19. května 2016 • 22:40

Boj o bundesligu! Norimberk remizoval na Frankfurtu, Petrák hrál celý zápas

Zlín - Slavia: Škoda jako Poborský! Krásným lobem překonal Dostála, Slavia vede 2:0 Zlín - Slavia: Škoda jako Poborský! Krásným lobem překonal Dostála, Slavia vede 2:0
Chomutov - Mountfield HK: Hokejová paráda! 16letý Lauko vymíchal obránce Newtona Chomutov - Mountfield HK: Hokejová paráda! 16letý Lauko vymíchal obránce Newtona

Fotbalisté druholigového Norimberku remizovali v úvodním utkání baráže o postup do bundesligy na hřišti Frankfurtu 1:1 a před domácí odvetou se přiblížili návratu do nejvyšší soutěže. Za hosty odehrál celý zápas český záložník Ondřej Petrák.

V obraně Frankfurtu nechyběl kapitán Marco Russ, kterého lékaři ve středu informovali, že u něj po dopingové zkoušce objevili nádorové onemocnění.

Třicetiletý stoper, jenž by se měl po pondělní odvetě podrobit operaci, si ve 42. minutě vstřelil vlastní gól. Po hodině hry však vyrovnal Mijat Gačinovič.

Russ dostal ve druhém poločase žlutou kartu a v odvetě bude kvůli disciplinárnímu trestu chybět.

Témata:  sportfotbalněmeckobundesliga

1.  Bayern 13 9 3 1 29:9 30
2.  Lipsko 12 9 3 0 27:10 30
3.  Hertha Berlin 12 7 3 2 19:11 24
4.  Frankfurt 12 7 3 2 17:10 24
5.  Köln 12 6 4 2 18:8 22
6.  Hoffenheim 12 5 7 0 21:14 22
7.  Dortmund 12 6 3 3 27:14 21