+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
8. března 2010 • 14:06

Skotské Glasgow Rangers je na prodej

Autor:
Fotbalisté Rangers slaví vítězství
TOP VIDEA
Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice
SESTŘIH Premier League: Everton - Arsenal 2:5. Dominance hostí, Čech v závěru chyboval SESTŘIH Premier League: Everton - Arsenal 2:5. Dominance hostí, Čech v závěru chyboval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slavný fotbalový klub Glasgow Rangers je na prodej. Většinový vlastník David Murray, jenž do loňského srpna zastával i funkci předsedy, už podle vedení jedná o prodeji Rangers developerské společnosti z Londýna.Důvodem je zadluženost úřadujícího skotského mistra, která dosahuje výše 31 milionů liber (asi 880 milionů korun).

Zájemcem o populární klub je Andrew Ellis, jenž v minulosti stál v čele anglického Queens Park Rangers. O jeho možném příchodu bude rozhodovat nezávislá komise, která byla vyjednáváním se zájemci pověřena.

Rangers i přes nelichotivou finanční situaci jasně vládnou skotské lize, před svým městským rivalem Celtikem mají náskok deseti bodů. Od léta 2008 však do Rangers nepřišel jediný nový hráč.

 Klasická verze
Mobilní verze