+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
18. srpna 2017 • 04:30

Co dělá Djokovič, když nemůže hrát tenis? Léčí si loket a staví auta

Autor:
TOP VIDEA
Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost
Top góly 14. kola: zazářili bratři Škodové, nechybí otočka Kalabišky Top góly 14. kola: zazářili bratři Škodové, nechybí otočka Kalabišky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nemůže hrát tenis kvůli zranění, ale má to i pozitivní stránku věci. Novak Djokovič (30) má teď spoustu volného času a fanouškům prozradil, jak ho tráví. Senzace v tom ale nehledejte. „Vím, že se ptáte, jak se mám a jak probíhá rekonvalescence. Každou minutu trávím buď terapiemi  nebo s rodinou,“ ujistil srbský tenista.


REKLAMA

„Žiju si v poklidu a jsem za to vděčný,“ napsal Djokovič svým fanouškům na Facebooku a přidal fotografii, která ukazuje, jak si hraje s malým synkem Stefanem a za pomoci papírových talířů a kartonových krabic mu vyrábí autíčko.

„Tady vidíte tátu a syna, jak spolu děláme auta pro něho a pro to malé. Teď už u nás bude všechno dvakrát, netrpělivě očekáváme, až naše miminko přijde na svět. Jaké požehnání!“ připomněl, že s manželkou Jelenou brzy očekávají narození druhého dítěte.

Fanoušci se ale ptají hlavně na to, kdy se Djokovič, který kvůli bolestem vzdal Tomáši Berdychovi čtvrtfinále Wimbledonu, vrátí na turnaje. „Moje tělo má své limity a já to musím respektovat,“ oznámil rodák z Bělehradu v červenci, když předčasně ukončil sezonu kvůli přetrvávajícím problémům s loktem pravé ruky.

Majitel kariérního grandslamu a vítěz 12 turnajů velké čtyřky by se chtěl vrátit hned v úvodu nové sezony.

Tenista Novak Djokovič musel kvůli zranění vzdát čtvrtfinále Wimbledonu
Tenista Novak Djokovič musel kvůli zranění vzdát čtvrtfinále Wimbledonu

 

 Klasická verze
Mobilní verze