Arsenal potvrdil, že byl v zápase favoritem a dokázal zvítězit 0:1! Jedinou branku vstřelil v prvním poločase Per Mertesacker. V zápase jsme také viděli 2 červené karty, z domácích to byl Sidwell a z hostů Giroud.

Střely na branku: 3:4
Rohy: 7:3
Držení míče: 29%-71%

To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost.
90+5
Wilshere se řítil sám na branku, ale o centimetry jí netrefil.
90+4
Senderosovu hlavičku zblokoval obránce.
90+3
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Cazorla, přichází Vermaelen.
90+3
Berbatov se ocitl sám v malém vápně, ale Koscielny na poslední chvíli míč odkopl na rohový kop!
90+1
Senderos vybojoval rohový kop, avšak domácí jej nedokázali využít.
+3
Nastavovat se budou 3 minuty.
90
Druhá červená karta v utkání. Giroud ošklivým zákrokem ''sestřelil'' Hangelanda.
89
Petrič si vyskočil na skvělý centr z křídla, ale nedokázal usměrnit míč mezi 3 tyče!
88
Berbatov o milimetry v ofsajdu! Velká škoda pro domácí tým.
87
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Emanuelson, přichází Frei.
85
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Kacaniklic, přichází Petrič.
83
Cazorla pálil ze skvělé pozice ve vápně, ale do střely se vrhl Hangeland a míč tak mířil na rohový kop. Z něj hráči Arsenalu neprofitovali.
81
Emanuelsonův centr do vápna nenašel adresáta. Míč na kopačkách má Berbatov.
79
Forvard Fulhamu však trefil pouze dobře postavenou zeď.
78
Berbatov bude rozehrávat standardní situaci z hranice velkého vápna.
78
Všichni už slavili branku, ale rozhodčí ukázala ofsajd!
77
Žlutá karta pro Ramseyho.
77
Ramsey tvrdě fauloval skluzem Gonzaleze těsně před vápnem. Dokáže Fulham vyrovnat?
75
Cazorlova přihrávka na Podolskiho do vápna nebyla přesná.
74
Wilshere faulovaný, Arsenal tedy může uklidnit hru a rozehrát útok znovu.
73
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Walcott, přichází Wilshere.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Rosický, přichází Podolski.
73
72
Ani teď nemusel Szczesny zasahovat.
71
... Další rohový kop pro Fulham.
70
Berbatov vyslal ze strany nepříjemnou střelu, kterou Szczesny vyrazil na rohový kop.
68
Walcott běžel téměř sám na brankáře, ale přihrávka byla příliš dlouhá a Schwarzer mu na poslední chvíli šanci zmařil, když míč tygřím skokem chytil do rukavic.
67
Walcott si narazil s Ramseym, víc toho však udělat nedokázali a od rohového praporku vrátili míč ke středovému kruhu.
65
Hra ztrácí na tempu, hosté již nikam nespěchají, tak se ani neženou do útočných akcí a kombinují na útočné polovině.
62
Gonzalez faulovaný na středu hřiště, domácí mohou rozehrát útočnou akci.
61
Hosté kombinují kolem středu hřiště a nikam se neženou.
57
Rosického pokus odhlavičkoval jeden z obránců na rohový kop, ze kterého však Gunners nevytěžili nic.
55
Emanuelson si nevyzrál na Monreala, míč tak mají na kopačkách hosté.
54
Pokus Gonzaleze skončil vysoko nad brankou.
52
Arteta viděl za faul žlutou kartu.
52
Emanuelson faulovaný Artetou těsně před vápnem. Fulham má velkou šanci k vyrovnání.
51
Hra je nyní mírně rozháraná, hráči se po přestávce stále nedostali do herního tempa.
47
Walcott centr příliš přetáhl, míč mají na kopačkách domácí.
47
Giroud faulovaný, Arsenal bude zahrávat standardní situaci.
46
Arsenal vstoupil do zápasu jednoznačně lépe než soupeř. Zbytečnou červenkou kartu si nechal dát Sidwell už v 11. minutě. Jedinou branku vstřelil těsně před koncem poločasu Mertesacker. Uvidíme, co nám přinese druhá půle.
45+2
Giroud mířil velmi nepřesně, Schwarzer bude odkopávat od branky.
+2
Nastavovat se budou 2 minuty.
44
Arsenal právě vstřelil branku!
Na centr si vyskočil Koscielny, jeho pokus však mířil mimo branku. Náhle se přiřítil PER MERTESACKER a míč usměrnil mezi 3 tyče! Arsenal se tak těsně před koncem první půle ujímá vedení.
43
Po menší odmlce si Arsenal vypracoval šanci. Standardní situace ze slibné vzdálenosti.
40
Emanuelson se díky své bojovností dostal do šance. Jeho střelu Szczesny vyrazil na rohový kop, ze kterého Fulham nic nevytěžil.
38
Sagna skvělým obranným zákrokem nedovolil Fulhamu ohrozit Szczesnyho.
36
Cazorla chyboval u vlastního vápna, poté však zabojoval a míč vybojoval zpět.
35
Giroud pálil z velkého vápna, jeho střela orazítkovala tyč!
34
Berbatov se ocitl v ofsajdu.
32
Walcottovi se nepodařilo nacentrovat před branku, Schwarzer bude odkopávat.
29
Walcottův pokus brankář Fulhamu chytil do rukavic.
28
Ramsey při zakončení upadl, tím pádem jeho střela neměla tu správnou razanci a Schwarz s ní neměl problém.
27
Emanuelsonův přízemní centr do vápna odvrátil jeden z obránců.
26
Ramsey nemířil přesně, Schwarzer bude odkopávat od branky.
24
Z něj však nedokázali nic vytěžit.
24
Fulham si vybojoval rohový kop.
23
Rosický si narazil s Walcottem, následně spadl a k míči se dostali domácí.
21
Rohový kop Szczesny vyboxoval do bezpečí.
20
Obrovská šance Fulhamu! Emanuelson běžel přes půl hřiště, následně krásnou kolmicí našel Berbatova, který se řítil sám na Szczesnyho, brankář Polska vyrazil míč pouze na rohový kop!
19
Gunners stále u míče, do možnosti k ohrožení brankáře se zatím nedostali.
16
Tentokrát zvolil střelu, jeho pokus však Schwarzerovi problémy nenadělal.
15
Walcott dostane druhý pokus, bude zahrávat volný přímý kop z totožné pozice jako v 9. minutě.
15
Ramseyho pokus zblokován obranou.
14
Tlak Arsenalu ještě naroste, červenou kartu viděl Sidwell za ostrý zákrok na středu hřiště.
12
Giroud se nyní pokoušel o efektivní přihrávku patičkou, Senderos jí zastavil a Fulham může rozehrát útočnou akci.
10
Držení míče: 23%-77%
10
Na nadýchaný centr si vyskočil Koscielny, ale jeho pokus skončil vysoko nad.
9
Cazorla faulovaný Enohem, Arsenal bude zahrávat standardní situaci ze slibné vzdálenosti. Exekutorem bude Walcott.
7
Gunners kombinují kolem středového kruhu, ale nedokáží se dostat do vzdálenosti, ze které by mohli ohrozit Schwarzera.
5
Pozorná obrana míč odvrátila daleko od branky.
5
Arsenal bude zahrávat standardní situaci kousek od rohového praporku.
3
Walcott rozvlnil síť, gól nebyl pro ofsajd uznán.
2
První šanci v zápase si vytvořili domácí, přízemní centr do vápna však odvrátil Mertesacker.
1

Fulham FC: Schwarzer – Manolev, Senderos, Hangeland, Richardson, Kacaniklic, Enoh, Sidwell, Emanuelson, Ruiz, Berbatov

Arsenal FC: Szczesny – Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Arteta, Ramsey, Walcott, Rosický, Cazorla, Giroud

Rozhodčí: Marriner – Scholes, Massey (Moss).
Dobré odpoledne, vítám Vás u odpoledního přenosu z Premier League. V dnešním utkání na sebe narazí Fulham a Arsenal.

Fulham FC:
Fulham se jako každoročně pohybuje kolem středu tabulky, momentálně se nachází na 10. příčce. Za 33 zápasů získali příznivci Martina Jola 40 bodů se záporným skóre 44:51.
Tým táhne bývalá hvězda Manchesteru United DIMITAR BERBATOV, který má na svém kontě už 13 branek. V posledním utkání Fulham kapituloval před vlastními fanoušky hráčům Chelsea 0:3.

Arsenal FC:
Arsenal patří mezi TOP týmy celé Premier League a bojuje o o účast v příštím ročníku Ligy mistrů. Zatím se nachází na 4. pozici se ziskem 60 bodů a úctyhodným skóre 64:35. Gunners má druhý nejproduktivnější útok Premier League, víc vstřelených branek má už pouze Manchester United, který si suverénně kráčí pro svůj 20. titul. Nejvíce vstřelených branek má SANTI CAZORLA. V posledním utkání Arsenal nedokázal porazit na domácí půdě Everton, zápas tak skončil bezbrankovou remízou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.