To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Nezáživné utkání končí nezáživným výsledkem, kterým bezbranková remíza rozhodně je. Sledovali jsme souboj dvou rozdílných poločasů, kdy v tom prvním měli více ze hry domácí, v tom druhém pak zase hosté, ale ani jeden z týmů nedokázal vstřelit gól a body se tak dělí.
90+4
90+2
Zákroky brankáře Mohuče Lössla – 1.
90+2
Zákroky brankáře Saint-Étienne Ruffiera – 6.
90+2
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Léo Lacroix.
90+2
Žlutou kartu dostává Jordan Veretout (AS Saint-Étienne).
90+1
Žlutou kartu dostává Yunus Mallı (1. FSV Mohuč 05).
90
Poslední minuta řádné hrací doby, Mohuč má od úvodního hvizdu ve druhé půli převahu.
88
Žlutou kartu dostává Levin Öztunali (1. FSV Mohuč 05) za ostrý skluz na vlastní polovině, faulovaný Nordin se nyní těžce zvedá z trávníku.
86
Odkopem řeší nyní defenziva ASSE situaci na své polovině, nicméně soupeře je rychle zpět.
85
Odmávaný a odpískaný ofsajd zastavil nyní akci hostů.
83
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Philippe Gbamin, přichází Aaron Seydel.
83
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Gaëtan Bussmann, přichází Samperio Bustara Jairo.
83
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Vincent Pajot.
82
Gólová šance domácích, Oussama Tannane se prodral do vápna a vypálil, ovšem míč se odráží od tyče!
81
Domácí se nyní snaží něco vymyslet na útočné polovině, hosté se pozorně brání.
80
Posledních deset minut utkání před námi, dočkáme se dnes vůbec gólu? Zatím tomu nic nenasvědčuje, hraje se převážně ve středu hřiště.
78
Yunus Mallı si nyní nabíhal za obranu soupeře, ale je pískán ofsajd, domácí získávají míč.
77
Yunus Mallı poslal míč před branku, ale sudí píská útočný faul a celá akce tak končí.
76
Rohový kop pro Mohuč, hosté rozehrají z pravé strany.
75
Čtvrt hodiny před koncem o sobě hosté dávají vědět čím dál častěji, dokáže Mohuč rozhodnout tento zápas ve svůj prospěch?
73
Je tu další šance hostů, Jhon Córdoba však z pravé strany nedokázal hlavou překonat Ruffiera.
72
Oussama Tannane nezkrotil míč na pravém křídle, ale domácí zůstanou u míče, mají autové vhazování.
70
Čeká nás posledních dvacet minut tohoto zápasu, který je stále spíše urputnou bitvou, k vidění nejsou žádné pěkné akce, natož góly.
68
Karim Onisiwo si šel pro faul do vápna soupeře, ale neuspěl, sudí nepíská, hraje se dál.
66
Jordan Veretout rozehrává volný kop domácích, míč míří do vápna, kde si ho stahuje do náruče Jonas Lössl.
65
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází André Ramalho, přichází Fabian Frei.
65
Žlutou kartu dostává Daniel Brosinski (1. FSV Mohuč 05).
63
Nepřesnosti na obou stranách, Yunus Mallı nyní nedosáhl na nepřesnou přihrávku Cordoby.
61
Ruffier rozehrává od své branky, domácí se ale ve druhé půli nemohou dostat jako by do zápasu a jsou pasivnější, než v poločase prvním.
59
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Arnaud Nordin.
57
Karim Onisiwo to nemyslel špatně, jeho přihrávku před branku ale zablokoval obránce ASSE.
56
Útočným faulem domácích končí akce na polovině Mohuče, hosté rozehrávají.
53
Levin Öztunali dostal těžký pas za obranu soupeře, ve vápně udělal kličku obránci a vypálil, nicméně pozorný Ruffier vyrazil.
52
Kévin Théophile-Catherine ztrácí míč a hosté budou moci vhazovat z levé strany, na své polovině.
51
Z ničeho nic se málem dočkali hosté gólu, kdy si Ole Selnæs málem vstřelil vlastní gól, Ruffier fantasticky zachránil.
49
Domácím se nedaří kombinace, nedostali se zatím dál, než pár metrů za půlící čáru.
47
Mohuč začíná dobře první poločas, střela Yunuse Mallıho byla zblokována, Jhon Córdoba následně netrefil branku Ruffiera.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:07.
První poločas skončil bezbrankovou remízou a není divu, oba týmy si vypracovaly jedinou gólovou šanci a to v závěru poločasu, kdy se Yunus Mallı málem prosadil z volného kopu, nebýt výtečného zákroku Ruffiera. Jinak je to spíše taktická bitva, v níž sice mají optickou převahu domácí, ale těm se zatím v útočné fázi tolik nedaří.
45+1
45
Stéphane Ruffier parádním zákrokem vyráží míč vedle branky, jinak to byla velice dobře kopnutá standardka, kdy míč mířil do šibenice!
44
Stéphane Ruffier si pečlivě staví obrannou zeď, u míče stojí dva hráči v červeném.
43
Jhon Córdoba padá v těsné blízkosti vápna AS Saint-Étienne, je to faul, to bude velmi nebezpečná standardka z pohledu domácího týmu!
41
Obrada AS Saint-Étienne zvládla ubránit rohový kop Mohuče, domácí jdou s míčem za půlící čáru.
40
Daniel Brosinski totiž vybojoval roh pro Mohuč, ten budou hosté rozehrávat z pravé strany.
39
Oussama Tannane ani Jordan Veretout nyní nedokázali odcentrovat a musí se rychle vracet zpět.
36
Je to zatím urputná bitva, oba týmy předvádí celou řadu chyb, zbytečných ztrát míčů, na první gól stále čekáme.
35
Žlutou kartu dostává Loïc Perrin (AS Saint-Étienne).
34
Hosté se nyní dožadovali rohového kopu, ale sudí byl proti, odkop od branky AS Saint-Étienne.
33
Jordan Veretout rozehrál z levé strany, ale míč poslal na bližší tyč, kde stála trojice bránících hráčů Mohuče.
32
Nolan Roux se bije ve vápně Mohuče jako lev, vybojoval další roh pro svůj tým.
32
Oussama Tannane zkouší něco vymyslet na pravém křídle, jedna klička vyšla, druhá již nikoliv.
30
Znovu je míč u branky domácího týmu, Stéphane Ruffier tentokrát vykopává míč až k půlící čáře.
28
Také protějšek Lössla v brance si nyní zahraje fotbal, rozehrávka Ruffiera na pravou stranu, domácí ale ztrácejí znovu míč.
26
K Lösslovi směřuje míč a gólman Mohuče se tak zapojuje do rozehrávky.
24
Z rohového kopu se i nyní domácí prosadit nedokázali a branku soupeře neohrozili.
23
Jordan Veretout rozehrál z pravé strany, míč získal Florentin Pogba, který vybojoval roh.
22
Žlutou kartu dostává Karim Onisiwo (1. FSV Mohuč 05) za ostrý faul na své polovině.
22
Odkop od branky AS Saint-Étienne.
21
Hosté kombinují na pravé straně, u rohového praporku soupeře, ale nakonec je pískán ofsajd.
20
Úvodní dvacetiminutovka příliš vzruchu nenabídla, aktivnější jsou ale domácí.
19
Také rohový kop Veretouta dokázali hosté ubránit.
18
Hosté se ubránili, Saint-Étienne ale získává roh.
17
Domácím se nabízí zajímavá standardka z nějakých pětadvaceti metrů od branky Mohuče.
16
Žlutou kartu dostává Leon Balogun (1. FSV Mohuč 05) za faul před vlastním pokutovým územím.
14
Nákop domácích dopředu, tam ale Kévin Monnet-Paquet nedokázal přesně přihrát a míč získávají hosté.
12
Obránci domácího týmu na sebe nyní nevěřícně hledí, jak hodně prostoru nechali Yunus Mallımu ve vlastním vápně, ten ale branku Ruffiera netrefil.
11
Mohuč se drží na útočné polovině, kde ale mají hosté hodně málo prostoru.
10
Nolan Roux se snažil ve vápně dostat do zakončení, ale dobrou práci odvedl bránící Stefan Bell.
10
Stéphane Ruffier má míč ve své moci a vykopává daleko dopředu.
8
Yunus Mallı měl nyní čas a prostor na střelu, ale poslal míč přímo do náruče pozorného Ruffiera.
7
Hostující Jhon Córdoba netrefuje branku AS Saint-Étienne, domácí mohou rozehrát.
5
Míč letí před branku, ale tam zasahuje Jonas Lössl.
4
Domácí vybojovali rohový kop, který rozehraje Jordan Veretout z levé strany.
3
Karim Onisiwo faulován na své polovině, míč tak zadarmo získávají hosté.
2
Nepřesný výkop domácího gólmana, Gaëtan Bussmann ale nedokázal míč udržet a hrát mohou znovu domácí.
1

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), F. Pogba – Monnet-Paquet, Veretout, Selnæs, Saivet, Polomat – Roux, Tannane.
Náhradníci: Moulin – Lacroix, Pajot, Dabo, M'Bengue, Malcuit, Nordin.

1. FSV Mohuč 05: Lössl – Bell (C), Ramalho, Balogun – Brosinski, Mallı, Gbamin, Bussmann – Onisiwo, Córdoba, Öztunali.
Náhradníci: Huth – Donati, Jairo, Frei, Bungert, De Blasis, Seydel.

Rozhodčí: Nijhuis – van de Ven, Schaap (vš. NED).
V utkání půjde o hodně hlavně Mohuči, která dnes nesmí prohrát, nechce-li ztratit reálnou šanci na postup. Aktuálně druhé Saint-Étienne naopak může dnešním vítězstvím nakročit k postupu ze skupiny, když před svým dnešním soupeřem má tříbodový náskok. Mohuč se potřebuje oklepat z debaklu, který utrpěla v posledním kole Evropské ligy v Anderlechtu (1:6).
Utkání se odehraje na stadionu Geoffroy-Guicharda v Saint-Étienne a provede jím trojice nizozemských sudích, jako hlavní Bas NIJHUIS, na čarách s asistenty van de Venem a Schaapem.
Vítejte u on-line přenosu utkání 5. kola základní části fotbalové Evropské ligy, v němž francouzský AS SAINT-ÉTIENNE přivítá na svém stadionu německý 1. FSV MOHUČ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.