29. dubna 2016 • 22:10

Sivok se trefil za Bursaspor, jeho tým uhrál s Galatasarayem remízu

Tomáš Sivok posla svůj tým do vedení (archivní foto)
Sparta - Plzeň: Karavajev u tyče dorazil Konatého přihrávku, Sparta vede 2:0 Sparta - Plzeň: Karavajev u tyče dorazil Konatého přihrávku, Sparta vede 2:0
Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona? Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona?

Český reprezentační obránce Tomáš Sivok dal v turecké fotbalové lize druhý gól za Bursaspor, který v 31. kole remizoval s Galatasarayem Istanbul 1:1.

Sivok poslal domácí tým do vedení typicky - razantní hlavičkou otevřel skóre v 35. minutě. Hosté vyrovnali krátce po začátku druhého poločasu. Tomáš Necid odehrál za Bursaspor necelou hodinu a k dosavadním jedenácti brankám v sezoně další nepřidal.

Bursaspor ukončil sérii tří porážek, ale v tabulce zůstal desátý. Galatasarayi, kterému dal Sivok už třetí gól během svého působení v Turecku, patří šesté místo.