+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
2. prosince 2015 • 08:00

SOUTĚŽ: Vyhrajte exkluzivní vstupenky na galavečer bojových sportů

Autor:
V pražské Tipsport Areně uvidí diváci v sobotu Ghibu Fight Night
TOP VIDEA
RENTGEN: Pilař už zase řádí, pro Plzeň může být skrytou posilou RENTGEN: Pilař už zase řádí, pro Plzeň může být skrytou posilou
SESTŘIH: Plzeň - Larnaka 3:1. Viktoria otočila, Bakoš se trefil luxusně z přímáku SESTŘIH: Plzeň - Larnaka 3:1. Viktoria otočila, Bakoš se trefil luxusně z přímáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

GIBU FIGHT NIGHT | Vstupenky ke stolu s největší hvězdou galavečera bojových sportů můžete vyhrát v soutěži, která končí v pátek ve 12:00. Výherce, který pošle nejvíce SMS se správnou odpovědí, se při sobotní show Gibu Fight Night (od 19:00) v pražské Tipsport Areně může těšit na místa u stolu s boxerskou hvězdou Petrem Aertsem, který je držitelem 18 prestižních titulů K1 a Muay Thai.Hrajte o 1x2 vstupenky na sobotní galavečer bojových sportů GIBU FIGHT NIGHT, který začíná v 19:00. Ve hře jsou exkluzivní vstupenky u stolu s boxerskou hvězdou Petrem Aertsem.
    
Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Gibu Fight Night se letos v sobotu 5. prosince v Tipsport Areně v Praze koná?
A) osmý
B) druhý
C) třetí

Správnou odpověď posílejte pomocí SMS od 2.12.2015 od 8:00 do 4.12.2015 12:00 hod. na číslo 907 99 10 ve tvaru:
GIBU mezera ODPOVĚĎ mezera JMÉNO A PŘÍJMENÍ
Např.: GIBU C Jana Novakova

Jeden výherce získá 2 vstupenky na galavečer bojových sportů v Tipsport aréně. Cena 1 SMS je 10 Kč vč. DPH. Provozuje Czech News Center a.s. Infolinka 296 363 199 (po-pá 8-16 hod.), mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz.

V pražské Tipsport Areně uvidí diváci v sobotu Ghibu Fight Night

Pravidla soutěže

Vyhrává 1 výherce (získá 2 vstupenky), který správně odpoví na soutěžní otázku a jeho počet zaslaných SMS obsahující správnou odpověď bude nejvyšší (tj. v čase pro příjem odpovědí pošle z jednoho telefonního čísla nejvíce SMS zpráv ve tvaru uvedeném výše a obsahujících správnou odpověď). Při shodě počtu zaslaných SMS vyhrává ten soutěžící, který zaslal svou poslední soutěžní SMS obsahující správnou odpověď dříve.

Výherce bude zveřejněn po skončení soutěže na www.isport.cz. Výherce bude o výhře a způsobu převzetí výhry informováni SMS zprávou, zaslanou po skončení soutěže, tj. 4.12.2015. Výhru si bude moci výherce vyzvednout s vytištěným potvrzením 5.12.2015 před začátkem galavečera v zákaznickém centru Tipsport Areny v Praze 7  - Holešovicích. Pokud si výherce nevyzvedne výhru v daném termínu, propadá výhra ve prospěch společnosti Czech News Center

Galavečer Gibu Fight Night  se koná v sobotu 5.12.2015 od 19:00  v Tipsport Aréně v Praze 7  - Holešovicích

Pro stanovení doby doručení textové zprávy je rozhodující čas přijetí SMS do systému pro příjem zpráv, provozovaného společností Czech News Center CZ a.s. Do soutěže budou zařazeny všechny SMS zprávy obsahující správnou odpověď, které došly nejpozději do uzávěrky soutěže. Při určení pořadí se přihlíží pouze k SMS zprávám ve správném tvaru obsahujícím správnou odpověď. O správnosti, resp. nesprávnosti odpovědí, které byly doručeny SMS zprávou, budou účastnící soutěže informováni zpětnou SMS zprávou. Každý účastník soutěže může soutěžit pouze z jednoho telefonního čísla, ze kterého lze do dané soutěže zaslat maximálně 20 SMS, zároveň může účastník soutěže obsadit pouze jedno výherní pořadí v soutěži. V případě, že by účastník soutěže soutěžil v rozporu s pravidly ze dvou či více telefonních čísel, nemá takový účastník soutěže nárok na získání výhry a výherní pořadí, které takový účastník obsadil v rozporu s pravidly, obsadí účastník soutěže, jehož SMS se správnou odpovědí byla doručena jako následující po SMS, která byla doručena ve výherním pořadí ovšem v rozporu s pravidly soutěže. Při určení dalších výherních pořadí se přihlíží i k takovým SMS zprávám, které byly zaslány do soutěže shora uvedeným způsobem v rozporu s pravidly, pokud jsou zaslány ve správném tvaru a obsahují správnou odpověď. V případě, že by účastník soutěže při užití jednoho telefonního čísla obsadil v rozporu s pravidly dvě či více výherních pořadí, započítá se mu pouze nejdříve dosažené výherní pořadí. U zbylých výherních pořadí, které takový účastník obsadil v rozporu s pravidly se bude postupovat shora uvedeným způsobem. V případě, že účastník soutěže soutěží z vícero telefonních čísel, či z jednoho telefonního čísla překročí limit 20 SMS či účastník soutěže, který již obsadil výherní pořadí, zasílá do soutěže v rozporu s pravidly další SMS zprávy, v takovýchto případech nemají účastníci soutěže nárok na vrácení nákladů na SMS zaslaných v rozporu s pravidly soutěže.

Organizátorem soutěže je společnost Czech News Center a.s. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem v České republice, starší 18-ti let. Organizátor neodpovídá za nedoručení SMS. Účastí v soutěži – tzn. odesláním SMS zprávy organizátorovi akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. Účastí v soutěži dále projevuje každý účastník soutěže souhlas s publikováním svého jména, bydliště a fotografie v deníku Sport, Nedělním Sportu a na serveru www.isport.cz. Účastník soutěže dále dává souhlas s tím, že společnost Czech News Center a.s. je oprávněna zpracovávat jako správce osobní údaje účastníka soutěže poskytnuté v rozsahu jméno, příjmení, odpověď na soutěžní otázku, telefonní číslo a adresa, eventuelně jiné účastníkem soutěže sdělené kontaktní údaje, za účelem realizace soutěže a rovněž k marketingovým aktivitám společnosti Czech News Center a.s. a jejích klientů. Tyto osobní údaje jsou poskytovány na dobu neurčitou a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat. Účastník soutěže má právo na přístup ke svým osobním údajům. Organizátor si vyhrazuje právo posoudit sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Czech News Center a.s. a jejich rodinní příslušníci.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze