La Liga - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Atlético - 19. dubna 2018   19:30

Real Sociedad
27' José  • 80' Juanmi (José) • 90+2' Juanmi
3:0
(1:0)
Rulli – H. Moreno, de la Bella, Navas, A. Elustondo – Canales, Illarramendi, Pardo (64. Zurutuza), Januzaj – José (87. Bautista), Oyarzabal (72. Juanmi).
Toño – Zubeldia, Juanmi, Zurutuza, Odriozola Arzallus, Rodrigues, Bautista.
Atlético
Oblak – Juanfran (56. Vitolo), Godín, Vrsaljko, Savić – Saúl Ñíguez, Koke, Partey (76. Gabi), Gameiro – Griezmann, Á. Correa (46. F. Torres).
Werner – F. Torres, Gabi, Vitolo, J. Giménez, Sergi, Agüero Núñez.

SESTŘIH LA LIGY: Real Sociedad - Atlético Madrid 3:0. Ztráta favorita pomohla Barceloně

Domácí dnes zcela zaslouženě berou tři body. Ačkoliv to Atlético ve druhé části i s Toressem zkoušelo na tři útočníky, nic zajímavého nevymyslelo. Naopak v poslední desetiminutovce rozhodl dvěma góly střídající Juanmi a Real Sociedad tak zvítězil jasně 3:0.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Juanmi (Real Sociedad San Sebastian).
90+2'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
V závěrečných vteřinách zasahují domácí soupeři definitivně direkt. De La Bella našel svým pasem ve vápně naběhnutého JUANMIHO, jenž hlavičkou usměrnil balón přesně ke vzdálenější tyči.
90+1'
Nastavují se celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Domácí šli do brejku, ale Janujaz nespěchá. Zatáhl balón k rohovému praporku, kde vyčkává na soupeře.
88'
Zápas už se dohrává. Hraje se uprostřed hrací plochy. I Atlético už ví, že dnes body brát nebude.
87'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Willian José, přichází Jon Bautista.
85'
Na výsledku nezměnila nic ani standardní situace hostů. Po centru Kokého hlavičkoval Torrres přímo do náruče gólmana.
84'
Griezmann je ve druhé polovině hry naprosto neviditelný. Ani Torres s Gameirem se nedostávají v podstatě vůbec k balónu.
83'
Moreno byl ve vlastní šestnátce napadán dvěma protihráči. Poradil si a s přehledem balón poslal k protější straně hřiště.
82'
Hosté se snaží, nicméně dnes jim není přáno. Naopak Real Sociedad hraje ve velké psychické pohodě.
80'
S největší pravděpodobností je rozhodnuto. A nutno dodat, že to bylo nádherná akce! Jeden z domácích hráčů krásnou patičkou vysunul do brejku JUANNIHMO, který ve stylu Antonína Panenky přehodil vybíhajícího brankáře.
79'
Gameiro upaloval na bránu, jenže Navas se stihl vrátit a v poslední možné chvíli ho o míč připravil.
78'
Ani v následném rohu se Atlético Madrid kýženého gólu nedočkalo. Kopat se bude pouze od brány.
77'
Z ničeho nic se Gameiro dostal k balónu. Pálil zpoza velkého vápna, ale v poslední chvíli mu do cesty vkročil Moreno.
76'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Gabi.
75'
Ranou po zemi se prezentoval Canales. Vypálil sice z první a z dobré vzdálenosti, avšak ani on bránu netrefil.
74'
Januzaj málem upadl ve vápně. Bojoval dál a ve své akci pokračoval. Nakonec ale skončil v souboji s úspěšnějším Savičem.
73'
Čas běží a tým z Madridu se pokouší o nějaký závěrečný nápor, jenže k tomu mají hosté zatím daleko. Hraje se převážně na jejich polovině.
72'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Juanmi.
70'
Willian Jose se mohl stát hrdinou! Z pravé strany mířil sám na bránu, jenže ranou po zemi ke vzdálenější tyči bránu těsně minul.
69'
Rychlý protiútok vedoucího týmu skončil poté, co Oyarazabal přihrával na paty Willianovi Josemu.
68'
Atlético Madrid má sice na hřišti trojici útočníků, jenže Real Socieadad výborně brání střed hřiště.
67'
Torres se dostal k hlavičce z prostoru šestnáctky. Nicméně zakončoval vysoko nad bránu.
66'
Výborná obranná práce Godina, který odstavil Canalese od míče a poté ho z nebezpečného prostoru odpálil pryč.
64'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Rubén Pardo, přichází David Zurutuza.
63'
Januzaj se vrátil do hry. Následně ze střední vzdálenosti vypálil z otočky po zemi, nicméně balón poslal jen do míst, kde číhal Oblak.
62'
Hra je přerušena poté, co Januzaj nešťastně dopadl na ruku. Potřeboval lehké ošetření, avšak za chvíli se do hry vrátí.
61'
Je za námi více než hodina hry. Real Socieadad hraje stále, co potřebuje a v dosavadním průběhu je lepším týmem.
60'
Držení míče: 57% – 43%.
58'
Ačkoliv šlo Atlético Madrid do rychlého protiútoku, jejich snaha skončila poté, co Torres zpracoval balón rukou.
57'
Januzaj pod tlakem bránícího Parteyho poslal balón jen za postranní čáru. Zaútočit mohou hosté.
56'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Juanfran, přichází Vitolo.
55'
Obrana Real Sociedad je zatím velmi pozorná. Poradila si i v následné situaci při rohovém kopu soupeře.
54'
Tak nakonec ne. Rozhodčí ukázal na faul. Následnou standardní situaci rozehrál Saúl na hlavičku Navase.
53'
Individuální akci se pokoušel Torres proniknout z pravé strany blíže k brance. Čistým způsobem ho zastavil De La Bella.
52'
Atlético Madrid se zatím marně snaží dostat do hry. Dnes to z pohledu hostujícího celku není ono. aspoň tedy prozatím.
51'
Na protější straně vyslal prudký pas Thomas. Míč zastavil ještě před velkým vápnem pozorný Morano.
49'
Vzápětí měli domácí k dispozici roh. Elustondo si naběhl k zadní tyči a hlavičkoval nepřesně.
48'
De La Bella pronikl o přihrávce Canalese do šestnátcky. Jeho následný byl byl zablokován.
47'
Zatím co hosté vystřídali, tak domácí zatím ke střídání nesáhli. U míče je Real Sociedad.
46'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Fernando Torres.
46'
Ačkoliv byl na začátku první půle lepším týmem hostující tým z Madridu, tak to byli domácí, kdo se radoval. Ve 27. minutě se totiž prosadil Willian Jose. Od té doby se skóre nezměnilo. Další poločas začne ve 20:30.
45'
45'
V úvodu se nastavovat nebude.
44'
Saúl napřáhl z dálky. Nebyl to vůbec špatný pokus a míč zamířil jen těsně vedle vzdálenější tyče.
42'
Domácí tým rozehrával standardní situaci z nebezpečné vzdálenosti. Pardo si vzal míč na starosti, jenže odcentroval na hlavu Godina.
41'
Canales rozehrál roh. Svým centrem nicméně našel jen náruč připraveného a číhajícího gólmana.
40'
S blížícím se závěrem úvodního dějství je Real Sociedad aktivnější a drží se i nadále na útočné polovině.
39'
Další útok domácího celku skončil ranou za velkým vápnem. Postaral se o ní Oyarazbal jehož pokus byl zablokován.
38'
Z voleje to zkusil Elustondo. Jeho pokus z dálky nicméně neměl přesné parametry, a tak Oblak nemusel zasahovat.
37'
Vzápětí Pardo ztratil balón, a to znamená, že Atlético bude vhazovat z vlastní poloviny.
35'
Januzaj z pravé strany pronikl do šestnáctky, následně ho ale Godin čistým způsobem obral o balón.
34'
V této fázi hry se hraje převážně opatrně. Nejsme svědky podívané, která by diváky zvedala ze sedaček.
33'
U postranní čáry na obranné polovině hostů fauloval Gameiro Morena. Domácí zůstanou u míče.
32'
Atlético Madrid je i nadále aktivnější, ačkoliv paradoxně madridský tým prohrává.
31'
Už už to opět vypadalo na brejk Griezmanna, nicméně hostujícího útočník dostal přihrávku daleko od nohy.
30'
Saúl pálil zpoza vápna. Napřáhl z první nicméně bránu Rullliho minul. Zaútoč tak může Real Sociedad.
28'
Atlético Madrid se snaží s nepříznivým vývojem udělat něco hned po rozehrávce. Hosté směřují dopředu.
27'
WILLIAN JOSÉ si naběhl na střed pokutového území, kam následně obdržel přesnou přihrávku ze strany. Následnou ranou z první poslal míč do tyče, od které se balón odrazil za brankovou čáru.
26'
Savič byl pod tlakem v malém vápně. Dokázal si poradit a v pádu odpálil balón k prostoru středového kruhu.
25'
U postranní čáry fauloval Illaramendi hostujícího Griezmanna. Atlético tak zůstane u balónu.
24'
Real Sociedad se po delší době dostává do útoku. Jenže akce domácích skončila nepřesným pasem Parda.
23'
Koke chtěl patičkou vysunout Griezmanna dopředu. Druhý zmiňovaný se nicméně k míči nedostal.
22'
Následoval roh hostů. Koke odcentroval na střed pokutového území, kde se k hlavičce dostal Godin, který balón zády k brance poslal k tyči, kde zasáhl Ruli.
21'
V této fázi hry Atlético Madrid přebírá pomalu iniciativu hry a působí lepším dojmem než domácí celek.
20'
Držení míče: 60% – 40%.
18'
Zajímavá kombinace hostujícího celku. Thomas už byl před vápnem, avšak v obležení soupeřů raději přihrál zpátky ke středu hřiště.
17'
Griezmann upaloval na bránu. Rulli nicméně vyběhl z brány a balón mu odkopl.
16'
San Sebastian je u míče a směřuje dopředu.
15'
José Willian se prodral do šestnáctky, kde následně upadl, ale rozhodčí striktně ukazuje, že takovou ochotu nebere a penaltu nepíská.
14'
Madridskému týmu se ale moc nedaří. Další nepřesná přihrávka končí na kopačkách soupeře a ten ihned vyráží do protiútoku.
13'
Po delší době na druhé straně hosté. Ti však zatím nikam nespěchají a postupně, vytrvale obléhají branku Rullia.
12'
Už už se Willian málem dostal k zakončení v šestnáctce soupeře, místo toho ale pouze fauloval. Volný kop pro Atlético.
11'
San Sebastian nadále kombinuje na polovině soupeře, který se ne a ne dostat k míči. Podařilo se mu však odvrátit míč letící do vápna a na chvíli se osvobodit.
10'
Juanfran si pomohl v souboji rukama, což se nelíbilo rozhodčímu, který ihned ukazuje na volný přímý kop.
9'
Domácí zatím hrají s favoritem velmi vyrovnaně. Daří se jim nepouštět hosty do tlaku a kombinovat s míčem na jeho polovině.
8'
A nebo taky ne. Míč nikoho nenašel a naopak Real Sociedad mohl vyrazit do protiútoku, kde však po nepřesné kombinaci dlouho nepobyl.
7'
Domácí jsou za svou aktivitu odměněni rohovým kopem. Pro branku Rulliho to znamená vysoký stupeň nebezpečí.
6'
To se nepovedlo. Canales centr nezahrál úplně ideálně a ten tak skončil pouze na druhé straně v autu.
5'
Domácí se dostávají k zajímavé standardní situaci ze zhruba 25 metrů. Podaří se jim ohrozit branku soupeře?
4'
Zatím sledujeme klidnou hru, více na míči jsou hosté, ale zatím nikam nespěchají.