La Liga - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Málaga : D. Alavés - 6. května 2018   12:00

Málaga
Málaga
0:3
(0:1)
D. Alavés
3' García  (H. Pérez) • 68' Demirović  (I. Gómez) • 70' I. Gómez  (Demirović)
Málaga
Prieto – Rosales, L. Hernández, Miquel, González – Rolán (82. Bueno), Lacen (65. Iturra), Adrián González, Lestienne – En-Nesyri, Id. Brown (46. Bastón).
Roberto – Iturra, Bastón, Success, Bueno, Keko, I. Rodríguez.
González – Becerril, Rúbio
Estadio La Rosaleda
D. Alavés
Pacheco – Alexis, Ely, Maripán, Diéguez (46. Martín) – D. Torres, García, I. Gómez, Demirović – Guidetti (75. Wakaso), H. Pérez (62. Burgui).
Sivera – Laguardia, Santos, Burgui, Munir, Wakaso, Martín.

SESTŘIH LA LIGY: Málaga - Alavés 0:3

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:13.
Je konec! Málaga nezvládla domácí utkání s Deportivem Alavés a prohrála 0:3. Domácí fotbalisté sice hráli častěji s míčem na kopačkách, ale s vedením odcházeli do kabin fotbalisté Deportiva. Hosté se totiž prosadili už ve třetí minutě, kdy se trefil Manu García, na jehož pokus brankář nedosáhl. Po změně stran mohla Málga vyrovnat, ale González hlavou minul branku. V 68. minutě navíc přidal druhou branku hostů Ermedin Demirović a o další dvě minuty později se nádherně trefil Ibai Gómez!
90+2'
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Youssef En-Nesyri prošel kolem dvou obránců hostujícího celku a na hranici pokutového území se poroučel k zemi. Málaga bude rozehrávat.
89'
Andrés Prieto po delší době vyrazil z branky na malé vápno, kde do rukavic schoval prudký centr z pravé strany hrací plochy. Málaga má čas na jeden útok.
88'
Deportivo už dnešní duel pouze dohrává! Hosté vědí, že si z Málagy odvezou tři body a mohou si závěrečné minuty vychutnat.
87'
Málaga se v závěru tlačí do útoku a snaží se přidat alespoň čestný zásah! Fernando Pacheco tentokrát musel zasahovat proti přesné hlavičce Bastóna a míč vyškrábl na roh!
86'
Ibai Gómez je při chuti! Autor třetí branky hostujícího celku zkusil štěstí střelou vnějším nártem, jenže jeho pokus těsně minul vzdálenější tyčku!
85'
Ermedin Demirović si tělem pokryl míč před napadajícím Bastónem. Domácí fotbalista může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
84'
Rodrigo Ely se zapojil do ofenzívy hostujícího celku. Na hranici pokutového území si vyměnil přihrávku s Gómeze, ale ten už nestačil zakončit.
83'
Málaga zahrávala rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde s přehledem zasáhl hostující obránce Alexis.
82'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Diego Rolán, přichází Alberto Bueno.
81'
Hra je přerušena! Po předchozím souboji zůstává na trávníku ležet jeden z hostujících fotbalistů, který se drží za bolavé koleno.
80'
Roberto Rosales fauloval na polovině hrací plochy unikajícího soupeře a dostává žlutou kartu.
79'
Alexis se rozhodl pro rozehrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže na jeho prudkou přihrávku nedosáhl nikdo v černém dresu. Míč tak propadl do zámezí.
78'
Fernando Pacheco rozehrál od vlastní branky. Hostující brankář našel Gómeze, který hlavou prodloužil míč jen na dobře postaveného obránce.
77'
Ibai Gómez vykouzlil krásný centr vnějším nártem. Na zadní tyči si na jeho pobídku naběhl Ermedin Demirović, který v pádu trefil jen Andrése Prieta!
76'
Wakaso se ihned zapojil do defenzivní činnosti. Střídající fotbalista vyšplhal ze všech nejvýš a odhlavičkoval míč ven z pokutového území.
75'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Mubarak Wakaso.
74'
Fernando Pacheco kontroloval prudkou přihrávku do pokutového území. Hostující brankář vyrazil proti míči a nechal jej prosvištět do zámezí.
73'
Ibai Gómez po vstřelené brance hýří pohybem. Hostující tahoun si pohybem říká o přihrávky a snaží se je rozdělovat do volných prostorů.
72'
Domácím fanouškům se výkon Málagy vůbec nepozdává. Přiznivci domácích fotbalistů dávají svou nevoli najevo hlasitým pískotem.
70'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
A další branka hostujícího celku! IBAI GÓMEZ dostal krásnou přihrávku za hranici pokutového území, přehodil si míč na levačku a krásnou technickou střelou vymetl horní roh branky!
68'
Hostující celek přidává druhou branku! Další rána pro obranu Málagy! ERMEDIN DEMIROVIČ si naběhl na Gomézův krásný oblouček za obranu a ještě efektněji přehodil vyběhnutého brankáře!
67'
Ibai Gómez si na vlastní polovině zpracoval krátkou přihrávku z kopačky Maripána. Středopolař hostujícího celku se s míčem otočil, ale už nestačil přesně rozehrát.
66'
Guillermo Maripán svedl sprinterský souboj s Hernándezem a nakonec se dopustil nedovoleného zákroku. Maripán však nevyfasoval karetní trest.
65'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Mehdi Lacen, přichází Manuel Iturra.
64'
Ignasi Miquel odvrátil prudký centr z pravé strany. Domácí stoper před dotírajícím Guidettim raději zakopl míč na rohový kop.
63'
John Guidetti si naběhl na krásnou přihrávku z levé strany a snažil se zakončovat v pádu. Švédský útočník ale neseřídil mířidla a poslal míč nad břevno.
62'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Hernán Pérez, přichází Burgui.
61'
Žlutou kartu dostává Diego González (Málaga CF).
60'
Je za námi hodina hry a zatím nadále sledujeme urputnou snahu Málagy o vyrování. Deportivo však pokračuje v pozorné defenzívě a nedává domácích prostor.
59'
Ermedin Demirović to při napadání rozehrávky soupeře přehnal s agresivitou a dopustil se nedovoleného zákroku. Hostující útočník fauloval zcela zbytečně.
58'
Ibai Gómez se ujal rozehrávky rohového kopu. Na jeho centr si naskočil John Guidetti, jehož hlavička z malého vápna prosvištěla vysoko nad břevnem.
57'
Martín doběhl až k rohovému praporku, odkud vyslal dlouhé vhazování až do pokutového území. John Guidetti neudržel míč před obráncem a získal jen roh.
56'
John Guidetti si naběhl na krásnou přihrávku mezi obránce, jenže švédskému útočníkovi scházely snad dva kroky, aby mohl zakončovat.
55'
Roberto Rosales napadal rozehrávku soupeře na hranici pokutového území. Nikdo z hráčů v modrém mu nepřišel pomoci.
54'
Málaga útočila po pravé straně. Domácí fotbalisté se prodrali až na hranici pokutového území, kde zasáhl dobře postavený obránce Alexis.
53'
Roberto Rosales zahrával rohový kop domácího celku. Na jeho centr si naskočil Adrián González, ale jeho hlavička těsně minula vzdálenější tyč!
52'
Málaga zahrávala přímý kop z levé strany hrací plochy. Centrovaný míč se snesl na přední tyč, odkud balón odvrátil dobře postavený Ely.
50'
Lestienne se v pokutovém území prodral k odraženému míči a levačkou ihned vypálil. Vzrušení ale bylo zbytečné, jelikož Lestienne stál v ofsajdu.
49'
Manuel García vybojoval míč v blízkosti pokutového území soupeře a trefil ruku jednoho ze soupeřů. Sudí měl souboj přímo před sebou a okamžitě nařídil přímý kop.
48'
Guillermo Maripán vyslal prudkou přihrávku po levé straně. Na jeho pobídku si naběhl sprintující John Guidetti, jehož průnik zastavil Luis Hernández.
47'
Maxime Lestienne dostal povedenou přihrávku na hranici pokutového území, kde si míč přehodil na levačku, ale jeho pokus proletěl kolem branky!
46'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ideye Brown, přichází Borja Bastón.
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Adrián Diéguez, přichází Martín.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali spíše opatrný vývoj utkání. Domácí fotbalisté sice hráli častěji s míčem na kopačkách, ale s vedením odchází do kabin fotbalisté Deportiva. Hosté se totiž prosadili už ve třetí minutě, kdy se trefil Manu García, na jehož pokus brankář nedosáhl. Málaga sice hrála aktivně, ale fotbalisté v modrém zatím nemohou najít recept na pozornou obranu.
45+1'
45'
V samotném závěru prvního poločasu se Málaga usadila na levé straně pokutového území, nicméně nikdo z nich zatím nenašel cestu před branku.
44'
Málaga sice hraje častěji s míčem na kopačkách, ale domácí fotbalisté působí hodně statickým dojmem a nemohou najít recept na pozornou obranu.
43'
Manuel García postupoval s míčem u nohy na polovinu soupeře, jenže kolem něj se vyrojili hned tři fotbalisté v modrém, kteří jej připravili o balón.
42'
Maxime Lestienne zahrával rohový kop domácího celku. Jeho krásný centr přiletěl na malé vápno, kde nejvýše ze všech vyskočil obránce Rodrigo Ely.
41'
Málaga zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal Rosales, jehož centr skončil na hlavě připraveného obránce.
40'
Youssef En-Nesyri si udělal krásnou kličkou prostor v blízkosti pokutového území, jenže po zásahu jednoho z obránců se poroučel k zemi.
39'
Alexis se ujal rozehrávky přímého kopu hostů. Jeho vysoký nákop na polovinu Málagy však skončil v moci obránců v modrých dresech.
38'
Jeden z domácích fotbalistů se na polovině hrací plochy dopustil útočného faulu, když trefil loktem jednoho ze spoluhráčů. Rozehrávat tak bude Alavés.
37'
Domácí fotbalisté v posledních minutách převzali iniciativu. Málaga nyní hraje častěji na polovině soupeře, ale nikdo v modrém se stále nemůže dostat do zakončení.
36'
Youssef En-Nesyri se snažil protlačit do pokutového území, nicméně Adrián Diéguez mu tentokrát rychlostně stačil a odkopl míč do zámezí.
35'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! Adrián Diéguez zastavil unikajícího útočníka zatažením za dres.
34'
Deportivo zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, kde zasáhl pozorný obránce v modrém dresu.
33'
Fernando Pacheco vyrazil z branky na malé vápno, jenže prudký centr z levé strany neudržel v rukavicích. Dotírající Ideye Brown jej ale nedokázal dorazit do sítě.
32'
Ibai Gómez skvěle napadá rozehrávku domácího celku na polovině hrací plochy a nepouští Málagu do blízkosti pokutového území. Průběh utkání je hodně ospalý.
31'
Diego Rolán si udělal prostor na levém křídle. Domácí fotbalista se pokusil odcentrovat na malé vápno, jenže tam nebyl nikdo v modrém dresu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme marnou snahu domácího celku prodrat se do pokutového území. Málaga brání vskutku skvěle.
29'
Ideye Brown sprintoval za skákavou přihrávkou do pokutového území. Domácí útočník se už chystal na zakončení, ale brankář Fernando Pacheco včas vyběhl.
28'
Lestiene si krásnou kličkou udělal na pravé straně hrací plochy prostor k odcentrování, ale do cesty se mu postavil Adrián Diéguez, který míč srazil na roh.
27'
Ideye Brown si dělal prostor v pokutovém území. Domácí útočník si však nedokázal přehodit míč na levou nohu a zadáci v černém jej nenechali zakončit.
26'
Diego Rolán bojoval o míč na hranici pokutového území. Rolán se chtěl prosmýknout kolem Alexise, nicméně hostující zadák si míč skvěle pokryl tělem.
25'
Maxime Lestienne táhl akci Málagy po pravém křídle hrací plochy. Jeho pobídku do pokutového území ale srazil stoper Guillermo Maripán do rukavic brankáře.
24'
Ibai Gómez zahrával další rohový kop hostujícího celku. Jeho krásný centr přiletěl na hranici pokutového území, odkud nedokázal zakončit Ely.
23'
Alexis se vydal podpořit ofenzívu hostujícího celku. Na pravém křídle k němu však skvěle přistoupil obránce domácích, který balón zakopl do zámezí.
22'
Adrián González si v souboji na polovině hrací plochy pomohl loktem. Domácí fotbalista může být rád, že za úder do soupeřova obličeje neviděl žlutou kartu.
21'
Ermedin Demirović si naběhl na krásnou přihrávku mezi stopery Málagy, jenže jeho snahu o zakončení zmařil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
20'
Ideye Brown si naběhl na krásnou přihrávku na polovinu hrací plochy, jenže zpětnou přihrávkou nedokázal oslovit nikoho v modrém dresu.
19'
Roberto Rosales dohnal krásnou přihrávku na pravou stranu, zpracoval si míč a odcentroval do pokutového území. Jeho pobídku však obrana hostů odvrátila.
18'
Až nyní se domácí fotbalisté po delší době prodrali na polovinu soupeře. Roberto Rosales kouzlil na pravé straně hrací plochy, ale už nedokázal přihrát.
17'
Málaga se prakticky nemůže prodrat na polovinu soupeře. Fotbalisté v modrých dresech kombinují na vlastní polovině, ale zatím jim chybí pohyb.
16'
Deportivo zcela dominuje dění na hrací ploše. Ermedin Demirović spěchal za krásnou přihrávkou do šestnáctky, kde byl u míče jako první Andrés Prieto.
14'
Youssef En-Nesyri se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku, když ostrým skluzem dojel Torrese. Hosté budou znovu rozehrávat.
13'
Ibai Gómez si na malém vápně brousil zuby na centr z pravé strany. Gómez si míč chtěl zpracovat, jenže brankář Andrés Prieto vyrazil ven z branky a schoval jej do rukavic.
12'
Manuel García potáhl míč po pravé straně hrací plochy až na hranici pokutového území. Jeho krásný centr však první obránce v modrém zakopl do autu.
11'
Ibai Gómez se ujal exekuce rohového kopu. Jeho nadýchaný centr přiletěl na přední tyč, kde zasáhl pozorný obránce Ignasi Miquel. Málaga se tentokrát ubránila.
10'
Daniel Torres prošel po levém křídle až na hranici pokutového území, odkud krásně našel Guidettiho, jehož zakončení musel Andrés Prieto vyrazit na rohový kop.
9'
Adrián González se s míčem otočil na polovině hrací plochy, nicméně dobře postavený Daniel Torres jej obral o míč a rozjel útočnou akci Alavése.
8'
Ideye Brown neustál hlavičkový souboj v pokutovém území a poroučel se k zemi. Brown sice rozhazoval rukama, ale penalta se pískat nebude.
7'
Andrés Prieto operoval s míčem na pravé straně pokutového území, kde si udělal prostor k odcentrování, jenže jeho nadýchaný centr skončil v rukavicích brankáře.
6'
Hosté se hnali do dalšího útoku. Alavés útočilo po pravém křídle, nicméně nikdo v černém dresu nenašel cestu do pokutového území.
5'
Málaga se snaží uklidnit hru kombinací na vlastní polovině hrací plochy. Fotbalisté Alavése rozehrávku domácího celku skvěle napadají.
3'
Hosté se hned v úvodu utkání dostávají do vedení! Do pokutového území přiletěl krásný centr z pravé strany, na který si naběhl MANUEL GARCÍA, který ustál souboj s obráncem a zakončil přesně k tyči!
2'
Málaga zahrávala první přímý kop dnešního utkání. Roberto Rosales se ujal jeho rozehrávky, nicméně jeho pokus skončil v rukavicích připraveného brankáře.
1'
John Guidetti se ihned po úvodní rozehrávce pustil do hlavičkového souboje na hranici pokutového území, ale míč prodloužil jen do rukavic připraveného brankáře.
1'

Málaga CF: Prieto – Rosales, L. Hernández, Miquel, González – Rolán, Lacen, Adrián González, Lestienne – En-Nesyri, Id. Brown.
Náhradníci: Roberto – Iturra, Bastón, Success, Bueno, Keko, I. Rodríguez.

Deportivo Alavés: Pacheco – Alexis, Ely, Maripán, Diéguez – D. Torres, García, I. Gómez, Demirović – Guidetti, H. Pérez.
Náhradníci: Sivera – Laguardia, Santos, Burgui, Munir, Wakaso, Martín.

Rozhodčí: González – Becerril, Rúbio.
Málaga CF

Naopak Málaga má před sebou svá poslední utkání v nejvyšší španělské soutěži. Dnešní domácí celek totiž dosud získal jen dvacet bodů a bude se poroučet o soutěž níže. Přitom pět let zpět ještě Málaga sahala po postupu do čtvrtfinále Ligy mistrů. V minulém kole prohrála 2:1 na půdě Betisu.
Deportivo Alavés

Deportivo hraje svou druhou sezónu ve španělské lize. Druhá sezóna po postupu bývá často označována za klíčovou a Deportivo ji zatím zvládá s přehledem. V pětatřiceti duelech vybojovalo čtyřicet jedna bodů a zatím mu patří čtrnáctá pozice. Tři kola před koncem už má zajištěnou záchranu. V posledním utkání doma těsně padlo s Atléticem Madrid.
Dobré poledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Málaga CFDeportivo Alavés. Utkání startuje ve 12 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.