Pro dnešek je to ode mě vše. Již za pár minut ale nezapomeňte sledovat utkání mezi Swansea a Chelsea, která se bude chtít dotáhnout na vedoucí Liverpool. Příjemnou zábavu Vám přeje komentátor Tomáš Reiner! Na shledanou.
Liverpool poráží na Anfield ve veledůležitém zápase Manchester City, nad kterým vedl po brankách Sterlinga a Škrtela po poločase už 2:0. Citizens však ve druhém poločase zabrali a zásluhou Silvy a vlastního gólu Johnsona dokázali vyrovnat na 2:2. Rozhodnout poté mohl Džeko, jenže svou šanci neproměnil a na druhé straně přišel trest. Kompany nedokázal odkopnout míč a jeho chybu dokonale potrestal Coutinho. Reds si upevňují pozici na čele Barclays Premier League a již za několik dní ho čeká další těžký souboj proti Chelsea. Konečný výsledek. Liverpool 3 Manchester City 2.
90+5
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Raheem Sterling, přichází Lucas Leiva.
90+4
Jordan Henderson šel do souboje se Samirem Nasrim oběma nohama napřed a poté zaslouženě uviděl červenou kartu.
90+3
Červenou kartu dostává Jordan Henderson (Liverpool FC).
90+3
Milner poslal do šestnáctky dobrý centr, na který si naskakoval Demichelis, do zakončení se ale obránce City nedostal.
90+2
Manchester City neprohrál posledních 10 zápasů na hřišti soupeře, dnes ale zřejmě jeho série skončí.
90+1
Nasri rozehrál po zákroku Škrtela rohový kop, jeho následný centr ale našel pouze náruč připraveného Mignoleta.
90+1
Nad rámec dnešního zápasu bylo nastaveno 5 minut.
90
Zabaleta upadl v pokutovém území, penalta se ale opět nepískala.
90
Dnešní utkání mezi Liverpoolem a Manchesterem City sleduje na Anfield 44601 diváků.
89
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Coutinho, přichází Victor Moses.
89
Sterling hledal kolmou přihrávkou Suareze a našel ho, útočník Reds se ale ocitl v ofsajdu.
88
Blíží se samotný závěr zápasu, který zřejmě rozhodne zbytečná chyba Vincenta Kompanyho.
87
DRŽENÍ MÍČE: Liverpool 48% Manchester City 52%
87
Samir Nasri posílal na zadní tyč dobrý centr, do bezpečí ho ale vyboxoval pozorný Mignolet.
86
Zabaleta byl na pravém křídle faulován Coutihnem a Manchester City bude zahrávat standardní situaci.
86
Demichelis hledal Fernandinha, jeho přihrávka ale byla nepřesná a skončila pouze u Flanagana.
85
Milner našel na vzdálenější tyči Agüera, ten se ale k přesnému zakončení nedostal a Mignolet mohl v klidu odkopávat od své brány.
84
Útok Manchesteru City zastavil ofsajd, po němž mohou hráči Liverpoolu ušetřit cenné vteřiny.
84
Martin Škrtel tentokrát na přední tyči nezaváhal a odvrátil přízemní centr Citizens z levého křídla do bezpečí.
83
Coutinho se ocitl v ofsajdu a jeho následná střela, kterou Joe Hart navíc chytil, byla zbytečná.
82
Martin Demichelis se dostal po rohovém kopu na hranici malého pokutového území k hlavičce, Mignolet si s ní ale dokázal poradit a připsal si další úspěšný zákrok!
82
Gerrard zablokoval centr Silvy a Manchester City bude mít k dispozici další rohový kop.
81
Manchester City přešel do útoku a vybojoval rohový kop, který rozehrál Milner.
80
STŘELY NA BRÁNU: Liverpool 4 Manchester City 3
80
STŘELY CELKEM: Liverpool 10 Manchester City 7
79
Coutinho to trefil parádně a Liverpool znovu vede. Nyní 3:2.
78
Liverpool právě vstřelil branku!
PHILIPPE COUTINHO posílá Liverpool zpět do vedení!! Vincent Kompany nedokázal v pokutovém kopu odkopnout míč a jeho chybu potrestal Coutinho, který na hranici šestnáctky napřáhl pravačkou k pohotovému voleji a jeho následná přízemní střela zapadla přesně k pravé tyči.
78
Žlutou kartu dostává Pablo Zabaleta (Manchester City).
77
DRŽENÍ MÍČE: Liverpool 50% Manchester City 50%
76
Manchester City hraje ve druhém poločase jako vyměněný.
75
Sergio Agüero se na levém křídle skvěle zbavil pohybem Martina Škrtela, který poté našel přízemním centrem před bránou Davida Silvu. Španělský útočník to měl na dlouho nohu, přesto míč ale dokázal v pádu zasáhnout a jeho následná přízemní střela zamířila těsně vedle pravé tyče!
75
Milner nepřešel přes Sakha a obránce Liverpoolu následně pohlídal míč, aby doputoval za brankovou čáru.
74
David Silva upadl v šestnáctce po souboji s jedním z obránců Reds, penalta se ale nepískala.
73
Liverpool se dostal ke vstřelení gólu, ten ale nebyl kvůli ofsajdu správně uznán! V ofsajdovém postavení se ocitli hned tři hráči Reds.
72
V ofsajdu byli hned dva hráči Liverpoolu. Luis Suarez a Raheem Sterling.
71
Vincent Kompany předvedl dobrý obranný zákrok a následný útok Liverpoolu zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
70
Bude i dnes skóre 2:2 konečné nebo dokáže jeden z týmů strhnout vítězství na svou stranu?
69
Poslední zápas na Anfield mezi Liverpoolem a Manchesterem City nabídl naprosto shodný průběh zápasu. Reds vedli už 2:0, Citizens se ale probrali a dokázali vyrovnat na konečných 2:2.
69
Allan chtěl patičkou oplatit přihrávku Suarezovi, jeho pas byl ale nepřesný a Citizens se ubránili.
68
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Sergio Agüero.
67
Manuel Pellegrini připravuje poslední střídání. Do hry už je připraven Sergio Agüero.
66
Edin Džeko mohl potrestat nedorozumění v obraně Reds, Liverpool ale zachránil fantastickým zákrokem Mignolet, který byl u své pravé tyče včas!
66
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Daniel Sturridge, přichází Joe Allen.
65
Liverpool připravuje první střídání, do hry se chystá Allan, který zřejmě nahradí zraněného Daniela Sturridge.
64
Jeden z hráčů zůstal ležet na hrací ploše a do akce se museli zapojit lékaři.
63
Manchester City právě vstřelil branku!
GLEN JOHNSON si vsítil po střele Davida Silvy uvnitř šestnáctky nešťastný vlastní gól! Silva si v pokutovém území skvěle narazil míč s Nasrim a jeho následná přízemní střela z úhlu skončila po teči Johnsona v síti. Na Anfield je vyrovnáno 2:2.
62
ROHOVÉ KOPY: Liverpool 6 Manchester City 4
61
Samir Nasri rozehrál rohový kop, do zakončení se ale žádný z jeho spoluhráčů nedostal.
60
Silva našel Džeka, jehož následná střela byla sražena na rohový kop.
59
Martin Škrtel trestuhodně promáchl v šestnáctce, jenže ani jeden z hráčů City nedokázal jeho chybu potrestat.
58
David Silva byl proti Southamptonu vyhlášen nejlepším hráčem zápasu a i dnes hraje velmi dobrý zápas.
57
DAVID SILVA vrací Manchester City přece jen do hry!! James Milner si skvěle narazil míč s Fernandinhem a poté před bránou našel nabíhajícího Silvu, který míč uklidil neomylně do sítě.
57
Pokud by Manchester City dokázal vstřelit gól, hned by byl zápas o něco více dramatičtější, což by si nezaujatý fanoušek jistě přál.
56
David Silva střílí gól, ten však není po přihrávce Milnera uznán! Anglický reprezentant už se ocitl po autovém vhazování Zabalety s míčem v zámezí.
55
Reds zvolili dlouhý nákop vpřed, který odvracel hlavou pozorný Vincent Kompany.
55
Zabaleta fauloval u postranní čáry Daniela Sturridge a Liverpool může pokojně rozehrát.
54
Suarez hledal vpředu další kolmou přihrávkou Sterlinga. Suarezova přihrávka byla ale o něco delší, než by Sterling potřeboval.
53
Luis Suarez nafilmoval pád v pokutovém území a měl dostat žlutou kartu za simulování, jenže Mark Clattenberg se k ní neodhodlal.
52
Na lavičce Manchesteru City je ještě připraven útočník Sergio Agüera a Alvaro Negredo. A jeden z nich, by měl co nejdříve přijít na hrací plochu, chtějí-li hosté se zápasem ještě něco udělat.
51
Manažer Manuel Pellegrini sáhl ke druhému střídání. Uvidíme, zda-li to Citizens nějak pomůže.
50
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Jesús Navas, přichází James Milner.
50
Samir Nasri se neprosadil na levém křídle přes Martina Škrtela a Liverpool mohl navíc vhazovat.
49
PŘIHRÁVKY: Liverpool 275 Manchester City 244
48
Sterling se nadechl ke skvělému průniku mezi trojicí hráčů City, který zakončil střelou zpoza šestnáctky, ta ale byla velmi nepřesná.
48
Glen Johnson sice dostal nepřesnou přihrávku, přesto ale za myšlenku svému spoluhráči na dálku gestem poděkoval.
47
Pablo Zabaleta se pokusil prosadit na pravém křídle, přes pozorného Flanagana ale nepřešel.
46
Oba týmy vstoupily do druhého poločasu ve stejném složení, v jakém ukončily první poločas. Na straně City dohrál Yaya Toureho, kterého musel již v 19. minutě vystřídat kvůli zranění Javi Garcia.
46
Manchester City rozehrál druhý poločas, do kterého vstupuje s dvoubrankovým mankem.
46
Vracíme se zpět na historický a velmi populární stadion Anfield, kde za několik málo okamžiků bude pokračovat šlágr 34. kola Barclays Premier League mezi Liverpoolem a Manchesterem City. Reds v prvním poločase svého bohatého rivala v boji o titul jasně přestříleli a zásluhou Raheema Sterlinga a Martina Škrtela vedou 2:0.
Liverpool byl během prvního poločasu lepší a již v šesté minutě ho poslal do vedení Raheem Sterling, na jehož gól o dvacet minut později navázal po přesném rohovém kopu Gerrarda slovenský obránce Martin Škrtel. Citizens se dostali ke slovu v závěru poločasu, kdy nejprve zachraňoval Reds na brankové čáře Sterling a následnou střelu Fernandinha zneškodnil fantastickým zákrokem Mignolet. Skóre po prvním poločase. Liverpool 2 Manchester City 0.
45+2
45+2
ŽLUTÉ KARTY: Liverpool 1 Manchester City 2
45+1
Žlutou kartu dostává Fernandinho (Manchester City).
45+1
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 2 minuty.
45
Fernandinho sice podklouzl, přesto se ale v šestnáctce dostal k povedené střele, kterou Mignolet dokázal fantastickým zákrokem vyrazit!
44
Manchester City rozehrál rohový kop, po kterém vznikl v šestnáctce Reds velký zmatek a domácím tým zachraňoval na brankové čáře Raheem Sterling!
44
Jesus Navas se dostal na pravé straně k centru a na hranici malého pokutového území našel Silvu, jehož následná hlavička byla sražena těsně vedle levé tyče!
43
Hendersonův centr z pravé strany odvrátil v šestnáctce pozorný Clichy.
43
Liverpool už mohl vést rozdílem třídy, to by ale Coutinho musel ve velmi dobré šanci lépe zamířit.
42
Edin Džeko se dopustil velké chyby, když ho Coutinho připravil o míč a z hranice šestnáctky vypálil, jeho následná přízemní střela ale byla hodně nepřesná.
41
DRŽENÍ MÍČE: Liverpool 55% Manchester City 45%
40
David Silva skončil s míčem v zámezí a Flanagan mohl v poklidu vhazovat.
39
Clichy zakřižoval u pravé postranní čáry Johnsona a odvrátil míč za postranní čáru. Reds mohli vhazovat.
38
Ke střele se nakonec odhodlal David Silva, jeho přízemní střela ale trefila pouze zeď domácích hráčů, kteří zůstali dobře stát.
38
U míče už je připraven David Silva a také Samir Nasri.
37
Coutinho fauloval v souboji dvou desítek Edina Džeka a Manchester City bude mít k dispozici volný přímý kop z velmi nebezpečné pozice.
36
Coutinho se dostal na pravé straně k centru, který odvrátil do zámezí Fernandinho.
35
STŘELY NA BRÁNU: Liverpool 3 Manchester City 1
35
STŘELY CELKEM: Liverpool 6 Manchester City 1
34
Henderson hledal na levé straně centrem Sturridge, před ním ale míč odvrátil hlavou do bezpečí Zabaleta.
33
Sakho odvedl v obraně dobrou práci a nepustil do zakončení Edina Džeka.
32
ROHOVÉ KOPY: Liverpool 4 Manchester City 2
32
Citizens rozehráli rohový kop, který odvrátil do bezpečí pozorný brankář Mignolet.
31
Edin Džeko mohl zakončovat z úhlu, do jeho střely se ale skvěle vložil Steven Gerrard.
30
Liverpool rozehrál další rohový kop, tentokrát ale žádné nebezpečí pro Hartovu bránu nevzniklo.
29
Suarez obelstil na pravém křídle Zabaletu a poté na zadní tyči našel přesnou přihrávkou Sturridge, který se ještě snažil míč posunout na Sterlinga, do jeho přihrávky se ale vložil jeden z hráčů City a odvrátil míč na rohový kop!
28
Edin Džeko se do zakončení nedostal a Liverpool mohl do rychlého protiútoku.
27
S Manchesterem City to nevypadá vůbec dobře. Liverpool na Anfield jasně dominuje.
26
MARTIN ŠKRTEL zvyšuje na 2:0 pro Liverpool!! Steven Gerrard před pár okamžiky neproměnil svou šanci, nyní ale našel centrem z rohového kopu Martina Škrtela, který se na přední tyči odpoutal od Kompanyho a poté hlavou zamířil přesně do levého horního rohu.
26
Steven Gerrard v šanci! Coutinho rozehrál rohový kop a na malém vápně našel skvělým centrem Gerrarda, jehož následnou hlavičku dokázal Joe Hart fantastickým zákrokem vytáhnout nad břevno.
25
Jesus Navas posílal před bránu Reds střílený centr, který na přední tyči odvrátil pozorný Martin Škrtel.
24
Gael Clichy riskantně vracel míč Demichelisovi, Citizens ale následnou situaci zvládli vyřešit.
24
Manchester City je směrem dopředu naprosto bezzubý a jeho kombinace postrádá nějakou překvapivou myšlenku.
23
ROHOVÉ KOPY: Liverpool 1 Manchester City 1
23
David Silva si naskočil na Luise Suareze a vzápětí mu byl odpískán útočný faul.
22
Samir Nasri rozehrál rohový kop a jeho následná centr odvrátil na značce pokutového kopu hlavou pozorný Flanagan.
22
Jesus Navas vybojoval po zásahu Jordana Hendersona pro Manchester City rohový kop.
21
Střídající Javi Garcia u postranní čáry nepříjemně dojel Stevena Gerrarda a za zákrok na kapitána Liverpoolu uviděl žlutou kartu.
21
Žlutou kartu dostává Javi García (Manchester City).
20
Yaya musel kvůli zranění předčasně trávník opustit a to je velmi nepříjemná zpráva pro manažera Manuela Pellegriniho.
20
Yaya Toure se dnes mohl střetnou se svým bratrem Kolo Tourem, který je připraven na lavičce Liverpoolu, nyní už je ale jasné, že se na hřišti nepotkají.
19
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Yaya Touré, přichází Javi García.
19
Na lavičce už je vysvlečený Javi Garcia.
18
Yaya Toure má zřejmě zdravotní potíže a uvidíme, zda na řadu nepřijde brzké střídání.
18
Luis Suarez se snažil těsně před šestnáctkou dostat ke střele, jenže mu míč nepříjemně odskočil a Manchester City se ubránil.
17
Coutinho se snažil na levé straně šestnáctky odcentrovat, přes pozorného Zabaletu se mu to ale nepodařilo.
16
Liverpool je v úvodu zápasu jasně lepší a zásluhou Raheema Sterlinga vede již od 6. minuty 1:0.
15
Raheem Sterling přezprintoval na pravém křídle dvojici hráčů City a poté do šestnáctky poslal skvělou přízemní přihrávku, po níž se dostal do zakončení Daniel Sturridge, jehož následná střela z první minula vzdálenější tyč!
14
Yaya Toure napřáhl zpoza šestnáctky ke střele, ta však byla hodně nepřesná a Mignolet mohl zůstat v klidu.
13
Coutinho našel před šestnáctkou Suareze, který se ještě snažil míč prostrčit na Sturridge, jeho přihrávku ale zpacifikoval dobře postavený Zabaleta.
12
Manažeři Brendan Rodgers a Manuel Pellegrini se před dnešním zápasem shodli na tom, že dnešní zápas bude velmi důležitý, souboj o titul ale nerozhodne.
11
Sterling se snažil před bránou najít volného Coutinha, který by uklízel míč do prázdné brány, do jeho přihrávky se ale skvěle vložil Gael Clichy.
10
Citizens přešli po pravém křídle k šestnáctce soupeře, kde jejich akci zastavil pozorný Flanagan.
9
Další akce Reds k žádné střele na bránu nevedla a Joe Hart mohl v klidu odkopávat od své brány.
8
Liverpool je v úvodu zápasu aktivnější a Manchester City se zatím k ničemu nedostal.
7
Reds vybojovali rohový kop, který rozehrál Steven Gerrard, žádný z jeho spoluhráčů se ale po jeho následném centru do zakončení nedostal.
6
RAHEEM STERLING posílá Liverpool do brzkého vedení!! Luis Suarez našel v šestnáctce krásnou kolmou přihrávkou Sterlinga, který udělal vyběhnutému Hartovi kličku doleva, doprava a poté míč uklidil přízemní střelou do prázdné brány.
6
Luis Suarez to na konci páté minuty přehnal s důrazem a po útočném faulu na Martina Demichelise uviděl žlutou kartu.
5
Žlutou kartu dostává Luis Suárez (Liverpool FC).
5
Gael Clichy zahrál před Luisem Suarezem malou domů a Joe Hart vzápětí odkopl míč mimo nebezpečí.
4
Coutinho si rovnal míč na střelu, včas k němu ale přistoupil Demichelis a jeho následný pokus skončil mimo.
4
Liverpool kombinuje ve středu hřiště a nikam nespěchá. Žádný z týmů se nechce v úvodu zápasu dopustit zbytečné chyby.
3
Vincent Kompany sice není úplně fit, manažer Manuel Pellegrini do něj ale vložil důvěru a dnes nechybí v základní sestavě City.
2
Na lavičce Manchesteru City je dnes připraven Sergio Agüero, který se po dlouhé pauze vrátil zpět.
1
Oba týmy nastoupily do dnešního souboje o titul ve svých tradičních barvách. Reds v červené, Citizens v blankytně modré.
1
Mark Clattenburg dal pokyn k zahájení velkého zápasu, jehož výkop obstaral domácí Liverpool.
1
Oba týmy ještě před výkopem zápasu budou držet minutu ticha na památku fanoušků, kteří v roce 1989 byli ušlapáni během tragédie v Hillsborough.
Hráči obou týmů jsou již připraveni na hrací ploše a krásným stadionem Anfield se rozezněla tradiční klubová hymna Liverpolu You'll never walk alone, kterou fanoušci Reds zpívají před každým domácím zápasem jako jeden muž. V hledišti panuje elektrizující atmosféra. Liverpool povede kapitán Steven Gerrard, na straně Manchesteru City nechybí pochopitelně Vincent Kompany.
V anglické Barclays Premier League byste marně hledali dva týmy, které se nacházejí v lepší formě než dnešní soupeři Liverpool a Manchester City. Oba týmy mají před sebou důležitý souboj o titul, který budou sledovat po celém světě miliony fanoušků. V sestavě obou týmů nechybí ty největší hvězdy. Na straně Reds Gerrard, Suarez, Sturridge. V týmu City Kompany, Yaya Toure nebo Silva.
Těsně před výkopem
Liverpool nastoupí do zápasu s Manchesterem City ve stejném složení, v jakém se představil před týdnem na hřišti West Hamu United. Manažer Manuel Pellegrini sáhl po zdařilém zápase City proti Southamptonu k jedné změně, na kraji obrany se místo Aleksandara Kolarova představí Gael Clichy. Oba manažeři postrádají jednoho hráče, Liverpoolu chybí Jose Enrique, zatímco na straně City je mimo hru Matija Nastasic.
Týmové novinky

Liverpool FC: Mignolet – Johnson, Škrtel, Sakho, Flanagan – Henderson, Gerrard (C), Coutinho – Sterling, Suárez, Sturridge.
Náhradníci: Jones – Touré, Agger, Leiva, Allen, Aspas, Moses.
Manažer Brendan Rodgers.

Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany (C), Demichelis, Clichy – Navas, Touré, Silva, Fernandinho, Nasri – Džeko.
Náhradníci: Pantilimon – Lescott, Kolarov, Milner, García, Negredo, Agüero.
Manažer: Manuel Pellegrini.

Rozhodčí: Mark Clattenburg. Asistenti: G. Beswick, D. Cann. Čtvrtý rozhodčí: Lee Mason.
Útočníci Luis Suarez a Daniel Sturridge jsou nedílnou součástí Liverpoolu a během letošního ročníku Barclays Premier League nastříleli společně 49 z celkových 90 gólů Reds. Suarez potřebuje pouze tři góly na to, aby překonal rekord Alana Shearera a Cristiana Ronalda, kteří během 38 zápasů Barclays Premier League dokázali nastřílet 31 gólů. Uruguayský útočník bude chtít přidat další gól proti Manchesteru City.
Suarez útočí na rekord
Liverpool je aktuálně na čele Barclays Premier League o dva body před druhou Chelsea a o další čtyři body před dnešním soupeřem Manchesterem City, který má dva zápasy k dobru. Pro Chelsea by byla ideální remíza a Jose Mourinho doufá, že Liverpool s Manchesterem City naplno nebodují. Pokud by Reds vyhráli desátý zápas v řadě, byli by blízko k prvnímu titulu Barclays Premier League od roku 1990.
Když se dva perou, třetí se směje
Liverpool naposledy hostil Manchester City v korespondujícím zápase 26. srpna 2012, kdy na Anfield dvakrát vedl, nakonec se ale ze zisku tří bodů neradoval. Reds poslal v prvním poločase do vedení Martin Škrtel, na jehož gól odpověděl v 63. minutě Yaya Toure. O tři minuty později ale domácí znovu vedli po trefě Luise Suareze. Ani jeho gól ale na vítězství nestačil, když 10 minut před koncem dokázal vyrovnat na konečných 2:2 Carlos Tevez.
Poslední vzájemné střetnutí
City už získalo během letošní sezóny jednu trofej, když ovládlo Capital One Cup, a v květnu bude chtít slavit další. Svěřenci Manuela Pellegriniho sice neuspěli v FA Cupu a UEFA Champions League, v domácí soutěži to však mají rozehrané skvěle, když na rozdíl od vedoucího dua Liverpool, Chelsea mají odehrány o dva zápasy méně a neprohráli 12 ligových duelů v řadě, přičemž z posledních šesti pětkrát vyhráli.
Manchester City
Svěřenci Brendana Rodgerse poznali naposledy chuť porážky 29. prosince 2013, kdy na Stamford Bridge podlehli 2:1 Chelsea. Od té doby Liverpool během 14 ligových zápasů nepoznal chuť porážky a dělá vše proto, aby v květnu slavil titul Barclays Premier League. Reds vyhráli devět zápasů v řadě a proti Manchesteru City budou chtít fantastickou bilanci prodloužit a získat veledůležité tři body.
Liverpool
Celá Anglie už se netrpělivě těší na nedělní střetnutí, v němž Liverpool vyzve před vlastními fanoušky Manchester City. Na Anflied se s největší pravděpodobností bude rozhodovat o tom, kdo po skončení letošního ročníku Barclays Premier League získá mistrovskou korunu, a forma obou týmů dává napovědět, že to bude tuhý boj. Ostře sledovaným duelem Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:37.