17. května 2016 • 18:16

Hraj v DEATH MATCH reality show a staň se slavným

Autor:
TOP VIDEA
Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále
Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Odjakživa je vaším snem dav fanoušků skandující vaše jméno? Milujete fotbal a neumíte si představit život bez něj? Snili jste někdy o tom, jak svým gólem rozhodnete zápas? Tak to byste teď měli dávat opravdu pozor. Tohle tu ještě nikdy nebylo. Letos se v České republice koná fotbalová REBEL DEATH MATCH reality show. To znamená zápasy na ostří nože a skandující fanoušci v designové aréně. Dostanete možnost ukázat, co se ve vás skrývá a za odměnu vás pošleme na Anglickou Premier League. Přihlaste se s týmem a zahrajte si v jedinečných bojích o přežití.Tento unikátní projekt – celorepubliková sportovní událost - "dead match" tým reality show v jednom v malé kopané (5x5 – 4+1), která se v ČR ještě nikdy neuskutečnila.

Fotbal je nejpopulárnějším sportem nejen u nás v ČR, ale i na celém světe. Týmová reality show ve fotbale je unikátní sportovní model s celorepublikovým přesahem. Show plná emocí, lidských příběhů a napětí. Kde se za úspěch platí dřinou, vášní, odhodláním a vírou v sebe a svůj tým.

Rostoucí popularitu tzv. "bojů o přežití“/ „dead match", kdy mezi sebou soutěží týmy a jednotlivci, chceme aplikovat do sportovní aktivity nejpopulárnějšího sportu ve světe fotbalu.

Nejdříve castingy

Celá REBEL DEATH MATCH reality show začne výběrovým castingem v Praze, Ostravě a Plzni. Jedno z těchto tří měst se pro váš tým stane branou do finále. Záleží pouze na vás, které město si zvolíte. Složte tým s maximálně 9 hráči a připravte se zápasy v rozlosovaných skupinách v obou víkendových dnech. Rozhodující pro postup bude Death match systém. Ten ukáže, kterých 15 týmů se probojuje do finále a kdo pojede domů.

Každý tým nastoupí do zápasu vždy ve složení 4 hráčů a brankáře. Šance, že vyhrajete je velká, protože hráči s profesionální smlouvu na hřiště nesmějí. Znáte-li futsalová pravidla, tak budete hned od začátku ve výhodě. Právě dle futsalových pravidel se totiž FOTBALL DEATH MATCH reality show bude řídit.

Velké finále v Praze

Všichni hráči z finálových 15 týmů si vyzkouší, jaké to je být vrcholovým fotbalistou. Zažijí 5 nezapomenutelných týdnů ve FAN VILLAGE kempu. Pod dozorem odborných porotců a profesionálních trenérů ze sebe budou neustále vydávat to nejlepší. Každý detail rozhoduje o vítězství v reality show.

Každý týden DEATH MATCH reality show opustí týmy, které v boji o přežití neuspějí. A v posledním víkendu se mezi finálovou čtveřicí v desénové aréně rozhodne o vítězi fotbalové REBEL DEATH MATCH reality show.

Výhry za to stojí

Každý boj o přežití a postup výš v reality show bude nezapomenutelným zážitkem. Ale to vše ještě umocní výhry, které jsme pro finálové týmy přichystali. Zájezd na ligové zápasy v nejprestižnějších ligách s ubytováním. Značkové oblečení pro všechny hráče v týmu. Finanční odměna, nebo účast v zákulisí při zápase Národního futsalového týmu. Tohle a ještě víc čeká na ty nejlepší v REBEL DEATH MATCH reality show. Bude to boj, tak se přihlaš a bojuj i ty!

Ceny pro vítěze

Tým, který přežije poslední a stane se tak vítězem celé reality show vyhraje ceny v hodnotě 500 000 Kč.

- Finanční odměnu

- Zájezd s futsalovou reprezentací

- Zájezd pro celý tým na ligový zápas Top mužstev z nejlepších evropských lig

Fanzóny

Každé castingové město bude mít v okolí Death match reality show hřišť vestavěné fazóny, kde si užijete legraci s přáteli i rodinou.

Až si vyřvete hlasivky při fandění, tak si vyzkoušejte sportovní atrakce jako

- Fotbalové Golf hřiště s 12 jamkami, které se jen tak někde nevidí

- Zóna na měření fotbalových schopností Shooting zone (měření síly, rychlosti střely)

- Robokeeper (speciální brankařský trenažér)

- Fotbal Pool (fotbalové kulečníky)

- Skim Boarding zone

- Speciální lidský stolní fotbálek

Celý víkend vám k tomu všemu bude hrát na své hudební stage Evropa 2 s vystoupením kapel a DJs. K tomu si zasoutěžíte o zajímavé ceny.

Death match footballDeath match football

Témata:  sportfotbal