Zápas je za námi. Hosté do druhé půle nepřišli s ničím novým a dá se říct, že pokračovali ve své poměrně nezáživné hře, což se jim také vyplatilo a dnes na skvěle hrající AS jedním slovem neměli. Domácí v druhé půli přidali ještě dva góly a to zásluhou Beriče a střídajícího Hamouma, což znamená jediné – tři body a druhé, tedy i postupové místo v tabulce. Hosté dnes odcházejí s prázdnou a patří jim aktuálně třetí příčka v tabulce.
90+4
90+4
Domácí drží míč na svých kopačkách a vyčkávají závěrečného hvizdu.
90+2
Fedeckij fauloval při útočném snažení bránícího Hamoumu a následně vidí žlutou kartu.
90+1
Nastavovat se budou 3 minuty.
90
Zápas se již dohrává... ani jeden z týmu se již nikam nežene.
88
Hamouma se dsotal k balonu a ihned napřáhl ke střele. Jeho rána nebyla vůbec špatná, ale chybělo ji špetka přesnosti k tomu, aby ohrozila soupeřovu branku.
86
Bezus prošel přes dva obránce a následně z hranice malého vápna vypálil, jeho pokus však nebyl příliš razantní, a tak Ruffier chytá.
84
Ruslan Rotan fauloval soupeře za což si také vykoledoval žlutou kartu.
83
Clement se ocitl v ofsajdovém postavení a šance domácích je tak pomezním sudím zastavena.
81
Chvilkami to vypadá jako exhibice domácích. Hosté prakticky již rezignovali a s výsledkem snad ani nechtějí něco dělat.
80
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Corgnet, kterého nahradí Eysseric.
78
Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Selezňov, kterého nahradí Gama.
75
Selezňov leží na zemi a drží se za postižené místo. No, doufejme, že to nic není.
73
Roux byl v opravdu dobré pozici, čehož si také všiml jeho spoluhráč Lemoine, jenž poslal do šestnáctky výborný balon. Ten ještě před připraveným Rouxem sbírá Bojkov.
72
Roux vyslal jedovatou ránu z velké vzdálenosti, ale jeho pokus končí jen těsně nad břevnem soupeřovy branky.
71
Hamouma se dostal k balonu a už už se řítil na branku soupeře, pomezní rozhodčí jeho akci zastavuje, protože domácí borec stál v ofsajdovém postavení.
70
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Pajot, kterého nahradí Clement.
68
Domácí pohodlně kombinují na půli hostů a nepouštějí je k míči.
67
Bojkov teď malinko zachyboval, když sbíral centr směřující do vápna, ale svoji chybu včas napravil, a tak z toho čtvrtý gól není.
66
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
ROMAIN HAMOUMA se dostal k odraženému balonu a z úrovně penaltového puntíku propálil vše co mu stálo v cestě včetně Bojkova. Ten na míč nedokázal zareagovat a skóre je tak 3:0!
64
Rotan rozehrál rohový kop hostů, ale centr, jenž vyprodukoval nebyl vůbec přesný. Obrana soupeře, tak odvrací.
64
Edmar hledal své spoluhráče pěkným centrem, ale ten byl zablokován na rohový kop.
63
Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Tomečak, kterého nahradí Lučkevič.
62
Vypadá to, že hosté se vzdali veškerých nadějí. Domácí útočí, zatímco hosté jsou zalezlí na vlastní půli.
61
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází zraněný Paquet, kterého nahradí Hamouma.
59
Paquet se mohl řítit do velmi dobré šance, ale vše zastavil pomezní rozhodčí, jenž signalizuje ofsajd.
58
Hraje se převážně na půli hostů, což se také líbí domácím fanouškům, jenž to hlasitým potleskem dávají najevo.
57
Paquet leží na zemi a nevypadá to s ním vůbec dobře. No doufejme, že to rozchodí.
55
Matheus šel do souboje nohou na před a rozhodčí signalizuje faul, kterého se za svůj šlapák dopustil právě borec hostů.
53
Domácí vedou již o dva góly. ROBERT BERIĆ si naběhl na výbornou přihrávku Rouxa z levé strany a krásnou střelou k levé tyči zvyšuje na 2:0!
51
Pajot potřeboval zastavit unikajícího soupeře, a tak se rozhodl faulovat. Hlavní sudí navíc přidal žlutou kartu.
50
Eysseric se ujal rohového kopu, ale centr, jenž vyslal nebyl vůbec přesný. Hosté jsou tak alespoň na chvíli u kulatého nesmyslu.
49
Selezňov vlétl do souboje velmi agresivně, což znamená jediné. Faul a napomenutí.
48
Matheus hledal někoho ze svých spoluhráčů ve vápně, ale Ruffier jeho pokus sbírá do rukavic.
46
Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Čeberjačko, kterého nahradí Bezus.
46
Druhá půlka začne přibližně v 22:10.
První půle je za námi. Zatím sledujeme poměrně jednostranné utkání, kde míč na kopačkách mají spíše domácí. Ti si vytvořili několik zajímavých šancí, a také jednu gólovou. Paquet otevřel v 38. minutě skóre dnešního zápasu a od té doby se hosté již nedokázali dostat do utkání. Podaří se jim to v druhé půli? Přijdou s lepším fotbalem, než s jakým se prezentovali v první půli?
45+4
45+3
Eysseric centroval z přímého kopu, ale jeho pokus směřoval pouze do rukavic Bojka.
45+1
Hosté to zkoušeli po pravé straně, ale míč po úspěšném zákroku jednoho z domácích obránců končí za autovou čárou.
45
44
A mohlo být vyrovnáno"! Selezňov dostal dobrý centr z pravé strany, který taky proměnil v gól. Veškeré vzrušení hostů je marné, pomezní sudí signalizuje ofsajd a gól tak nemůže být uznán.
40
Domácí pokračují v útočném snažení, hosté se nemůžou vůbec dostat do hry.
38
Tak domácí se přece jenom dočkali!! Berič našel výborným pasem místo, kde se pohyboval KÉVIN MONNET-PAQUET, jenž krásnou a hlavně přesnou střelou k levé tyčce otvírá skóre dnešního zápasu! 1:0
37
Edmar teď až příliš agresivně zastavil unikajícího Pajota a následně vidí žlutou kartu.
35
Rotan hrál až příliš agresivně, což také neuniklo hlavnímu sudímu, jenž píská faul.
34
Berič se ocitl v zajímavé šanci, ale na poslední chvíli mu míč odkopl jeden z obránců hostů.
33
Paquet hledal svým centrem spoluhráče, ale obrana hostů si s tímto pokusem poradila.
31
Berič se ocitl v ofsajdovém postavení, a hra je tak zastavena.
30
Pogba centroval z pravé strany, ale jeho pokus končí pouze v náruči Bojkova.
30
Ne a ne se dostat přes obranu domácích. To si teď musí říkat hráči Dněpru. Obrana AS dnes pracuje opravdu na výbornou.
28
Lemoine se snažil přenést hru na druhou stranu, ale svým nepřesným balonem dal šanci hostům.
27
Dněpr rozehrával rohový kop, ale obrana domácích uklízí balon do bezpečí.
26
Rotan rozehrával standardní situaci, ale svoji dělovkou trefuje pouze dobře postavenou zeď.
24
Perrin fauloval Selezňova a následně vidí žlutou kartu. Hlavní sudí dnes kartami opravdu nešetří.
23
Domácí hrají ve velké pohodě, diváci jejich hru oceňují výrazným potleskem.
22
Góóól! A nebo ne? Paquetu se podařilo skórovat z levé strany, ale jeho gól platit nebude. Z opakovaných záběrů je vidět metrovej ofsajd.
21
Clerc se dostal ke střele a následně také vystřelil. Jeho rána nebyla vůbec špatná, zákrokem se prezentoval Bojko, jenž balon vyráží do bezpečí.
20
Rotan podrazil soupeře a následuje standardní situace pro domácí.
19
Matos doslova sundal Rouxe a vidí žlutou kartu. Domácí mají navíc výhodu standardní situace.
18
Paquet přihrával do šestnáctky, kde se pohyboval Roux, jeho pokus byl však příliš prudký a Roux na to nedokázal zareagovat.
17
Selezňov zahrál loktem a následně je odměněn žlutou kartou.
16
Eysseric dostal dobrou přihrávku a poté se nijak nerozpakoval a vypálil z nějakých 30 metrů. No, jeho střela nebyla vůbec dobrá a končí mimo tři tyče.
14
Hosté se alespoň na chvilku dostali k balonu, ale zase rychle o něj přišli.
12
Selezňov se snažil projít přes dva obránce, ale jeho akce končí ztrátou balonu.
12
Eysseric zahrál rohový kop, ale domácí se provinili útočným faulem. Šance tak končí.
11
První zajímavá příležitost domácích! Paquet se ocitl v obrovské příležitost kdy si zpracoval vysoký balon z pravé strany a poté vypálil, jeho ránu ještě vyrazil na rohový kop golman hostů.
11
Domácí jsou v tlaku, hosté se zatím jen brání.
10
Berič ve snaze dostat se do šestnáctky fauloval, čehož si také všiml hlavní sudí, jenž signalizuje standardní situaci.
9
Domácí se dostali až do šestnáctky, ale tam se nedohodli a šance tak končí. Velká škoda, tohle se mohlo lépe zužitkovat.
9
Na druhé straně se provinil Edmar, jenž nedovoleným zákrokem posílá soupeře na zem.
8
Pajot se dopustil nedovoleného zákroku a hosté tak budou rozehrávat standardní situaci.
7
Centr do ohně na poslední chvíli odvrací Bojko.
6
Berič to dnes zkouší, ale pomezní rozhodčí signalizuje další ofsajd.
4
Domácí jsou v úvodu aktivnější, hosté hrozí pouze z rychlých protiútoků.
3
Selezňov vyslal do dobré pozice Matheusa, jenž se snažil ještě prodloužit míč na střed šestnáctky, obrana domácích se však ubránila.
2
Berič mohl do dobré šance, ale vše zastavil pomezní rozhodčí, jenž signalizuje ofsajd.
1
Clerc centroval z levé strany, ale jeho pokus obrana hostů odvrací.
1

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Perrin, F. Pogba, Assou-Ekotto – Monnet-Paquet, Lemoine, Pajot, Eysseric – Roux, Berić.
Náhradníci: Moulin – Brison, Clément, Corgnet, Hamouma, Maupay, Polomat.

FC Dněpr Dněpropetrovsk: Bojko – Douglas, Fedeckij, Gueye, Matos – Edmar, Čeberjačko – Tomečak, Rotaň, Matheus – Selezňov.
Náhradníci: Laštůvka – Anderson Pico, Bezus, Gama, Lučkevič, J. J. Ruiz, Danilo..
Poslední vzájemné zápasy

FC Dněpr Dněpropetrovsk – Saint-Étienne 0:1
FC Dněpr Dněpropetrovsk – Saint-Étienne 1:0
Saint-Étienne – FC Dněpr Dněpropetrovsk 0:0
AS Saint-Étienne si zatím ve skupině G nevede špatně. Domácí celek má na svém kontě čtyři body a při skóre 5:5 je na druhém postupovém místě. V prvním utkání remizovali domácí s Rosenborgem, což bylo poměrně překvapení, pak prohráli na hřišti Lazia a naposledy vyhráli právě na Ukrajině, a to 1:0.

FC Dněpr Dněpropetrovsk je na tom podobně, protože má na svém kontě také čtyři body a je na třetím místě ve skupině. Hosté v prvním duelu remizovali s Laziem, poté vyhráli na hřišti Rosenborgu a naposledy nestačili na tým z Francie, kterému tak mají co vracet.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu další zápasy základních skupin a my budeme sledovat duel mezi francouzským AS Saint-Étienne a ukrajinským FC Dněpr Dněpropetrovsk. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.