SESTŘIH Premier League: Liverpool - Bournemouth 2:2. Favorit ztratil výhru v závěru

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 12:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:8.
Utkání je u konce a body se dělily. Domácí Liverpool sice zvládl otočit výsledek a v 59. minutě jít po trefě Divocka Origiho do vedení, jenže to nakonec nestačilo. Už to vypadalo, že Liverpool těsný náskok udrží, jenže v 87. minutě se po dlouhém autu dostal do zakončení Joshua King a svou trefou zajistil pro Bournemouth cenný výsledek 2:2.
90+4
90+3
Už se hraje na půlce, hosté nikam nepospíchají.
90+2
Hraje se sice na půlce Liverpoolu, domácím se ale daří eliminovat výpady po levém křídle.
90+1
Žlutou kartou byl potrestán hostující Ryan Fraser.
90
Rozhodčí přidá čtyři minuty.
89
Po centru se do míče opřel Matip, hledal místečko na zakončení, nevměstnal ale míč do Mignoletovy branky. Míč skončil těsně vedle.
88
Roh pro domácí.
87
Bournemouth právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Po dlouhém autovém vhazování vznikl před Mignoleten závar, nejprve bylo několik střel sraženo, až se k míči dostal JOSHUA KING, rychle se obtočil kolem svého obránce a svižnou střelou překvapil Mignoleta..
86
Fraserova střela byla zblokována, zbytek domácí odvrátili mimo pokutové území. Nápor Bournemouthu ale roste.
85
Po krátkém ošetření se Lucas Leiva vrací do hry.
84
Máme teď pauzu, domácí Lucas Leiva schytal při vzdušném souboji úder do hlavy a vypadá hodně otřesený.
83
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Marc Pugh, přichází Max-Alain Gradel.
82
Origi dobře napadal a svou aktivní hrou nepustil po dlouhou dobu hosty směrem dopředu.
81
Nepovedený pas od Wilsherea. Jeho vysoká přihrávka přistála přesně u Mignoleta...
80
Boruc má míč ve svém držení a z hranice pokutového území okamžitě rozehrál.
78
Hosté začínají trochu přidávat, chtějí se pokusit alespoň vyrovnat.
76
Na levé straně si dělal prostor Pugh, následný centr uklidil Wijnaldum. Byl to ale náznak toho, kudy by mohla vést cesta.
75
Po pravé straně vede míč Adam Smith, jeho doteky s míčem jsou doprovázeny bučením publika.
73
Milner opět rozehrál z levé strany, pas ale skončil u spoluhráčů v ofsajdovém postavení.
72
U postranní čáry se do sebe pustili Emre Can a Adam Smith. Rozhodčí se zvládl oddělit dříve, než by došlo na vážnější strkanici.
72
Milnerův táhlý centr odvrátil alespoň na chvíli Afobe. Domácí se ale rázem dostali zpět k míči.
71
Nyní se pískalo proti Bournemouthu, faulován byl Orogi. Je tu centr z levé strany.
70
Faul. Firmino trefil vysokou nohou Artera a byť se diví, tohle byl zcela jasný nedovolený zákrok.
68
Na druhé straně centroval Can, jeho přízemní přihrávku zastavil dobře postavený Daniels.
66
Mignolet bleskově vystartoval ze své branky a zvládl to akorát včas, aby zabránil Afobemu v jeho zakončení.
65
Střídá se i na straně Liverpoolu, končí Philippe Coutinho, zahraje si Joel Matip.
63
Mignolet má míč ve svém držení, přerušil útočnou snahu soupeře.
61
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Jordon Ibe, přichází Ryan Fraser.
59
Liverpool právě vstřelil branku!
Domácí otáčí skóre a vedou 2:1. Velký lus práce odvedl Wijnaldum, když se s míčem u kopaček probil do vápna a pak nacentroval na malé vápno, kde už byl připravený DIVOCK ORIGI a ten svou hlavičku poslal nekompromisně do sítě.
58
Branku netrefil ani Coutinho, je ale jasně vidět, že Liverpool začíná stupňovat svůj tlak.
56
Podruhé v krátké době to z pravé strany zkusil Clyne, nyní se jeho tvrdá rána stočila směrem od branky.
55
Wijnaldum upadl kousek před pokutovým územím, rozhodčí to ale jako faul nevyhodnotil. Pokračuje se ve hře.
54
Domácím nepomohly ani dva centry, obrana v modrém zvládla vše uklidit.
53
Je tu rohový kop pro Liverpool.
51
Bournemouth se po delší době vymanil z tlaku, daleko to ale nedotáhl, hosté skončili prakticky na půlce.
49
Tlak pokračoval, k centrům se cpali Origi i Can, ani jeden z nich ale nevymyslel přesný pas.
48
Domácí zahájili druhou půli pěkným tlakem, zprava se nenápadně dostal ke křížné střele Clyne a jeho dělovka skončila na břevně. Na tohle neměl Boruc šanci dosáhnout!

Fauly: 4:3
Máme za sebou první půli a stav je nerozhodný 1:1. Hostům se povedl začátek utkání, když už v sedmé minutě vystihl Benik Afobe malou domů a poradil si i s Mignoletem. Domácí dlouho tápali, nemohli se dostat do tempa a dlouho ani ke kloudnému zakončení. Přesto se ale Liverpool gólu a srovnání skóre dočkal. Ve 39. minutě ještě Firmino neuspěl, ale stejný hráč o minutu později vysunul Philippeho Coutinha a ten prostřelil vyběhnutého Boruce. Výsledek je otevřený, před námi dalších 45 minut hry, to vše slibuje napínavou podívanou.
45+4
45+3
Milnerův centr odvrátil Francis, vzápětí se ale pískalo proti hostům. Faulován byl Klavan.
45+1
Hostující Smith schytal při vzdušném souboji o míč ránu do hlavy a je nyní v péči týmového lékaře.
45
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
44
Závěr půle je teď v trochu pomalejším tempu.
42
Odpověď hostů probíhala po pravém křídle, pokus o obhození obránce ovšem skončil mimo hrací plochu.
40
Je srovnáno! Po dlouhém výkopu gólmana Mignoleta přišlo hlavičkové prodloužení na Firmina, který pak mezi dva obránce posunul na PHILIPPEHO COUTINHA a ten zblízka dokázal překonat Boruce. Velice rychlá akce, která se domácím opravdu povedla.
39
Firmino vystřelil z velké dálky, skákavá rána skončila uprostřed branky, kde stál připravený Boruc.
37
Prudký centr skončil mimo pokutové území, u míče jsou ale stále domácí.
36
Hra se nám přemístila na druhou stranu, rohový kop si dají i hráči Bournemouthu.
34
Coutinho to zkusil přímou střelou, jeho rána z pravé strany sice překonala zeď, skončila ovšem pouze na boční síti.
34
Nyní se pískal Pughův faul na Clyneho, výsledkem je nebezpečný přímý kop pro domácí tým.
33
Dvakrát v krátkém časovém úseku dokázal hostující Francis uhlídat výpad Liverpoolu a nebezpečné centry odvrátit od vápna.
31
Rychlý výpad po pravém křídle předvedl hostující King, dokázal přes Lovrena i vystřelit, jeho projektil ale prolétl nad břevnem Mignoletovy branky.
30
Emre Can se rozčiluje směrem k rozhodčímu, měl za to, že Wilsherovi odebral míč čistým způsobem. Sudí byl ale jiného mínění a pískalo se proti Liverpoolu.
28
Je to tak, rozhodčí Lee Mason ki už tahá z kapsičky.
27
Lucas Leiva předvedl docela tvrdý zákrok, vypadá to, že uvidíme první žlutou kartu utkání.
25
Wijnaldum vystřelil a Boruc musel poprvé vážněji do akce. Připsal si zákrok, hosté stále vedou.
22
Následná akce už byla o mnoho nebezpečnější a nechybělo mnoho, aby to bylo 0:2.Z voleje se do míče opřel Pugh a jeho křížný pokus prosvištěl jen kousíček vedle Mignoletovy branky!
21
Hosté v protiútoku. Zleva přilétl centr na Afobeho, ten si zpracoval na prsa, rána z první ale skončila o kousek mimo.
19
Prodloužený centr dolétl až na zadní tyč, kde si naběhl Origi, jenže tomu scházel půlkrok, aby míč trefil ideálním způsobem. Takhle zamířil pouze vedle branky Bournemouthu.
19
Wijnaldum si nabíhal na Canův centr, hosté odhlavičkovali na další rohový kop.
18
Tak ne... Nepomohly ani dva centry, první byl odvrácen, ten druhý sražen ještě před první tyčí. Boruc mohl zůstat v klidu.
18
Možná to půjde teď, Liverpool bude rozehrávat roh.
16
Lovren operuje s míčem na vlastní polovině, jeho spoluhráči jsou dokonale přikryti, není kudy...
14
Podobně dopadl i o pár vteřin později v pokutovém území, i zde si jej obrana Bournemouthu dokonale pohlídala.
13
Wijnaldum byl na středu zablokován, nedostal se ani ke střele, ani k přihrávce na lépe postavené spoluhráče.
11
Origiho rána šla mimo, Boruc může v poklidu rozehrát a založit protiakci.
10
Hra je přerušena, centr Liverpoolu k ohrožení branky nevedl, navíc se píská proti domácím.
9
Je tu přímý kop pro Liverpool, uvidíme centr z levé strany.
8
Rázem tak musí domácí tým řešit změnu taktiky, takto brzo inkasovat, to zajisté nebylo v plánech.
7
No tak to je pro domácí docela šok. Nedůsledná rozehrávka vedla ve špatnou malou domů, kterou vystihl BENIK AFOBE a ten si v situaci proti Mignoletovi vedl na jedničku. Hravě jej podstřelil a hosty dostal do vedení 0:1.
6
Klavan zaváhal na vlastní polovině, Bournemouth už jde do protiútoku. Míč táhne Wilshere.
5
Menší chyba u pokutového území hostů, následovala ztráta míče a konec rodící se akce.
4
Míč se dostal až k Mignoletovi, ten si před pokutovým územím dovolil drzou kličku a poté rozehru na své spoluhráče.
3
Píská se proti Bournemouthu, domácí si s rozehrávkou dávají záležet, vidíme postupnou akci s mnoha krátkými přihrávkami.
2
Po prvním rohovém kopu, který rozehráli domácí, se do vzduchu dostal Lucas Leiva, jeho hlavička ovšem skončila mimo. Hosté rozehrávají od gólmana Buruce.
1

Liverpool FC: Mignolet – Clyne, Lovren, Klavan, Milner (C) – Can, Lucas Leiva, Wijnaldum – Origi, Firmino, Coutinho.
Náhradníci: Karius – Sturridge, Grujić, A. Moreno, Matip, Woodburn, Alexander-Arnold.

AFC Bournemouth: Boruc – A. Smith, Francis (C), S. Cook, Daniels – Ibe, Arter, Wilshere, Pugh – J. King – Afobe.
Náhradníci: Allsop – Gradel, B. Smith, L. Cook, Fraser, Mousset, Cargill.

Rozhodčí: Lee Mason – Stuart Burt, Richard West.
Před zápasem probíhá vzpomínka na 96 zemřelých fanoušků Liverpoolu při utkání na stadionu Hillsborough 15. dubna 1989. Stadionem zní You'll Never Walk Alone.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Anfield Road začne ve 21 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni srdečně zváni.

Hlavním rozhodčím tohoto utkání bude Lee Mason, kterému budou na pomezí pomáhat Stuart Burt a Richard West.
AFC Bournemouth

Hosté jsou na tom hůře, patří jim 14. místo a na kontě je 34 bodů. I zde drží tým menší sérii bez porážky, přesně se jedná o tři utkání. Naposledy hrál Bournemouth na půdě Southamptonu a zápas skončil výsledkem 0:0. Dnes Bournemouth nebude favoritem, může pouze překvapit.

Liverpool FC

Domácí tým je momentálně na třetím místě tabulky se ziskem 59 bodů. Tým nyní bodoval ve čtyřech utkáních v řadě, naposledy sílu Liverpoolu poznal městský rival z Evertonu, který na Anfield Road prohrál 3:1. Za Liverpool tehdy skórovali Mané, Coutinho a Origi.

Leicester – Liverpool 3:1
Liverpool – Arsenal 3:1
Liverpool – Burnley 2:1
Manchester City – Liverpool 1:1
Liverpool – Everton 3:1
Dobrý večer u anglické Premier League. Dnes se společně podíváme na utkání 31. kola, v jehož rámci se střetnou Liverpool FC a AFC Bournemouth.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.