Bundesliga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Bochum - 20. dubna 2024   15:30

Wolfsburg
43' Wind
1:0
(1:0)
Wolfsburg
Pervan – Fischer (75. Kamiński), Bornauw, Lacroix – Zesiger, Vranckx, Tomás (65. Paredes), Baku (65. A. Sarr) – Wind (65. K. Behrens), Arnold (C) (90+2. Svanberg), Gerhardt.
Klinger – Majer, Maehle, Wimmer.
Reichel – Koslowski, Bandurski
Volkswagen Arena, Wolfsburg
20 000 diváků
Bochum
Riemann – Bernardo, Asano (46. Antwi-Adjei), Bero (68. Wittek), P. Hofmann – Losilla (C) (68. Daschner), Mašović – Osterhage (87. Förster), Passlack (81. Broschinski), K. Schlotterbeck – Stöger.
Luthe – Gamboa, Oermann, Orděc, Loosli.

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 10:9. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 11:16.
Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
A je dobojováno, ve 30. kole německé Bundesligy si Wolfsburg připisuje důležitou výhru v boji o záchranu. Nevypadalo to vůbec jednoduše, ve třicáté minutě poslal Bochum do vedení Orstehage, ten ale kvůli ofsajdu neplatil. Hned po čtyřech minutách se regulérním gólem dostal do vedení Wolfsburg, za který se trefil Jonas Wind a to byla také jediná branka v tomto zápase. Pro Bochum tak práce nekončí a bude muset o setrvání v Bundeslize dále bojovat.
90+8'
90+8'
Var upozornil hlavního sudího na potencionální červenou kartu po faulu Stogera ten však zůstal u žluté karty.
90+5'
Zákeřný faul si v 95. minutě připsal Stöger.
90+4'
Wolfsburg se snaží dohrát zápas u rohového praporku to jim však zákázal obránce Bochumi a tak šance na vyrovnání ještě žije.
90+2'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg:
ze hřiště odchází Maximilian Arnold, přichází Mattias Svanberg.
89'
Bochum už vsází jen na jednu kartu a to minimálně vyrovnat, to se ale zatím neděje.
88'
Paredes dostal výbornou přihrávku, běžel sám na branku, ale jeho střelu na poslední chvíli zablokoval jeden z obránců Bochumi.
87'
Střídání v týmu VfL Bochum:
ze hřiště odchází Patrick Osterhage, přichází Philipp Förster.
87'
Antwi viděl za faul svou pátou kartu v sezoně a tak si příští zápas nezahraje.
85'
Vranackx nám ukázal definici šlapáku která také byla oceněna žlutou kartou.
84'
centr který měl letět na Passlacka na kterého byl však centr dlouhý a tak budeme pokračovat odkopem od branky.
84'
Bochum dostává Wolfsburg pod velký tlak, ale zatím nepřišel ani jeden centr do vápna.
82'
Perven gestem fair play odkopl balon hráčům bochumi.
81'
ze hřiště odchází Felix Passlack, přichází Moritz Broschinski.
81'
Na zemi zůstávají dva hráči Wolfsburgu kteří se střetli po centru hlavami.
80'
Paredes nahrával na přední tyč kde se snažil hofmann dostat k balonu ten byl však zablokován a pro balon si doběhl golaman Bochumi
79'
Berens se znovu snažil dostat přes Schloterbecka ten však tentokrát zakopl míč na roh.
79'
Hofmann na polovině hřiště zahrál rukou a tak rozhodčí přerušuje hru.
77'
Behrens se snažil najít svého spoluhráče Schloterbeck byl však proti a zakopává balon do auto vhazovat bude Wolfsburg.
75'
ze hřiště odchází Kilian Fischer, přichází Jakub Kamiński.
71'
Velká šance Hofmanna sám před brankářem kopl balon vedle tyče.
68'
ze hřiště odchází Anthony Losilla, přichází Lukas Daschner,
ze hřiště odchází Matúš Bero, přichází Maximilian Wittek.
68'
Žlutá karta pro tým VfL Wolfsburg (Kevin Paredes).
68'
Po rohovém kopu rozehrával golman Bochumi který nakopl balon do Paredese a rozhodčí přerušuje hru.
68'
rohový kop bude rozehrávat Wolfsburg
65'
ze hřiště odchází Jonas Wind, přichází Kevin Behrens.
65'
ze hřiště odchází Tiago Tomás, přichází Kevin Paredes.
65'
ze hřiště odchází Bote Baku, přichází Amin Sarr.
63'
Útoční faul ve kterém se provinil Mašovič.
62'
Po rohovém kopu míč doletěl do malého vápna kde balon zakopl domácí hráč.
61'
Hra se znovu uklidnila a máme před sebou posledních třicet minut plus nějaké to nastavení.
58'
Wolfsburg chtěl po faulu rychle rozehrát to jim však hlavní sudí svou píšťalkou zakázal.
56'
Osterháge se snažil dostat přes Bakua do slibné šance Baku mu však svým pádem pod nohy vystavil stopku.
55'
Wolfsburg se snaží dostat hráče Bochumi pod tlak ty však ve druhé pulce hry stále odolávají.
53'
Za zdržování hry si svou třetí kartu v sezoně zasloužil Tomás.
51'
Bochum rozehrává rohový kop který přeletěl na zadní tyč kde se nacházel Bernardo, ten však napálil jen hráče Wolfsburgu.
49'
Bochum si nahrávala na své pulce, ale Hofmann si svým presingem vybojoval balon, který chtěl poslat na svého spoluhráče, nahrávka však našla pouze hostujícího obránce.
47'
Ze začátku druhého poločasu se na míči drží domácí Wolfsburg.
46'
Hned na začátku půle Bochum využívá první střídání.
46'
45+4'
45+3'
Bochum rozehrála rohový kop ten však nikoho nenašel a tak se po odrazu míče ujmul domácí Wolfsburg.
45+2'
Zatím sledujeme klidné nastavení prvního poločasu.
43'
Wolfsburg právě vstřelil branku! Po několika odrazech se balon ve vápně odrazil k JONASU WINDOVI ten se prosazuje a posouvá Wolfsburg do jedno golového vedení.
39'
Branka se dlouho zkoumala na konec nebyla uznána odkopávat tak bude Domácí golaman.
39'
Po faulu přišel centr od hráču Bochumi který do branky poslal PATRICK OSTERHAGE. Ten však po konzultaci s varem neplatí jelikož se Hráč nacházel v ofsajdové pozici.
37'
Bornauw po faulu na Hofmanna vidí žlutou kartu.
36'
Bornau fauloval Hofmanna a Bochum bude rozehrávat velice slibnou standartní situaci.
32'
Centr do malého vápna doletěl přímo na Asana ten v souboji head to head narval balon přímo do golmana Wolfsburgu a tak zatím největší šance zápasu golem neskončila.
29'
Do slibného protiútoku mířil domácí Tomas ten se však dle pomezního sudího nacházel v ofsajdu.
27'
Hofmann vybojoval balon a bodlem posunul na rozběhlého spoluhráče ten posílal prudkou přihrávku do vápna kde byl uplně osamocen Asano však branku minul.
26'
Hra se uklidnila a balon na své půlce drží hostující Bochum.
24'
Na zemi po cetrnu zůstává Thiago Tomas.
22'
Hostující Hofmann rozehrál do lajny na Bernarda ten však centr poslal vysoko nad všechny hráče ve vápně.
21'
Arnold poslal balon balon na Fischera ten však zpomalil hru a vrátil míč až k vlastním obráncům.
20'
Proti útok Wolfsburgu dopadl bez zakončení odkopávat se bude od branky Bochumi.
17'
Faul Fischera na hostujícího golmana se obešel jen s ústním napomenutím, tak na první žlutou kartu v zápase stále čekáme.
15'
První střelecký pokus na branku Bochumi si zapsal Bero ten však poslal balon po zemi přesně na Pervána.
14'
Centr do vápna od Kevina Stogera nenašel žádného spoluhráče, ale do vlastní branky se málem trefil domácí obránce.
12'
Žlutá karta pro tým VfL Bochum (Patrick Osterhage).
11'
Baku dělá obraně Bochumi velké problémy zatím však nenašel žádnou dobrou palební pozici a zůstává bez střely na branku.
9'
Rohový kop Wolfsburgu rozehrával Wind na přední tyč balon se odrazil na velké vápno kde centroval Baku ten, ale neposlal míč na spoluhráče a tak bude rozehrávat od své branky Bochum.
7'
První faul zápasu má na svědomí Matúš Bero, ten se provinil na polovině hřiště šlapákem na domácího Lacroixe.
5'
Hráči Bochumi vyžadovali od hlavního sudí ruku, ten byl celé situaci velmi blízko a tak hra pokračuje bez přerušení
3'
Hraje se hned od začátku na horu dolu další šanci měl Baku ten však první střelu zápasu poslal vedle tyče a rozehrávat bude Riemann.
2'
První centr do vápna měl na své kopačce Losilla jeho centr však nikoho ze spoluhráčů nenašel.
1'
O úvodní výkop se postaral hostující Bochum a zápas tak zvaně o šest bodů může začít.
1'
Oba celky nastupují společně s rozhodčími tohoto utkání na hrací plochu a za pár minut začínáme!

VfL Wolfsburg: Pervan – Fischer, Bornauw, Lacroix – Zesiger, Vranckx, Tomás, Baku – Wind, Arnold (C), Gerhardt.
Náhradníci: Klinger – A. Sarr, Kamiński, K. Behrens, Majer, Maehle, Svanberg, Wimmer, Paredes.

VfL Bochum: Riemann – Bernardo, Asano, Bero, P. Hofmann – Losilla (C), Mašović – Osterhage, Passlack, K. Schlotterbeck – Stöger.
Náhradníci: Luthe – Antwi-Adjei, Broschinski, Daschner, Förster, Gamboa, Oermann, Orděc, Wittek.
VfL Bochum

Hosté z Bochumi jsou v těchto týdnech ve velkých problémech. Z předchozích sedmi kol brali pouhé dva body a v tabulce se výrazně přiblížili místům zaručující sestup do 2. Bundesligy. S bilancí 5-12-12 se Bochum nachází na patnácté pozici, přičemž na šestnáctou Mohuč ztrácí pouhý bod. Hlavní hvězdou této sezóny je Kevin Stöger, který má na svém kontě pět zásahů a osm asistencí.
VfL Wolfsburg

Wolfsburgu se na jaře nedaří. Od začátku ledna vyhrál pouze jeden zápas v posledních pěti kolech Wolfsburg posbíral pouze tři body za výhru v Brémách. Minulý týden si v Lipsku připsal porážku 3:0. V tabulce je Wolfsburg čtrnáctý a od šestnáctého místa ho dělí pouhé dva body. Týmovou produktivitu vede Dánský útočník (9+7).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.