8. února 2016 • 21:47

Pavelka byl poprvé v základu Kasimpasy. Jeho tým je ale v krizi

Autor:
TOP VIDEA
Příbram - Sparta: Rada po zápase bouřlivě slavil s fanoušky na tribuně Příbram - Sparta: Rada po zápase bouřlivě slavil s fanoušky na tribuně
Lajna bude dospělejší než Vyšehrad, říká Strejc z OBBOD. Jedná i s partou z Nagana Lajna bude dospělejší než Vyšehrad, říká Strejc z OBBOD. Jedná i s partou z Nagana
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poprvé od svého přestupu z Liberce nastoupil za tureckou Kasimpasu od úvodní minuty. Záložník David Pavelka odehrál v souboji s Genclerbirligi celý zápas, radost po něm ale mít nemohl. Jeho tým totiž prohrál 0:1 a na výhru čeká už čtyři zápasy.Jedním z důvodů, proč Pavelka do Kasimpasy přestoupil, byly její velké ambice. Dobře zajištěný tým chce hrát o evropské poháry. Jenže právě teď to tak nevypadá. Ke smůle bývalého kapitána Slovanu Liberec.

Kasimpasa byla v domácím duelu s Genclerbirligi favoritem. Tomu sice odpovídala aktivita na hřišti, ale nikoliv výsledek. Hosté dali z jediné střely na branku gól a slavili tři body. Naopak domácí zůstali čtvrtý zápas v řadě bez výhry.

Pavelka a spol. každopádně nemusí propadat velké skepsi. Momentálně jsou sice na sedmém místě ligové tabulky, ale na třetí Galatasaray ztrácí jen tři body. K tomu, aby se posunuli výš, ale musí své výkony zlepšit.

Témata:  sportfotbalTureckoPavelkaKasimpasa