La Liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Real - 3. února 2018   20:45

Levante
42' E. Boateng  • 89' Pazzini (Jason)
2:2
(1:1)
Real
11' Ramos  (Kroos) • 81' Isco  (Benzema)
Levante
Olazábal – Coke, Postigo, Suárez Pier, Luna – Lukić, Lerma (69. Martí), Doukouré – Morales, E. Boateng (60. Jason), Ivi (77. Pazzini).
Koke – E. Bardi, Martí, Pazzini, Cabaco, Pedro López, Jason.
Mario Melero – Torre, Martínez
Estadio Ciudad de Valencia (Valencia)
23.542 diváků
Real
Navas – Carvajal, Varane, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos (90+2. L. Vázquez) – Bale (66. Isco), Benzema, Ronaldo (82. Asensio).
Casilla – Nacho Fernández, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Isco, Kovačić.

Levante - Real Madrid: Na centr Kroose do vápna si naběhl tradiční zakončovatel standardek Ramos, 0:1

Je tu konec. Real Madrid nedokázal navázat na povedené výkony z posledních týmů a dnes si připisuje další velkou ztrátu. V zápase na půdě Levante totiž dvakrát vedl, ale nakonec bere pouze bod za remízu 2:2. Domácí hrají o záchranu, ale dnes s velkým favoritem odehráli naprosto vyrovnané utkání a remíza je pro ně sladkou odměnou.
90+5'
90+4'
Po centru střídajícího Lucase hlavičkoval z dobré pozice netradiční zakončovatel Modrič, míč poslal ale těsně mimo!
90+3'
Domácí přímý kop nevyužili a nyní se musí již bránit.
90+2'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Lucas Vázquez.
90+1'
Žlutou kartu nyní dostal Varane a bude tu navíc zajímavá standardka pro domácí.
90+1'
Druhý poločas se bude nastavovat o pět minut!
89'
Levante právě vstřelilo branku!
Neskutečný závěr! Parádní pas za obranu nyní dostal GIAMPAOLO PAZZINI, který srovnává na 2:2! Jeho ránu na zadní tyč sice Navas zasáhl, mimo jí ale vytěsnit nedokázal a míč doputoval do brány.
88'
Coke fauloval nyní Casemira a dostává žlutou kartu.
86'
To byla neskutečná šance domácího Martího! K tomu se dostal na zadní tyč centr z levé strany, avšak Martí v rozhodující chvíli míč jen lízl a poslal ho mimo.
85'
Domácí vrhají zbytky sil do ofenzivy. Uvidíme, co za závěrečných pět minut stihnou.
84'
Asensio nyní na polovině hřiště zatáhl za záchrannou brzdu a dostává žlutou kartu.
83'
Málo vídaná věc. Ronaldo je předčasně střídán, což rozhodně nenese dobře.
82'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Marco Asensio.
81'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Benzema teď u brankové čáry vybojoval balon, okamžitě ho předložil přibližně na penaltový puntík ISCOVI, který měl dostatek času na to, aby si míč připravil na střelu. Poté tvrdě vypálil a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
80'
Domácí se opět dostali k rychlému protiútoku, zasahovat musel Navas.
79'
Po faulu na Ronalda tady bude další přímý kop pro hostující celek. Je to daleko na střelu, rozehrávat bude Kroos.
77'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Ivi, přichází Giampaolo Pazzini.
76'
Centr Marcela z levé strany opět v pohodě lapil do rukavic domácí gólman Oier.
75'
Kapitán Realu Sergio Ramos se dostal k další hlavičce po rohovém kopu, nyní ho ale perfektním zákrokem vychytal Oier.
74'
Do obrovské šance se nyní proháčkoval Benzema, jeho přízemní rána byla ale ztečovaná na roh.
73'
Když už se ke střele dostal Isco, gólman Oier v pohodě zasáhl.
72'
Sice se hraje na polovině Levante, na šanci Los Blancos ale čekáme.
70'
Bílý balet hraje opět jako v minulých týdnech utrápený fotbal. Zatím to vůbec nevypadá, že by hosté měli vstřelit gól.
69'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jefferson Lerma, přichází Roger Martí.
68'
Nyní zůstal na trávníku ležet Lerma a bude muset střídat.
66'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Isco.
65'
Fotbalisté Realu stále působí tak trochu ospalým dojmem. Hraje se jen ve středu pole a na šance čekáme.
63'
Čas rychle plyne a hosté mají něco okolo půl hodiny na to, aby na hřišti outsidera strhli vedení zpět na svou stranu.
61'
Ronaldo se nyní dvakrát za sebou poroučel na zem. Především druhý pád byl ale celkem oprávněný a Portugalec se ironickým úsměvem zlobí, že mu nebyl odpískaný faul.
Dnešní utkání sleduje 23.542 diváků.
60'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Emmanuel Boateng, přichází Jason.
59'
Po pravé straně vnikl do vápna Levante Bale, jeho zblokovanou střelu ale pohodově schoval do rukavic Oier.
58'
Navas musí být ošetřovaný, bude ale očividně v pořádku.
57'
Po rychlém úniku Moralese se do gólové šance dostal Lerma, skvěle mu pod nohy skočil Navas a vlastním obličejem zabránil míči vlétnout do brány.
56'
Teď Carvajal předložil míč Ronaldovi, jeho rána byla zblokovaná na roh.
56'
Za obranu si zaběhl pravý bek Realu Carvajal. Zradil ho ale první dotek s balonem a následný pokus o zpětný pas do vápna lapil Oier.
55'
Real hraje zatím hodně podobně jako v prvním poločase. Hodně drží balon, jenže do šancí se ne a ne dostat.
53'
Přímý kop zahrával opět Ronaldo, avšak místo střely zvolil centr. Jenže míč skončil v zámezí a navíc snad čtyři hráči Realu byli v ofsajdu.
52'
Po rohu Real nic nevymyslel, avšak o malou chvilku později byl faulovaný Modrič a je z toho další přímý kop. Tentokrát je to již hodně daleko.
51'
Ronaldo kopal další přímý kop Realu. Opět zasáhla domácí zeď, po jejíž teči bude následovat roh.
50'
Jenže po rohu se Los Blancos dostali pouze ke střele Marcela, která byla zblokovaná.
50'
Po hezké akci Realu je tu první roh hostů ve druhém poločase.
48'
Baleův centr do vápna byl hodně nepovedený, domácí se v pohodě ubránili.
47'
Je jasné, že do druhého poločasu půjdou mnohem aktivněji hosté. V prvním poločase sice hodně drželi balon, nebezpeční ale nebyli.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
To jsou věci. Dnes vysoce favorizovaný Real Madrid začal na hřišti Levante dobře a hned v 11. minutě se dostal do vedení, když se po rohu hlavou prosadil Sergio Ramos. Domácí se pak dlouho trápili a hosté v pohodě drželi své vedení. Jenže malou chvilku před koncem poločasu Levante z ničeho nic srovnalo mladíčkem Boatengem a druhý poločas tak bude začínat prakticky od nuly.
45'
45'
S rohem si hosté sice poradili, přesto zůstávají stále pod tlakem.
44'
Teď tady bude dokonce druhý rohový kop pro domácí Levante.
43'
Domácí rázem obrovsky ožili a ženou se do útoku.
42'
Na pas mezi obránce si skvěle naběhl Morales. Jeho ránu Navas sice vyrazil, avšak jen k nohám dobíhajícího EMMANUELA BOATENGA, který míč z velké dálky dorazil přesně k tyči – 1:1!
41'
Po centru do vápna byl nyní Ronaldovi odpískaný útočný faul. Portugalec se diví, jenže verdikt rozhodčího patrně nezmění.
40'
Lerma rukou poslal k zemi Kroose a je pískáno. Balon pro Real Madrid.
38'
Do střelecké pozice se dostal Ronaldo, jeho rána byla ale zbytečná, protože vyletěla z ofsajdové pozice.
37'
Střílený pas Balea zastavil Lerma a na malou chvíli se tak k míči dostali domácí.
36'
Deset minut před koncem prvního poločasu drží domácí balon a soupeři ho prakticky nepůjčují.
34'
Na hranici velkého vápna Levante padl k zemi po souboji s protihráčem Ronaldo, faul se nepískal a k balonu se snadno dostali domácí.
32'
Tempo hry není v posledních minuttách nijak závratné. Hosté se nikam moc neženou a domácí jsou pod dekou.
30'
Casemiro nyní získal balon po špatném výkopu Oiera. Brazilec se pokoušel okamžitě poslat míč na bránu, jenže poslal ho hodně mimo.
28'
Marcelův centr z levé strany byl lehce tečovaný a následně na nej v pohodě dosáhl Oier.
26'
Žlutou kartu nyní dostal domácí Ivi, který šlápl na nohu Carvajalovi.
25'
Ronaldo ale napálil míč jen do zdi a místo šance Realu z toho byl z ničeho nic brejk Levante. Vše na poslední chvíli na hranici vápna zachránil Modrič.
24'
Boateng nyní srazil kousek za vápnem Casemira a následovat bude zajímavá standardka pro Real.
23'
Sledujeme v poli hodně opticky vyrovnané utkání. Domácí se sice snaží, ale je vidět, že jsou momentálně v ještě větší krizi než Real.
21'
Sergio Ramos ve výskoku po odehrání balonu zasáhl loktem Boatenga a dostává žlutou kartu. Velká nepříjemnost pro hostujícího kapitána, který je znám svojí agresivní a často nečistou hrou.
20'
Na pravé straně se již poněkolikáté k míči dostal Bale, tentokrát ale balon na trávníku nestihl.
19'
Ve vápně se k míči dostal Ronaldo, opět z toho ale nic nebyo.
18'
Čas zápasu rychle plyne a hosté zatím ve velké pohodě drží svůj jednobrankový náskok.
16'
První roh v zápase si vyzkoušeli také domácí, centr na přední tyč v pohodě odehrál Benzema.
15'
Bez přípravy to z třinácti metrů zkoušel po přiťuknutí od Benzemy Ronaldo, míč ale poslal jen vysoko nad bránu.
14'
Hosté jsou nyní opět u balonu a znovu hledají skulinku v defenzivě soupeře.
13'
Z faul na polovině hřiště dostal žlutou kartu Doukouré.
11'
Hosté se dostávají do vedení po rohovém kopu. Na centr Kroose do vápna si naběhl tradiční zakončovatel standardek SERGIO RAMOS, po jehož hlavičce končí míč za váhajícím brankářem Oierem.
11'
Po akci Marcela tu bude rohový kop pro Real.
10'
Domácí teď také dobře dotírali na defenzivu Realu. Jenže vše skončilo ofsajdem, ve kterém byl Coke.
9'
Po následném přímém kopu doputoval míč k Navasovi, který ho v pohodě schoval do rukavic.
8'
Morales se pokoušel obejít Ramose, ten se mu ale postavil do cesty. Morales tvrdě narazil a je pískáno.
6'
Hosté nyní svého soupeře hodně zatlačili, jenže vše skončilo hodně nepovedenou střelou Marcela z levé strany.
4'
Do vápna si na dlouhý aut naběhl Benzema, byl ale zdvojený a nic nevymyslel.
3'
Ramos se poprvé dostal do ostřejšího souboje s Moralesem. Tito dva se budou asi potkávat často a uvidíme, kdo bude úspěšnější.
2'
Navas musel být opět v permanenci. S lehkými problémy si poradil s dotírajícím Boatengem, když balon posunul na Marcela.
1'
Hned po dvaceti vteřinách lehce zaváhal Varane, vše ale vyřešil Ramos a následovat bude odkop od Navasovy brány.
1'
Hráči jsou na trávníku. Zápas za pár okamžiků začne.
Trenér Realu Zinedine Zidane nemá žádný důvod šetřit své svěřence a do zápasu posílá nejsilnější možnou sestavu.

Levante UD: Olazábal – Coke, Postigo, Suárez Pier, Luna – Lukić, Lerma, Doukouré – Morales, E. Boateng, Ivi.
Náhradníci: Koke – E. Bardi, Martí, Pazzini, Cabaco, Pedro López, Jason.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Varane, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Bale, Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Isco, Kovačić.

Rozhodčí: Mario Melero – Torre, Martínez.
Levante dokázalo nad Realem vyhrát naposledy v září 2011. Od té doby pak pouze prohrávalo a po devíti porážkách se pak bodového zisku dočkalo až v letošní sezoně, kdy šokovalo na Estadio Santiago Bernabéu, kde remízovalo 1:1. Tehdy se dokonce dostalo do vedení, když se ve 12. minutě prosadil Ivi López. Domácí pak měli velký tlak, na více než srovnání skóre Lucasem Vázquezem ale nedosáhli. Dnes si ale Los Blancos nemohou další ztrátu dovolit a určitě udělají vše pro to, aby uspěli za tři body.
Pokud se často mluví o špatné formě Realu Madrid, dnes domácí fotbalisté Levante jsou na tom ještě o poznání hůře. Fotbalisté z klubu sídlícího ve Valencii totiž na ligové vítězství čekají již od poloviny listopadu, kdy vyhráli naposledy nad Las Palmas. Od té doby Levante celkem devětkrát nevyhrálo a do tabulky si připsalo pouhé čtyři body za čtyři remízy. Také proto byly "Žáby" v závěru ledna na přestupovém trhu aktivní a do týmu přivedly hned několik fotbalistů. Tým rozšířili albánský útočník Sadiku, záložník Rochina a další útočník Pazzini.
Dnes hostující Real by měl nastoupit v silné sestavě. Na posledních trénincích v závěru pracovního týdne byly všechny hvězdy včetně Ronalda, Ramose a Isca, kteří měli v posledních dnech lehké zdravotní problémy. Víceméně jisté je jen to, že k dispozici nebudou Dani Ceballos a Jesús Vallejo. Ti ale do základní sestavy stejně pravidelně nenakukují.
Hezký sobotní večer všem fanouškům španělského fotbalu. V rámci této online reportáže budeme sledovat utkání 22. kola Primera Division mezi domácím Levante a hostujícím Realem Madrid. Real na vedoucí Barcelonu ztrácí propastných devatenáct bodů, ve druhé polovině sezony tak bude bojovat alespoň o druhou příčku, na kterou ztrácí osm bodů. K tomu potřebuje vyhrát dnes na hřišti šestnáctého Levante.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.