Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Bala Town : Vaduz - 29. června 2017   20:00

Bala Town
Bala Town
61' Venables
1:2
(0:2)
Vaduz
Vaduz
21' Zárate   • 29' Brunner
Bala Town
Morris – Stephens, Stuart Jones I., Stuart Jones II., Burke, Sheridan, K. Smith, Davies (86. Hayes), Venables (C), D. Thompson, Owens
Vernon – Valentine, Murtagh, Connolly, Hayes, Wade, Bell
Durieux – Da Silva, Ries (vš. Lucembursko)
Corbett Sports Stadium, Rhyl, Denbighshire
Vaduz
Jehle (C) – Ciccone, Turkes, Zárate, Puljić, Mathys, Von Niederhäusern, Borgmann, Brunner (90+2. Burgemeier), Muntwiler, Bühler (46. Konrad)
Majer – Konrad, Jüllich, Burgemeier, Felfel, Göppel, Kamper

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Vaduz nakonec udržel těsné vítězství, které mu dává do odvety velkou naději na postup. Hráči Bala Townu se ve druhé půli vzchopili a dokonce vstřelili kontaktní gól, na víc ale již nebylo a tak po prohře 1:2 mohou pomalu pomýšlet na loučení s Evropskou ligou.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází M. Brunner, přichází Burgemeier.
90+1'
Žlutou kartu dostává Jehle (FC Vaduz).
90+1'
Žlutou kartu dostává Konrad (FC Vaduz).
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté bojují na útočné polovině.
89'
M. Brunner v ofsajdu a nadějná akce Vaduzu tak končí ztrátou míče.
87'
Hlavičkové souboje ve středu hřiště, nakonec je pískán faul domácím.
86'
Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Davies, přichází Hayes.
86'
Kamber fauluje Venablese a domácí získávají míč ve středu hřiště.
84'
Diváci nyní nesouhlasně pískají proti rozhodnutí sudího Durieuxe, který odpískal ofsajd Sheridanovi.
83'
Hraje se ve středu hřiště, míč na kopačkách hostujících fotbalistů.
80'
Je před námi posledních zhruba deset minut hry, domácí stále prohrávají o gól a nyní jsou v posledních minutách pod tlakem.
78'
Domácí jen odkopávají míč k půlící čáře, tam jsou ale obránci Vaduzu, který míč získávají zadarmo.
77'
Hosté kombinují na útočné polovině.
75'
Gólman Jehle musel nyní z branky Vaduzu, aby stihl vyboxovat míč před dotírajícím Owensem.
73'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Zárate, přichází Kamber.
73'
Hostující Turkes v ofsajdu, míč pro Bala Town.
72'
Akci domácích přerušil hvizd sudího, který odpískal útočný faul.
70'
Je před námi posledních dvacet minut, hosté sice stále vedou, ale již pouze o gól, dokáží domácí vyrovnat?
67'
Hosté se nyní dostávají pod tlak při vlastní rozehrávce.
65'
Rychlá akce hostů po levé straně, míč ale chytá Morris.
64'
Stephens rozehrál z pravé strany, ve vápně hlavičkoval Owens, ale pouze nad branku Vaduzu.
63'
Rohový kop pro domácí, kteří rozehrají z pravé strany.
61'
Bala Town právě vstřelilo branku!
Radost na tribunách, domácí se prosazují, první gól dává CHRIS VENABLES.
60'
Hodina hry za námi, hosté v klidu hájí dvoubrankové vedení.
59'
Odkop od domácí branky, hosté ale získávají ve středu hřiště míč.
57'
Po nedovoleném zákroku domácího Daviese mají hosté míč.
55'
Střela domácího Stephense nezamířila mezi tři tyče, hosté mají míč.
54'
Domácí mohou zůstat v klidu, akce Vaduzu je ukončena hvizdem sudího pro ofsajd, v němž se ocitl Borgmann.
53'
Žlutou kartu dostává Zárate (FC Vaduz).
52'
Žlutou kartu dostává K. Smith (Bala Town FC).
50'
Pomalá akce hostů po pravé straně, kterou zakončil střelou tak trochu ze zoufalství Zárate, snadná práce pro Morrise.
48'
Hosté v klidu kombinují u půlící čáry.
46'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Bühler, přichází Konrad.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
V právě skončeném prvním poločase ukázali hosté svou sílu, když domácím nastříleli dva góly a do kabin mohou jít naprosto spokojeni.
45'
43'
Blíží se závěr poločasu, domácím se nedaří překonat pevnou defenzivu soupeře.
41'
Owens fauluje, útočná akce Bala Town tak končí, míč získávají hosté.
40'
Je před námi posledních pět minut prvního poločasu, domácí stále marně dotírají na branku Vaduzu.
39'
Zárate se dostal do zakončení, ale branku Bala Town minul.
38'
Střelu Morrise dokázali hosté zablokovat, následně fauluje Zárate Smitha.
36'
Domácí Davies v ofsajdu a tím akce Bala Town končí.
33'
Ciccone rozehrál volný kop hostů, k míči se poté dostal Brunner, jehož pokus byl zablokován.
31'
Domácí měli k dispozici rohový kop z pravé strany, který rozehrál Stephens, ale bez valného úspěchu.
29'
Vaduz právě vstřelil branku!
MAURICE BRUNNER dává druhý gól Vaduzu!
28'
Po útočném faulu získávají míč hosté, kteří nikam nespěchají s rozehrávkou.
25'
Domácí s míčem u půlící čáry, zkouší proniknout dopředu po levé straně, což se nedaří.
23'
Po faulu Stehpense mají volný kop hosté.
21'
Co jsou domácím platné šance, když nedávají góly! Hosté se totiž dostávají do vedení, GONZALO ZÁRATE dávají první gól zápasu.
21'
Je za námi prvních dvacet minut, které branku nenabídly, ale Bala Town si dokázala vytvořit šance, ty ale domácí nevyužili.
20'
Další šance domácích, tentokrát se Smith nedokázal prosadit, když jeho střelu výtečně zblokoval bránící Jehle.
19'
Útočná akce Vaduzu končí ofsajdem, v němž se ocitá Turkes.
18'
První vážnější akce zápasu, domácí Burke ale svou šanci neproměnil.
16'
Hosté se ubránili, ani z tohoto rohu se domácí neprosazují.
15'
Bala Town mají další roh, rozehrávat bude Burke.
14'
Série faulů na obou stranách, stále čekáme na první gól i první šanci.
12'
Zárate již rozehrál, útočnou snahu ale přerušil hvizd sudího Durieuxe, který píská faul Zárateho.
11'
Rohový kop pro Vaduz, rozehrávat bude Zárate.
10'
Bala Town u míče, domácí se snaží zaútočit, ale Davies se ocitá v ofsajdu, míč získává Vaduz.
7'
Ciccone nakonec rozehrával rohový kop třikrát, ale ani jednou se hosté prosadit nedokázali.
6'
Ciccone rozehrává rohový kop, domácí se sice ubránili, ale pouze za cenu dalšího rohového kopu.
5'
Hosté vybojovali roh.
3'
Davies fauluje Bühlera a Vaduz zůstane u míče.
2'
Registrujeme první akci zápasu zakončenou střelou, hostující Ciccone netrefuje domácí branku.
1'

Bala Town FC: Morris – Stephens, Stuart Jones I., Stuart Jones II., Burke, Sheridan, K. Smith, Davies, Venables (C), D. Thompson, Owens
Náhradníci: Vernon – Valentine, Murtagh, Connolly, Hayes, Wade, Bell

FC Vaduz: Jehle (C) – Ciccone, Turkes, Zárate, Puljić, Mathys, Von Niederhäusern, Borgmann, Brunner, Muntwiler, Bühler
Náhradníci: Majer – Konrad, Jüllich, Burgemeier, Felfel, Göppel, Kamper

Rozhodčí: Durieux – Da Silva, Ries (vš. Lucembursko).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.