To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím Espanyolu, který se dnes probránil k třem bodům. Sledovali jsme neuvěřitelně bojovný souboj týmů, kterým se nedařilo, vázla kombinace, šance nebyly téměř žádné, v podstatě nebylo na co koukat.
90+4
90+4
Poslední sekundy nastaveného času, jedna z posledních akcí Getafe na polovině Epsanyolu.
90+2
Míč má Guaita, po ojedinělé útočné akci Espanyolu.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, sudí signalizuje, že nastaví ještě čtyři minuty.
88
Odkop od branky Epsanyolu, akce Getafe postrádají přestnost.
86
Espanyol se rozhodl bránit těsný náskok, to by se mohlo vymstít. Naštěstí pro domácí, Pau López má míč ve své moci.
84
Hosté s míčem na polovině Espanyolu.
82
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Santiago Vergini (Getafe CF) za taktický faul na své polovině.
80
Posledních deset minut dnešního utkání, stále platí, že Espanyol vede 1:0, a to i po individuální akci Buendii.
79
Žlutou kartu dostává Álvaro Medrán (Getafe CF) za přidržení protihráče na své polovině.
78
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Ian González.
78
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Álvaro González, přichází Burgui.
77
Álvaro González po svých opouští trávník a dnešní zápas pro něho skončil.
76
Pozor, domácí Álvaro González inkasoval nepříjemný úder do obličeje a vypadá to na zlomený nos! Sám hráč si okamžitě volá lékaře.
75
Ani Espanyol se však s míčem nedostává daleko, hra je již opět ve středu hřiště.
74
Getafe bojuje ve středu hřiště, míč ale získává soupeř.
72
Ale žádná změna – pas na zadní tyč, kde však odvrací obránce Getage.
71
Rohový kop Espanyolu, domácí rozehrají z pravé strany.
70
Je před námi závěrečná dvacetiminutovka, která, doufejme, nabídne mnohem lepší fotbal, než jsme sledovali doposud.
69
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází José Alberto Cañas.
68
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Juan Rodríguez, přichází Álvaro Medrán.
67
Ale takových 80% z nich dokázal lapit přímo ze vzduchu gólman Pau López.
66
Hosté opět mohou ohrozit branku soupeře, z levé strany rozehrají svůj šestý roh.
65
Jenže k tomu je třeba alespoň překopnout bránící zeď, což se nyní, v případě hostů nepodařilo.
64
A Getafe se nabízí velmi zajímavá standardka, v podstatě ze stejného místa, z kterého skóroval ve 3. minutě Sevilla!
63
Žlutou kartu dostává Víctor Sánchez (Espanyol Barcelona) za hraní rukou.
63
Hosté rozehrají další rohový kop z levé strany.
60
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Emiliano Buendía.
60
Pedro León si naběhl před vápno z levé strany a vyslal pěknou střelu, kterou ale Guaita chytá.
60
Je za námi hodina hry, stále platí, že domácí vedou, ale hosté jsou aktivnější, dočkáme se vyrovnání?
58
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Salva Sevilla, přichází Gerard Moreno.
56
Zajímavě vypadají akce Espanyolu končí tak, jak se dalo očekávat – nepřesnou přihrávkou z levé strany na střed vápna Getafe, obránce odehrál.
54
Hosté kombinují na vlastní polovině, Espanyol je od úvodních minut druhé půle pasivnější.
52
Další roh pro Getafe, hosté rozehráli "na krátko" a vše pak musí hasit Pablo Sarabia taktickým faulem.
51
Hostující Alexis se dopouští ve vápně útočného faulu, míč pro Espanyol.
50
Rohový kop hostů, ti rozehrají z levé strany.
49
Žlutou kartu dostává Pablo Sarabia (Getafe CF).
48
Míč sice dolétl do vápna, tam si ho ale stáhl ze vzduchu Pau López.
47
Žlutou kartu dostává Santiago Vergini (Getafe CF) za hraní rukou.
47
Hosté rozehrají volný kop z levé strany, na polovině Espanyolu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
Je za námi první poločas, který mnoho fotbalové krásy nenabídl, v podstatě vůbec žádnou. Domácí odchází do kabin přesto spokojenější, nad Getafe vedou zásluhou gólu Sevilly hned ze třetí minuty zápasu. Hosté se nemusí nijak zoufat, v prvním poločase si dokázali, že s Espanyolem se dá hrát.
45
45
Odmávaným a posléze i odpískaným ofsajdem končí akce Espanyolu, první půle se již pouze dohrává.
44
Rohový kop Getafe snad ani nestojí za zmínku, míč si ze vzduchu stahuje gólman Pau López.
43
Ani Espanyol si před pokutovým územím Getafe neví rady, Guaita má míč a rozehrává.
42
Hraje se převážně ve středu hřiště, velmi bojovné utkání, v němž je nouze o pěkné akce, případně i gólové šance na jedné či druhé straně.
41
Verginiho nepřesný pas, Víctor nedostihl míč na hrací ploše, hrají domácí.
40
Díky obrannému zákroku Arbilly mají ještě hosté alespoň aut z levé strany.
39
Sarabia odcentroval z pravé strany a jak jinak, než nepřesně.
38
Oba týmy bojují hlavně sami se sebou, míče hráčům odskakují od nohou, přičteme-li k tomu nepřesné přihrávky, je hra taková, jaká je.
37
Akce Espanyolu na polovině Getafe, ne, nedaří se.
35
Guaita lapil střelu Montañése z pravé strany a bude moci rozehrát.
33
Jenže hosté s touto dobrou situací nedokázali lépe naložit, pas z pravé strany končí na hlavě obránce Espanyolu.
32
Sarabia faulován u pokutového území Espanyolu, tam není o čem, Duarte jednoznačně fauloval, to byl zákrok na kartu!
31
Sarabia to měl nyní na dlouhou nohu, nakonec ještě při střele zpoza vápna Espanyolu upadl, střela podle toho vypadala.
30
Je za námi první půl hodina hry, stále platí, že hosté prohrávají, byť jsou aktivnější a častěji se pouštějí do útočných akcí.
29
Getafe je aktivnější, hostům patří střed hřiště.
28
Pedro León v těsném ofsajdu, to je škoda pro Getafe, jinak by z toho byla gólová šance!
27
Akce Espanyolu po pravém křídle končí dalším neúspěchem, hodně nepřesností na obou stranách.
26
Na konci celé akce Getafe končí míč v náruči Pau Lópeze, který rozehrává.
25
První rohový kop Getafe, z pravé strany.
25
Obrana Espanyolu je pod tlakem, zatím se domácím nepodařilo získat míč.
24
Budeme sledovat standardní situaci Getafe, z levé strany, na polovině Espanyolu.
23
Útočný faul domácího Duarteho, míč získávají hosté.
22
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku a zatím sledujeme spíše opatrný fotbal, hosté prohrávají od 3. minuty, ale rozhodně nejsou horší.
20
Gólman Guaita nevykopával, ale rozehrál od své branky, sledujeme postupnou kombinaci Getafe.
19
A znovu to dopadlo stejně – tedy, že míč získávají hosté.
18
A znovu mají domácí rohový kop, znovu z levé strany.
16
Ale defenziva Getafe si dokázala ohlídat prostor před vlastní brankou.
15
Vzápětí druhý rohový kop Espanyolu.
14
Ale hosté se nakonec sami připravují o míč nepřesným centrem.
13
Pedro León vybojoval autové vhazování z pravé strany, na polovině Espanyolu.
12
Víctor pálí zpoza vápna Espanyolu, ovšem pouze vysoko nad branku.
11
Getafe kombinuje na polovině Espanyolu, hosté jsou aktivní, zatím se jim ale příliš nedaří.
9
Jenže Getafe jde do rychlého brejku, chtělo to ale lépe vyřešit na levé straně, obrana Espanyolu ubránila tuto akci soupeře.
8
Rohový kop Espanyolu, domácí rozehrají z levé strany.
7
Getafe se drží na polovině Espanyolu, ale nepřesnou přihrávkou se hosté sami připravují o míč.
6
Pozor, závar v pokutovém území Espanyolu, kde se Pedro León snažil vystřelit, ale míč měl za sebou, obránce odehrál.
5
Lepší vstup do zápasu si domácí naplánovat nemohli!
3
Espanyol právě vstřelil branku!
Ovšem toto byla parádně kopnutá standardka! SALVA SEVILLA dokázal přestřelit zeď stočit míč k tyči, a to tak dokonale, že ten se odrazil od tyče do branky, gólman Guaita neměl nárok.
2
Volný kop domácích, zpoza vápna Getafe.
1

Espanyol Barcelona: Pau López – Arbilla, Álvaro González, Raíllo, R. Duarte – Javi López, V. Sánchez – Montañés, Sevilla, V. Álvarez – F. Caicedo.
Náhradníci: Bardi – G. Moreno, Burgui, Cañas, Asensio, Sylla, R. Correa.

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Alexis, Vergini, Vigaray – Juan Rodríguez, Lacen – León, Sarabia, Víctor – Á. Vázquez.
Náhradníci: Megyeri – Velázquez, Moisés Gómez, Medrán, I. González, Noblejas, Buendía.

Rozhodčí: Gil – Nevado, J. Fernández.
V prvním utkání sezóny budou domácí v souboji s madridským Getafe favority. Espanyol obhajuje loňské desáté místo, Getafe by se rádo vyhnulo záchranářským bojům (loni patnácté místo).
20.02.2015 • Getafe CF – Espanyol 2:1
Vítejte u onlajn přenosu utkání prvního kola španělské Primera División, v němž domácí ESPANYOL BARCELONA přivítá GETAFE CF. Utkání se odehraje na stadionu Power8 Stadium v Cornella de Llobregat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.