Závěr zápasu byl opravdu vypjatý, nakonec padly hned čtyři žluté karty. Oba týmy si rozdělí shodně po bodu, protože si v devadesáté minutě srazil Arribas míč do vlastní branky. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou.
90+5
90+5
Manu rovněž vidí žlutou za nesportovní chování.
90+4
Albentosa vidí žlutou za nesportovní chování.
90+3
Camacho vidí druhou žlutou kartu a putuje předčasně do kabin.
90+1
Lopo, který sedí na lavičce, vidí žlutou kartu za nesportovní chování.
90+1
Konec zápasu začíná být nesmírně vyhrocený. Je tu další potyčka mezi hráči.
90
Nastavovat se budou 3 minuty.
90
Málaga právě vstřelila branku!
Vyrovnáno! Centrovaný míč ze standardní situace si srazil ALEJANDRO ARRIBAS nešťastně do vlastní branky!
89
Málaga bude zahrávat standardní situaci z poměrně veklé vzdálenosti.
87
Málaga se nyní dostala na útočnou polovinu, nedokázala tam ale vymyslet nic, z čeho by se dalo zakončit.
85
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Lucas, přichází Oriol Riera.
84
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Federico Cartabia, přichází Jonás Gutiérrez.
82
Domácí pokračují i po vstřelené brance v náporu, tento zápas už by měli dovést do vítězství.
80
La Coruňa právě vstřelila branku!
Domácí se ujímají vedení! Aktivitu přetavili ve vedoucí branku. Z levé strany přilétl zajímavý centr přímo k LUCASOVI, který míč přesně uklidil za záda brankáře hostů.
78
Žlutou kartu dostává Pedro Mosquera (Deportivo La Coruňa).
Žlutou kartu dostává Ignacio Camacho (Málaga CF).
78
78
Deportivo bylo velmi blízko ke třetí brance, ale střela z vápna byla zblokovaná. Nicméně domácí stále drží míč.
75
Ofsajdové pravidlo nyní zastavilo akci domácího celku.
74
Deportivo je nyní jasně lepším týmem, Málaga nestíhá tempo soupeře, avšak brankář Ochoa je zatím bez práce.
72
Fajr dostal míč na hranici velkého vápna, ale jeho rána skončila vysoko nad břevnem.
69
A je vyrovnáno! Vedení hostům vydrželo přibližně šest minut, poté se ale FEDERICO CARTABIA odhodlal ke skvělému sólu, které zakončil přesnou střelou k tyčce.
67
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Álex Bergantiños, přichází Fayçal Fajr.
65
Deportivo, stejně jako po první inkasované brance, zvýšilo svoji aktivitu. Uvidíme, zdali to přinese ovoce.
63
Hosté znovu udeřili z rohového kopu! IGNACIO CAMACHO si naskočil na vysoký centr a přesnou hlavičkou uklidil míč k tyčce!
59
Z něj ale domácí nedokázali nic vytěžit, přesto nyní nadále drží míč a snaží se o vedoucí branku.
58
Rohový kop pro La Coruňu.
56
Deportivo nadále tlačí na soupeřovu defenzívu, nyní už je blízko k vápnu.
54
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Roque Santa Cruz, přichází Pablo Fornals.
53
Žlutou kartu dostává Charles (Málaga CF).
51
Hosté nedokázali po rohu zakončit mezi tři tyče. Lux bude odkopávat od branky.
50
Domácí budou čelit rohovému kopu soupeře.
48
Deportivo se tlačí kupředu, ale zatím mu to moc nevychází. Málaga hraje v druhém poločasu mírně zataženě.
46
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Ricardo Horta.
46
První poločas je u konce. Hosté se dostali v devětadvacáté minutě do vedení zásluhou Charlese. Vyrovnání přišlo k čtyřiačtyřicáté minutě, prosadil se Borges. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas. Zůstaňte s námi.
45+4
45+4
Žlutou kartu dostává Álex Bergantiños (Deportivo La Coruňa).
45+3
K dalšímu centru už ano, ale střela Santa Cruze skončila vysoko nad brankou.
45+3
Do vápna Deportiva přilétl centr, ale nikdo z hostů si k němu cestu nenašel.
45+2
Domácí kooperují s míčem na útočné polovině, stihnou v závěru první půle přidat druhý gól?
45
45
Domácí měli k dispozici výhodu rohového kopu, ale nepřetavili ji v další gól.
44
A je vyrovnáno! Pohledná akce vygradovala až v branku Deportiva. Z pravé strany Cartabia přihrál do vápna CELSO BORGESOVI, který s přehledem zakončil.
43
Domácí míří do rychlé útočné akce, podaří se jim vyrovnat?
42
Torres Miguel vidí za svůj faul žlutou kartu.
39
Hra může pokračovat.
38
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Carlos Kameni, přichází Guillermo Ochoa.
38
Hra je nyní přerušena, neboť je ošetřován hostující brankář.
34
Co nyní neproměnil Lucas, o tom se mu bude ještě dlouho zdát. Hráč Deportiva běžel zcela sám na branku, brankáře sice neprostřelil, ale míč přes něj "přenesl". Poté už stačilo prostřelit pouze dva hráče, kteří stáli na brankové čáře. Forvard měl spoustu času, avšak trefil jednoho z nich.
32
Domácí se snaží o rychlou odpověď, ale zatím marně. Málaga ovšem drží vzadu pevně.
29
Na centrovaný míč si na zadní tyčce naběhl CHARLES a hlavičkou uklidil míč do odkryté branky. Málaga sice není aktivnějším týmem, ale přesto se dostává do vedení!
28
Výhoda rohového kopu pro Málagu.
27
Tento centr byl nepřesný, míč pro Málagu.
26
Juanfran střílel z dobrých dvaceti metrů, ale jeho projektil skončil těsně nad břevnem. Míč byl ale tečovaný, další roh.
25
La Coruňa se dostala do zajímavé šance, ale vybojovala si pouze roh.
23
Alberto se k zakončení dostal, ale branku netrefil. Bude z toho pouze odkop od branky.
23
Domácí vybojovali další rohový kop.
21
Alberto si pustil pusu na špacír, za což vidí žlutou kartu. Není se čemu divit, neboť měli domácí zcela jasně zahrávat roh.
20
Alberto vybojoval rohový kop, ale sudí ukazuje, že se bude odkopávat od branky. To je velmi špatné rozhodnutí.
19
Hraje se kolem středového kruhu. Hra je nyní poněkud rozháraná, ani jeden z celků se nemůže dostat ke střelbě.
16
Deportivo opět tlačí na obranu soupeře. Obrana Málagy ale drží skálopevně, tedy zatím.
15
Ofsajdové pravidlo nyní stálo proti hostujícímu celku. Brankář Lux tak nemusel vůbec zasahovat.
13
Z levé strany centroval Luisinho, Kameni míč neudržel, ale nikdo z domácích nedokázal odražený míč dorazit za záda brankáře.
13
Domácí budou zahrávat třetí rohový kop.
13
Centr na Charlese nebyl špatný, ale forvard hostů míč netrefil ideálně, a tak míč skončil úplně mimo branku.
11
Následná akce hostů měla jepičí život. Nyní už drží míč domácí.
10
Nepřesnost na straně domácích, míč končí u Kameniho.
9
Deportivo opět kombinuje s míčem po celé šíři hřiště. Málaga se snaží o pressing, ale marně.
8
Nyní se Málaga na útočnou polovinu podívala, ale bez úspěchu, k zakončení nedošlo.
6
Deportivo drží míč a kombinuje, Málaga se ke kulatému nesmyslu zatím nedostala. Lux se musí mírně nudit.
4
Domácí se ani teď nedostali k zakončení, přesto nadále drží míč.
3
A další rohový kop pro Deportivo. Domácí vkročili do zápasu velmi aktivně.
2
Centrovaný míč od rohového praporku odvrátila hostující obrana bez menších problémů.
2
Domácí se hned z kraje dostali do zajímavé šance. Bude z toho roh.
1

Deportivo La Coruňa: Lux – Juanfran, Arribas, F. Navarro, Luisinho – Bergantiños (C), Mosquera, C. Borges, Cartabia – Alberto, Lucas.
Náhradníci: Manu – Fajr, Gutiérrez, Laure, O. Riera, Pablo, Lopo.

Málaga CF: Kameni – Rosales, Albentosa, Weligton (C), Miguel Torres – Atsu, Recio, Camacho, G. Castro – Charles, Santa Cruz.
Náhradníci: Ochoa – Boka, Filipenko, Fornals, Horta, Uche, Ricca.

Rozhodčí: Velasco – Alonso, Álvarez.
Poslední vzájemné utkání spolu dnešní soupeři sehráli v říjnu 2015. Tehdy Malaga zvítězila po brankách Tighadouiniho a Carlose 2:0.
Málaga na tom není o moc lépe, momentálně má na jedenáctém místě rovněž dvaatřicet bodů, ke kterým patří skóre 24:25. V minulém ligovém zápase Málaga prohrála na domácím hřišti s Valencií 1:2.
La Coruňa je momentálně dvanáctá se ziskem dvaatřiceti bodů a záporným skóre 34:36. Nyní se ale trápí, z posledních pěti utkání dokázala vytěžit pouhé dva body za remízy s Gijonem a Betisem.
Dobrý večer, vítám Vás u online přenosu z fotbalové La Ligy! Na programu je zápas osmadvacátého kola, ve kterém změří síly Deportivo La Coruňa a Málaga CF. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 22:05, Vás bude provázet Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:05.