+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
4. května 2016 • 13:10

Turci mlží kolem Kadlece. Měl jednat se Spartou, ale místo toho trénoval

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Dukla - Mladá Boleslav 4:1. Pražané udrželi domácí neporazitelnost CELÝ SESTŘIH: Dukla - Mladá Boleslav 4:1. Pražané udrželi domácí neporazitelnost
Liberec - Plzeň: Hollweg s Maierem předvedli parádní pěstní souboj! Liberec - Plzeň: Hollweg s Maierem předvedli parádní pěstní souboj!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obránce Michal Kadlec po sezoně opustí Fenerbahce a vrátí se do pražské Sparty, informují turecká média. Transfer českého fotbalisty považují za hotovou věc. Dokonce připojila informaci, že reprezentant v posledních dnech netrénoval s týmem, aby si vyřídil potřebné záležitosti pro přestup. Ovšem podle informací deníku Sport to není tak žhavé.Variant, kam by se mohla ubírat další kariéra Michala Kadlece je víc. Obdržel od vedení Fenerbahce nabídku na prodloužení smlouvy, ta nynější vyprší k 30. červnu, a zájemci se ozývají i z bundesligy.

Včera navíc s týmem normálně trénoval, což potvrdila obsáhlá fotogalerie na oficiálním webu istanbulského celku. „Rozhodnu se až po EURO,“ nechal se nedávno slyšet Kadlec. Kromě Sparty se spekuluje také o zájmu Herthy Berlín.

Všichni zúčastnění se zatím k možným jednáním vyjadřují diplomaticky. „Michal Kadlec je pro Spartu zajímavý hráč, což vedení klubu už několikrát potvrdilo. Nicméně vše se odvíjí od konce jeho kontraktu v Turecku,“ řekl Blesku tiskový mluvčí Sparty Ondřej Kasík.

„Budoucnost Michala Kadlece budeme řešit po jeho příletu na soustředění národního týmu před mistrovstvím Evropy,“ okomentoval Kadlecovu budoucnost PR manažer Petr Halaburda z agentury Sport Invest, která hráče zastupuje.

Chcete mít přehled o všem důležitém, co se děje ve Spartě? Zde sledujte všechny zprávy a zajímavosti ze svého oblíbeného klubu >>

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze