+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. dubna 2016 • 10:00

Z písečných dun do Mariánských Lázní. Na čtyřkolkách vládla Roučková

Autor:
Ollie Roučková vyhrála první závod Mezinárodního Mistrovství ČR Cross Country čtyřkolek v Mariánských Lázních.
TOP VIDEA
Šádek dostal od Bakoše větev na tanky Sparty a Slavie. Podívejte se! Šádek dostal od Bakoše větev na tanky Sparty a Slavie. Podívejte se!
V Plzni si před sezonou věří: Chceme titul, nejsme ten třetí vzadu V Plzni si před sezonou věří: Chceme titul, nejsme ten třetí vzadu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Před pár dny ještě létala po písečných dunách v třicetistupňových vedrech na soustředění v Tunisku, přesto jezdkyně Ollie Roučková zvládla skvěle první závod Mezinárodního Mistrovství ČR Cross Country čtyřkolek v Mariánských Lázních.  Na startu seriálu závodu neměla mezi ženami konkurenci.V jednotlivých kategoriích si to rozdalo celkem 198 motorek a čtyřkolek. Největší pozornost poutala kategorie ATV (All Terrain Vehicle), ve které se utkaly čtyřkolky s pohonem 4x4. Mezi muži triumfoval Michal Vágner.

„Na startu jsem se prala s únavou a zimou, přece jen v Tunisu byly třicítky. Během závodu jsem si ale nakonec najela náskok, přestože mi jízda nesedla. Na druhý den už jsem měla možnost více si odpočinout a už jsem jela bez zaváhání,“ popisovala zástupkyně MOGUL Racing Teamu.

MČR Cross Country Quad vyhrál Martin Miřejovský a v Přebor Quad si zlatý pohár odvezl slovenský zástupce Juraj Varga.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram