Bundesliga - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Stuttgart - 25. února 2022   20:30

Hoffenheim
85' Baumgartner  • 90' Baumgartner (Bruun Larsen)
2:1
(0:0)
Stuttgart
58' Endo  (Kalajdžić)
Hoffenheim
Baumann – Hübner, Grillitsch, S. Posch – Raum, Geiger (55. Rudy), Baumgartner, Kadeřábek (70. Dabbur) – Kramarić, Rutter (81. Bruun Larsen) – Bebou (70. Stiller).
Stuttgart
F. Müller – Stenzel (73. Massimo), Mavropanos, W. Anton, Ito – Marmúš (86. Thommy), Endo, Karazor, Mangala (38. Förster), Führich (46. Kalajdžić) – Tomás.
Bredlow – N. Ahamada, Beyaz, Egloff, Förster, Kalajdžić, Massimo, Mola, Thommy.

Domácí Hoffenheim zásluhou Baumgartnera dokázal během pěti minut otočit vývoj utkání na svou stranu a zásluhou vítězí.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:4.
Střely mimo: 12:9.
Rohy: 9:3.
Ofsajdy: 3:4.
Fauly: 14:13.
90+8'
90+6'
Běží poslední minuta nastavení a zdá se, že si Hoffenheim těsné vedení už pohlídá.
90+4'
Oliver Baumann si pohlídal hlavičku po odehraném rohovém kopu a s rozehrávkou nikam nepospíchá.
90+2'
Stuttgart na nic nečeká a okamžitě přechází do ofenzívy. Na hranici vápna skončily tři střelecké pokusy zablokované.
90'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Domácí během pěti minut otáčí vývoj utkání na svou stranu! Jacob Bruun Larsen centrem našel přímo na pokutové značce zcela osamoceného CHRISTOPHA BAUMGARTNERA, který si zastavil míč a napálil jej do středu branky.
89'
Přímý kop rozehráli hosté na pravou část pokutového území, odkud pálil Endo na vzdálenější tyč.
86'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Umar Marmúš, přichází Erik Thommy.
85'
Domácí z ničeho nic srovnávají! CHRISTOPH BAUMGARTNER to vzal na sebe a poté co si udělal prostor na pravém křídle senzačně vyslal míč na vzálenější tyč.
85'
Philipp Förster přesprintoval individuálně celé hřiště a v pokutovém území šel k zemi. Ovšem vlastní zásluhou.
84'
Umar Marmúš naletěl do domácího Sebastiana Rudyho, kterého ještě osočil Tiago Tomás.
82'
S končící dvaaosmdesátou minutou si domácí znova nepřesně přihrávají a Stuttgart bude vhazovat míč do pole.
81'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Georginio Rutter, přichází Jacob Bruun Larsen.
81'
Žlutou kartu dostává Waldemar Anton (VfB Stuttgart).
80'
Atakan Karazor založil protiakci po ubráněném útoku Hoffenheimu, ale po dlouhé přihrávce skončil míč v autu.
77'
Florian Grillitsch byl po odehrání míče doslova zahozen do reklamních barelů vedle střídaček.
75'
Již devátý rohový kop domácích, ale ani tentokrát se svěřenci Hoffenheimu nedostali do gólové příležitosti.
74'
Domácí kombinují pomalu a jistě k brance soupeře.
73'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Pascal Stenzel, přichází Roberto Massimo.
70'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Pavel Kadeřábek, přichází Munas Dabbur.

Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Angelo Stiller.
69'
Další rohový kop odvracejí hosté do bezpečí.
69'
Hoffenheim dlouho držel hru v pokutovém území, ale Stuttgart je v hlavičkových soubojích úspěšnější.
68'
Domácí si vybojovali rohový kop, který bude rozehrávat David Raum.
63'
Celek hostí hraje velmi aktivně a nepouští Hoffenheim do vážnější kombinace. Hraje se převážně na středu hřiště.
60'
Další protiakce Stuttgartu. Pravděpodobně Hiroki Ito nedokázal prostřelit bránícího hráče před sebou.
58'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Rohový kop rozehrál Umar Marmúš. Na pravé tyči zasáhl nejspíše jeden z domácích hráčů, který prodloužil míč na vzdálenější levou tyč, kde ve skoku přikopl míč do branky WATARU ENDO.
58'
Dennis Geiger je odnášen na nosítkách. Co se přesně stalo říct nedokážu.
55'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Sebastian Rudy.
54'
Saša Kalajdžić prodloužil míč na Philippa Förstera, který mezi nohami obránce poslal míč těsně vedle vzdálené pravé tyče.
52'
Dlouhá přihrávka na nabíhajícího Umara Marmúše skončila pouze v moci domácích.
51'
Stefan Posch odkopává míč až na střed hřiště, čímž odvrací útočné počínaní Stuttgartu.
50'
Stuttgart rychlými přihrávkami kombinuje na polovině soupeře. Cestu k brance ale zatím najít hosté nemohou.
48'
Další centr do středu pokutového území, ale hráči Stuttgartu hrozbu opět zahnali.
47'
Ihlas Bebou nebezpečně pálil na vzdálenější tyč, ale Florian Müller sebejistým zákrokem vyrazil míč.
46'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Chris Führich, přichází Saša Kalajdžić.
46'
V prvním poločase jsme viděli obrovské šance na obou stranách, ale v té největší byl právě Pavel Kadeřábek, který dorážku neuklidil do odkryté branky, nýbrž do břevna.
45'
45+4'
Žlutou kartu dostává Benjamin Hübner (TSG 1899 Hoffenheim).
45+4'
Waldemar Anton se dostává od ostré slovní výměny s domácím Benjaminem Hübnerem, který fasuje žlutou kartu.
45+3'
Domácí už kombinovali u pomezní čáry vedle branky, ale neshodou se míč dostal mimo hrací hřiště a Florian Müller bude odkopávat od branky.
45+2'
Hiroki Ito se zvedá z trávníku s bolestivou grimasou po hlavičkovém souboji s Pavlem Kadeřábkem.
45'
Sudí nastavuje čtyři minuty.
43'
Andrej Kramarić sice dorazil míč do sítě, ale rozhodčí branku neuznává kvůli ofsajdu!
40'
Florian Müller si pohlídal rohový kop a rukama odrazil míč dál od branky.
40'
Prudká přízemní střela Christopha Baumgartnera z hranice pokutového území.
39'
Benjamin Hübner hlavičkoval po rohovém kopu příliš vysoko a Florian Müller bude odkopávat od branky.
39'
Slibný centr na Davida Rauma, kterého hlavičkový souboj prohrál. Roh pro Hoffenheim.
38'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Orel Mangala, přichází Philipp Förster.
36'
Umar Marmúš zkusil obehrát Florian Grillitsch a záhy se velmi ochotně poslal ve vápnu k zemi.
35'
Stefan Posch se opřel svou pravačkou do míče, ale jeho pokus hostující branku nijak neohrozil.
32'
Žlutou kartu dostává Christoph Baumgartner (TSG 1899 Hoffenheim).
32'
Stuttgart si celou situaci pohlídal a do protiakce přešel Chris Führich, který byl za cenu žluté karty faulován.
32'
Andrej Kramarić v souboji obdržel šlapáka a tohle bude centr kousek od vápna.
29'
Oliver Baumann si připisuje důležitý zákrok po střele Umara Marmúše, který se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti.
27'
Florian Müller si pohlídal přihrávku do malého vápnu a pohotově se vrhl po míči.
26'
Andrej Kramarić uvádí míč do hry z autu. Hoffenheim hledá cestu, kterou by mohl znova ohrozit branku soupeře.
23'
Útočná akce Stuttgartu skončila nebezpečnou střelou v pokutovém území, ale domácí se dokázali ubránit.
22'
Před hranicí pokutového území mířil těsně nad horní tyč hostující Chris Führich.
21'
Neuvěřitelná šance Hoffenheimu! Centr z pravé strany hlavičkoval Benjamin Hübner přímo do brankáře a okamžitou dorážku narval Pavel Kadeřábek do břevna!
19'
Domácí bek podklouzl v souboji s Tiago Tomásem, který přeběhl do vápna, kde přihrával na levou tyč. Tam byl zcela volný Chris Führich, který z první nastřelil pouze brankovou konstrukci!
18'
Nejspíše Tiago Tomás přebíhal do protiútoku, když byl perfektním skluzem Benjamina Hübnera zbaven míče.
16'
Žlutou kartu dostává Dennis Geiger (TSG 1899 Hoffenheim).
15'
Domácí centrovali přímák do vápna, kde jej bránící hráči Stuttgartu odhlavičkovali do bezpečí. Po rychlé souhře Davida Rauma se míč dostal ale zpět přímo před brankáře Floriana Müllera, který se musel natahovat po míči.
15'
Christoph Baumgartner byl atakován a to znamená přímý kop.
13'
David Raum vhazuje míč do hry na polovině Stuttgartu, ale hned na to se do stejné pozice dostanou také hosté.
10'
Umar Marmúš letící míč nakopl a netrefil branku, přičemž loktem zasáhl do obličeje bránícího Dennise Geigera.
7'
Umar Marmúš se šikovně zbavil soupeře, ale míč si odkopl příliš daleko a v dalším souboji už zasáhl domácí hráč. Rohový kop pro Stuttgart.
7'
Stuttgart kontroluje hru a zezadu a s rozvahou hledá rozehrávku.
6'
Na pravém křídle se snažil něco vymyslet Umar Marmúš, ale ten hru přenesl na protější stranu hřiště.
5'
Tiago Tomás se na začátku páté minuty dostal do vápna, kde se skvěle uvolnil a mohl z bezprostřední blízkosti ohrozit Olivera Baumanna. Útočník Stuttgartu netrefil branku.
3'
Velmi těsný ofsajd nyní zastavil Tiago Tomáse.
2'
Hráči Hoffenheimu to zkusili na pravé straně hřiště, ale u rohového praporku hosté odkopli míč do bezpečí.
1'

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Hübner, Grillitsch, S. Posch – Raum, Geiger, Baumgartner, Kadeřábek – Kramarić, Rutter – Bebou.
Náhradníci: Philipp – Akpoguma, Bruun Larsen, Dabbur, Che, K. Adams, Rudy, Samassékou, Stiller.

VfB Stuttgart: F. Müller – Stenzel, Mavropanos, W. Anton, Ito – Marmúš, Endo, Karazor, Mangala, Führich – Tomás.
Náhradníci: Bredlow – N. Ahamada, Beyaz, Egloff, Förster, Kalajdžić, Massimo, Mola, Thommy..
Posledních pět vzájemných zápasů

Stuttgart – Hoffenheim 3:1
Stuttgart – Hoffenheim 2:0
Hoffenheim – Stuttgaart 3:3
Stuttgart – Hoffenheim 1:1
Hoffenheim – Stuttgart 4:0

Hoffenheim prohrál se Stuttgartem na svém hřišti naposledy 17. února 2013, kdy svému soupeři podlehl těsně 0:1. Gól padl hned ve 3. minutě zápasu.
Hoffenheim

Domácí jsou se sedmatřiceti body na páté pozici zaručující skupinovou fázi EL, ovšem, mají stejný počet bodů jako čtvrté Lipsko, které už postupuje do LM, a na třetí Leverkusen ztrácí body čtyři. Na svém hřišti si v jedenácti zápasech připsali třiadvacet bodů díky sedmi výhrám a dvěma remízám, vstřelili pětadvacet gólů a dvanáct inkasovali. Naposledy zvítězili 2:0 nad Bielefeldem. Tabulku střelců týmu vede se sedmi góly Ihlas Bebou z Toga.

Stuttgart

Hosté jsou na předposlední pozici s pouhými devatenácti body, za záchranou zaostávají se čtyřbodovým mankem. Venku se jim navíc vůbec nedaří, z jedenácti střetnutí si přivezli pouhých sedm bodů za jediné vítězství a čtyři remízy, skórovali pouze osmkrát, zato devatenáctkrát inkasovali. Poslední dvě venkovní utkání prohráli vždy rozdílem dvou gólů. Řek Konstantinos Mavropanos vede s kvartetem zásahů tabulku kanonýrů mužstva.
Dobrý den, předehrávku 24. kola nejvyšší německé fotbalové ligy obstarají týmy z vrchní a spodní části tabulky, Hoffenheim a Stuttgart. Favoritem je prvně jmenovaný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.