29. dubna 2016 • 22:10

Sivok se trefil za Bursaspor, jeho tým uhrál s Galatasarayem remízu

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Český reprezentační obránce Tomáš Sivok dal v turecké fotbalové lize druhý gól za Bursaspor, který v 31. kole remizoval s Galatasarayem Istanbul 1:1.

Sivok poslal domácí tým do vedení typicky - razantní hlavičkou otevřel skóre v 35. minutě. Hosté vyrovnali krátce po začátku druhého poločasu. Tomáš Necid odehrál za Bursaspor necelou hodinu a k dosavadním jedenácti brankám v sezoně další nepřidal.

Bursaspor ukončil sérii tří porážek, ale v tabulce zůstal desátý. Galatasarayi, kterému dal Sivok už třetí gól během svého působení v Turecku, patří šesté místo.