+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
29. září 2015 • 13:46

Problémy ve Zlíně pokračují. Tým odkládá i páteční bitvu s Olomoucí

Autor:
Zlín stále nemůže hrát před domácími fanoušky.
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: klokanovy superžongly, mariáš za lavičkou a padající Krmenčík LIGA NARUBY: klokanovy superžongly, mariáš za lavičkou a padající Krmenčík
TOP GÓLY La Ligy: Spolupráce Balea a Kroose i Baptistaovo sólíčko s bombou TOP GÓLY La Ligy: Spolupráce Balea a Kroose i Baptistaovo sólíčko s bombou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté Zlína nebudou hrát po havárii chladícího zařízení na stadionu ani páteční extraligové utkání s Olomoucí. Zápas se po dohodě obou klubů odehraje v náhradním termínu v úterý 27. října od 17:30. Chladící kapalina unikla prasklým potrubím na hrací plochu v sobotu dopoledne. Zlín proto neodehrál již nedělní duel s Pardubicemi, který byl přeložen na úterý 1. prosince.Hrací plocha je momentálně bez ledu. Do chladícího systému ještě není napuštěna chladící kapalina, kterou musel klub objednat v zahraničí. Hokejisté nyní trénují ve vedlejší PSG areně.

"Budeme od začátku znovu zamrazovat ledovou plochu, což si vyžádá nějaký čas. Ještě předtím projde potrubí kontrolou, aby se podobná havárie neopakovala," řekl ČTK tiskový mluvčí zlínských hokejistů Roman Ordelt.

Vstupenky na oba odložené zápasy zůstávají v platnosti. "Pokud někomu nebude náhradní termín vyhovovat, může vstupenky vrátit tam, kde je koupil," uvedl Ordelt.

Zimní stadion Luďka Čajky je v provozu od roku 1957, v 60. letech byl zastřešen. Naposledy prošla hrací plocha rekonstrukcí před šesti lety.

Souboj Zlín - Olomouc měla podle původního plánu vysílat v přímém přenosu Česká televize. Nahradit by jej měl duel Litvínova s Mladou Boleslaví se začátkem v 17:20. Vedení ČT ale ještě čeká na potvrzení od klubů, neboť souboj úřadujícího mistra s aktuálně prvním týmem tabulky měl původně začít o deset minut později.

 

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze