Premier League - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crystal Palace : Swansea - 26. srpna 2017   16:00

0:2
(0:1)
Swansea
Swansea
44' T. Abraham  (Fer) • 48' J. Ayew  (Naughton)
Crystal Palace
Hennessey – Fosu-Mensah, Dann, Tomkins (41. Kelly) – J. Ward, Milivojević (58. Cabaye), Puncheon (C), van Aanholt (46. Čung-Jong) – McArthur, Townsend – Ch. Benteke.
Speroni – Kelly, Schlupp, Čung-Jong, Cabaye, Anderson, Eyenga-Lokilo.
Andre Marriner
Selhurst Park, Londýn
Swansea
Fabiański – F. Fernández (C), van der Hoorn (70. Routledge), Mawson – Naughton (88. Rangel), T. Carroll, Fer, M. Olsson – J. Ayew, Clucas – T. Abraham (78. McBurnie).
Nordfeldt – Rangel, Fulton, Routledge, L. Narsingh, Mesa, McBurnie.

SESTŘIH Premier League: Crystal Palace - Swansea 0:2

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Slušný výkon Crystal Palace v předchozím duelu na Liverpoolu je zapomenut, i dnes na svém hřišti prohrává! Swansea City si v poklidném tempu dokráčelo pro tři body. Domácí dnes byli hodně neškodní v útočné fázi, velké množství střel mířilo pouze mimo branku, Łukasz Fabiański v pohodě ubránil čisté konto.
90+4'
Zákroky brankáře Swansea Łukasze Fabiańského – 3.
Zákroky brankáře Crystal Palace Hennesseyho – 1.
90+3'
Žlutou kartu dostává Jason Puncheon (Crystal Palace FC).
90+1'
Sudí nastavuje tři minuty, domácím již v podstatě nezbývá žádný čas alespoň na vyrovnání.
90'
James McArthur (Crystal Palace) vystřihl ve vápně efektní nůžky, ale míč letí nad branku Swansea.
89'
Nakonec z předchozí akce není ani roh, byť se zdálo, že tam bránící hráč Swansea míč zasáhl hlavou, ale není tomu tak.
88'
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Kyle Naughton, přichází Ángel Rangel.
88'
Dlouhý pas do vápna, na Bentekeho, který se ale k míči nedostal, nyní tak hosté pošetří nějaký ten čas při střídání.
87'
Diváci pískají, nelíbí se jim pomalá rozehrávka domácího týmu.
86'
Míč letí do autu, hosté budou moci vhazovat z levé strany, na své polovině.
84'
Šance domácích, Andros Townsend (Crystal Palace) sice tradičně netrefuje branku Swansea, ale tentokrát to bylo opravu o fous!
83'
Hráči Swansea nyní hodně faulují, vše vyplývá z tlaku Crystal Palace, které chce snížit.
81'
Z velmi dobré pozice rozehrál Yohan Cabaye, jehož pokus ale Łukasz Fabiański (Swansea) v pohodě chytá.
80'
Žlutou kartu dostává Leroy Fer (Swansea City), který na hranici vlastního vápna fauluje domácího Puncheona.
80'
Poslední desetiminutovka tohoto utkání, domácí na útočné polovině.
79'
Žlutou kartu dostává Yohan Cabaye (Crystal Palace FC).
78'
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Tammy Abraham, přichází Oliver McBurnie.
77'
Žlutou kartu dostává Joel Ward (Crystal Palace FC).
76'
Volný kop domácích, z pravé strany míří míč do vápna, kde se Scott Dann (Crystal Palace) dokázal rychle zorientovat, ale trefuje pouze před sebou stojícího bránícího hráče.
74'
Andros Townsend (Crystal Palace) zkouší střelecké štěstí zpoza vápna, branku ale znovu netrefil, domácí se neuvěřitelně v koncovce trápí.
73'
Po levé straně postupuje Lee Čung-Jong, který ale svůj postup u půlící čáry zastavil.
72'
Christian Benteke (Crystal Palace) poslal parádní pas do vápna na McArthura, který ale vyslal hodně slabou střelu, Łukasz Fabiański (Swansea) v pokleku chytá.
70'
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Mike van der Hoorn, přichází Wayne Routledge.
69'
Je to Alfie Mawson (Swansea), který dostal kolenem od vlastního gólmana, při bránění útočícího Bentekeho.
68'
Jeden z hráčů Swansea nyní zůstává ve vlastním vápně na trávníku.
67'
Wayne Hennessey (Crystal Palace) nyní rozehrává od vlastní branky, míč ale získávají hosté.
65'
Žádné nebezpečí pro branku Swansea, Łukasz Fabiański (Swansea) rozehrává.
64'
Crystal Palace získává, po faulu na Jamese McArthura, volný kop u vápna soupeře.
63'
Domácí s míčem u půlící čáry, hosté vyčkávají, stejně, jako domácí v prvním poločase.
61'
Andros Townsend (Crystal Palace) to vzal nyní na sebe, ale zpoza vápna o zhruba dva metry netrefuje branku Swansea.
60'
Hodina hry za námi, Swansea drží na hřišti Crystal Palace vedení 2:0 a jde celkem v poklidu za třemi body.
58'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Luka Milivojević, přichází Yohan Cabaye.
57'
A znovu jde rozehrávka Crystal Palace až od Hennesseyho.
56'
Łukasz Fabiański (Swansea) si stahuje míč ze vzduchu, po nákopu soupeře, Christian Benteke (Crystal Palace) bez šance dostat se k míči.
55'
Jason Puncheon (Crystal Palace) mohl těžko co dělat s tímto nepřesným pasem na levou stranu.. domácím se vůbec nedaří.
54'
Míč se tak vrací až k brankáři Wayne Hennesseymu, který posílá dlouhý nákop dopředu.
53'
Crystal Palace se stále nemůže dostat z vlastní poloviny.
51'
Hosté znovu s míčem na útočné polovině, mezitím vykouklo sluníčko a trochu osvětlila hrací plochu.
50'
Nepříjemnost pro Crystal Palace na konci prvního a na začátku druhého poločasu... z toho se budou domácí těžko dostávat.
48'
Swansea právě vstřelila branku!
Hned dvě chyby domácích, nejprve chyba v rozehrávce ve středu hřiště, kdy se k míči dostal Kyle Naughton. Ten pohotově vysunul dopředu JORDANA AYEWA, jež převzal míč na hranici ofsajd a ani Wayne Hennessey v brance Crystal Palace nepředvedl kdovíjaký zákrok.
47'
Martin Kelly (Crystal Palace) hlavičkuje, Łukasz Fabiański je ale na svém místě a chytá, byť na brankové čáře.
46'
Domácí vybojovali hned v úvodu druhého poločasu rohový kop z pravé strany.
46'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Patrick van Aanholt, přichází Lee Čung-Jong.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
Bučení vyprovází domácí borce do kabin. Crystal Palace prohrává po prvním poločase 0:1, když zatím jediným střelcem je mladý Tammy Abraham, který se trefil poprvé v Premier League. Utkání bylo dlouho hodně nudné, až zhruba v posledních patnácti minutách se začal konečně hrát fotbal, v němž měli převahu hosté.
45+3'
45+2'
Hosté budou vhazovat z pravé strany, na své polovině a nikam nespěchají.
45+1'
Rozhodčí se rozhodl nastavit ještě tři minuty.
44'
Už to vypadalo, že do kabin půjdou oba týmy za stavu 0:0, ale to nyní neplatí! Leroy Fer odcentroval z pravé strany a i přes snahu obránce Crystal Palace dokázal míč do branky dopravit TAMMY ABRAHAM, pro něhož je to první gól v PL.
43'
Martin Kelly (Crystal Palace) nyní uspěchal rozehrávku, míč získávají hosté.
41'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James Tomkins, přichází Martin Kelly.
41'
Nevypadá to dobře, pro Jamese Tomkinse zřejmě dnešní zápas skončil...
40'
James Tomkins byl chvíli na nohou, nyní leží na trávníku a z jeho výrazu je patrné, že to není jen tak.
39'
James Tomkins (Crystal Palace) má nyní nějaké problém poté, co nepřesně vystřelil zpoza vápna, poté si ale klekl a těžko říci, co se přihodilo.
38'
James McArthur (Crystal Palace) vybojoval autové vhazování na polovině soupeře.
37'
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Alfie Mawson (Swansea), který hlavičkuje těsně vedle branky soupeře!
37'
Rohový kop vybojovali hosté, po chybě obránce Crystal Palace.
36'
Nepřesným pasem z levé strany se nyní prezentuje domácí Luka Milivojević.
35'
Tammy Abraham (Swansea) nemohl dostat přihrávku, stál totiž v ofsajdu, zaútočit tak mohou domácí.
34'
Ztráty míčů u půlící čáry jsou nyní na pořadu dne...
31'
Łukasz Fabiański (Swansea) znovu rozehrává od své branky, míč jde na levou stranu, odkud sledujeme nepřesný nákop a v podstatě jen odevzdání míče soupeři.
29'
Po přihrávce Townsenda pálí zpoza vápna Swansea James McArthur (Crystal Palace), který ale branku netrefil.
27'
Tempo zápasu hodně pomalé, nikdo se nikam nežene, z fotbalu doslova bolí oči.
26'
Łukasz Fabiański (Swansea) se zapojuje do rozehrávky hostujícího týmu.
25'
Stále stejný obrázek hry, Swansea drží míč u půlící čáry, domácí se nyní nemohou dostat z vlastní poloviny.
23'
Předváděný fotbal se domácím fanouškům vůbec nelíbí a nyní nesouhlasně pískají, když mají míč hosté u půlící čáry.
22'
Swansea drží míč u půlící čáry, směrem dopředu se zatím hosté neženou.
21'
Tammy Abraham (Swansea) uspěl v souboji s Townsendem, u půlící čáry, hosté tak mohou zaútočit.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka tohoto utkání, které je zatím hodně opatrné z obou stran, domácí, i hosté, jednou zahrozili, jinak nic.
19'
Domácí opět na útočné polovině, James McArthur (Crystal Palace) ale ztratil na levé straně míč.
18'
Míč z levé strany zamířil před branku Swansea, kde se ve vzduchu dokázal prosadit Christian Benteke (Crystal Palace), jehož pokus však míří vedle branky.
17'
Rohový kop pro Crystal Palace, domácí rozehrají z levé strany.
16'
Luka Milivojević s míčem na polovině soupeře, Andros Townsend nakonec odcentroval, ale James McArthur se nedokázal v prostoru před brankou Swansea prosadit.
15'
Hosté vhazují z levé strany, na své polovině.
14'
Luka Milivojević (Crystal Palace) zbytečně přihrál pád na polovině soupeře a sudí nakonec ani nezapískal.
13'
Zatím hodně nezáživný fotbal, oba týmy bojují o míč převážně ve středu hřiště, nic víc zatím nepředvedly.
11'
Další zákrok domácích na Jordana Ayewa, tentokrát se ale nepíská faul.
10'
Žlutou kartu dostává Christian Benteke (Crystal Palace FC).
9'
Swansea City opět na útočné polovině, Thomas Carroll ale pod tlakem vrací míč zpět do obrany.
7'
Patrick van Aanholt (Crystal Palace) nepustil Abrahama od postranní čáry, hosté ale získávají autové vhazování na polovině soupeře.
6'
Wayne Hennessey (Crystal Palace) musí rychle odkopnout míč před blížícím se hráčem soupeře.
5'
Hosté s míčem u půlící čáry, domácí vyčkávají.
4'
Tammy Abraham (Swansea) dobře odcentroval z pravé strany, ve vápně dokázal hlavičkovat ve vzduchu Jordan Ayew, ale branku Crystal Palace netrefil.
2'
Luka Milivojević (Crystal Palace) nedostal přesnou přihrávku, míč na levé straně skončil v autu, hosté vhazují z pravé strany.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Crystal Palace FC: Hennessey – Fosu-Mensah, Dann, Tomkins – J. Ward, Milivojević, Puncheon (C), van Aanholt – McArthur, Townsend – Ch. Benteke.
Náhradníci: Speroni – Kelly, Schlupp, Čung-Jong, Cabaye, Anderson, Eyenga-Lokilo.

Swansea City: Fabiański – F. Fernández (C), van der Hoorn, Mawson – Naughton, T. Carroll, Fer, M. Olsson – J. Ayew, Clucas – T. Abraham.
Náhradníci: Nordfeldt – Rangel, Fulton, Routledge, L. Narsingh, Mesa, McBurnie.

Rozhodčí: Andre Marriner.
SWANSEA CITY
Hosté naopak loňský ročník zakončili parádně, výhrami nad Stoke, Evertonem, Sunderlandem a WBA, k čemuž lze připočíst i skvělou remízu 1:1 na Old Trafford s místními United. Nicméně nový ročník, to je zatím jiná písnička... v ligové premiéře uhrála Swansea bod za bezbrankovou remízu 0:0 na hřišti Southamptonu, aby si poté doma vylámala zuby na Manchesteru United, kterému podlehla vysoko 0:4...
CRYSTAL PALACE
Tak, jak Crystal Palace zakončil minulou sezónu, zahájil i tu novou. Z nedobré bilance vyčnívá jen výhra 4:0 doma, v předposledním ligovém kole minulého ročníku nad již jistým a odevzdaným Hullem. Jinak Crystal Palace jen prohrává, a to již šesti ligových kolech! Do nového ročníku vstoupil domácí porážkou 0:3 s Huddersfieldem a je až s podivem, že v dalším kole dlouho bojovali o bod na hřišti Liverpoolu. Tam Eagles padli až gólem Sadio Maného ze 73. minuty!
03.01.2017 • Crystal P. – Swansea 1:2
Vítejte u on-line přenosu utkání třetího kola anglické Premier League, v němž domácí CRYSTAL PALACE přivítá v londýnském Selhurst Parku SWANSEA CITY.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.