znovu i v 77. minutě, čisté konto pak v 88. minutě překazil Reinovi Alžířan Belhadž.

Anglická fotbalová liga - 30. kolo:

Liverpool - Portsmouth 4:1 (26. a 77. Torres, 28. Babel, 32. Aquilani - 88. Belhadž).

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.