Máme za sebou velmi ofenzivní utkání, které muselo diváka bavit. Celkem jsme viděli čtyři branky. Po prvním poločase vedl domácí Janov 1:0, ale Juventus ve druhé půli dominoval, a zaslouženě tak zvítězil 3:1. Skóre srovnal Giaccherini, o sedmnáct minut později vstřelil vedoucí branku z penalty Vucinic, který pak ještě přihrál na poslední gól Asamoahovi. Juventus si zaslouženě připisuje na své konto tři body, a zůstává tak stoprocentní. Děkuji za pozornost.
90+2
Giaccherini se po ošetření vrátil do hry.
90+1
Giaccherini potřebuje ošetřit.
90
Sudí Rocchi přidal tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Jankovic nacentroval míč do pokutového území, ale hosté se ubránili a odvrátili balon do bezpečí.
89
Janov bude zahrávat volný přímý kop.
87
Ke střele se dostal aktivní Vucinic, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
84
Juventus právě vstřelil branku!
Na zadní tyči byl osamocený KWADWO ASAMOAH, ke kterému se odrazil míč, a tak ASAMOAH neměl problém trefit odekrytou branku.
83
Vucinic se dostal ke střele, ale pozorná obrana ji zblokovala.
82
Hrací plochu opouští Antonelli, nahrazuje ho Melazzi.
82
Janov nezačal vůbec špatně a vytvořil si dokonce víc střeleckých příležitostí než Juventus, ale do druhého poločasu nastoupil Juventus silnější a skóre se mu podařilo otočit. Do konce utkání zbývá necelých osm minut řádné hrací doby.
79
Ze hřiště odchází Sampirisi, nahrazuje ho Ferronetti.
78
Juventus otáčí skóre! Míč na penaltovou značku si položil MIRKO VUCINIC, jenž přesnou trefou proměnil bezpečně pokutový kop, a poslal tak Juventus do vedení.
77
Juventus bude zahrávat pokutový kop.
76
Hrací plochu opouští Caceres, nahrazuje ho Lichtsteiner.
71
K míči se postavil Jankovic, který tvrdou střelou prověřil Buffona, který výtečně míč vyboxoval.
70
Janov dostane výhodu volného přímého kopu.
69
Žlutou kartu za nedovolený zákrok obdržel Barzagli.
67
Domácí využívají prvního střídání. Ze hřiště odchází Bovo, nahrazuje ho Granqvist.
65
V ofsajdové pasti uvízl Giovinco.
60
Bertolacci se ocitl sám před Buffonem, obdržel přesnou přihrávku a vystřelil, ale vynikající Buffon míč vyrazil!
64
Pirlo zahrával volný přímý kop, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
63
Žlutou kartu obdržel Canini.
61
EMANUELE GIACCHERINI srovnává skóre na 1:1. Nyní platilo přísloví: ,,Nedáš - dostaneš." Vucinic měl výborný přehled o hře, počkal si, až mu naběhne GIACCHERINI, který dostal přesnou přihrávku a ještě přesnější střelou rozvlnil soupeřovu síť.
59
Ke střele se dostal Marchisio, který obdržel přesnou přihrávku od Giaccheriniho, ale míč skončil vysoko nad brankou.
58
Juventus dostal výhodu rohového kopu.
57
Skóre mohl navýšit Borriello, ale jeho pokus rozechvěl pouze Buffonovo břevno!
55
Odchází také Matri, kterého nahrazuje Vucinic.
55
Juventus střídá, ze hry odchází De Ceglie, nahrazuje ho Asamoah.
55
Juventus zahrával volný přímý kop, ze kterého vytěžil kop rohový.
52
Giaccherini si našel ve velkém vápně výborné místečko, a když se k němu dostal odražený míč tak okamžitě vystřelil, ale jeho pokus byl nepřesný. Giaccherini této neproměněné šance může ještě litovat, měl před sebou totiž odkrytou bránu.
52
Giovinco obešel dva protihráče a připravil si míč na střelu, jeho pokus orazítkoval pouze vzdálenější tyč!
51
U vzdálenější tyče byl připravený Sampirisi, který se opřel do míče hlavou, ale jeho pokus skončil těsně vedle branky.
51
50
Míč si zpracoval Caceres, jenž následně odcentroval, ale pozorný Frey uklidil míč do své náruče.
50
Domácí se i tentokrát dokázali ubránit a odvrátili míč do bezpečí.
49
De Ceglie vybojoval rohový kop.
49
Centrovaný míč na přední tyč odvrátil do bezpečí Jankovic.
49
Juventus bude zahrávat rohový kop.
47
Na centrovaný míč si vyskočil Borriello, ale jeho pokus vychytal Buffon.
46
46
Druhý poločas začal beze změn.
46
Míč do druhého poločasu uvedli hosté.
46
Sudí Rocchi foukl do píšťalky a ukončil první poločas, který skončil šťastněji pro domácí Janov, který dokázal vstřelit branku a vede nad Juventusem 1:0. Janov vede zaslouženě, protože byl aktivnějším a taky šťastnějším týmem. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, zda se Juventus zvedne a podaří se mu skóre srovnat, případně i otočit. Mohli jsme sledovat ofenzivní fotbal, a tak si troufám říct, že první poločas je dobrou pozvánkou na poločas druhý.
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
45+1
Juventus dostal výhodu rohového kopu, ale tuto výhodu nedokázal zužitkovat.
45
Sudí Rocchi přidal jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
45
Marchisio našel přesnou přihrávkou Cacerese, který se opřel do střely, ale připravený Frey míč uklidil do své náruče.
43
Do zajímavé šance se řítil Kucka, který si výborně zpracoval míč a postupoval sám. Obešel dva protihráče, ale zastavil ho faul, kterým se provinil Bonucci.
43
Bonucci vyfasoval žlutou kartu.
42
Giaccherini obdržel na hranici pokutového území přihrávku, zpracoval si míč na střelu a zakončil, ale připravený Frey jeho střelecký pokus zlikvidoval.
41
Kucka si připsal dobrý obranný zákrok, když získal míč a vyvezl jej mimo pokutové území.
38
Frey musel řešit nepříjemnou situaci, když se před ním objevil osamocený Matri, který na hranici malého vápna obdržel přihrávku, ale zakončení nebylo podle jeho představ. Jeho pokus skončil vysoko nad brankou, Frey mu výborně snížil úhel.
37
V obrovské příležitosti vstřelit gól se ocitl Borriello, který obehrál svého protihráče a zakončil, ale do střely se mu položil Bonucci, který mu zabránil skórovat.
36
Giovinco si nabíhal za obranu pro míč, ale připravený Frey jej uklidil do náruče.
35
Janov bude zahrávat volný přímý kop. K míči se postavil Frey a nacentroval jej na soupeřovu polovinu, ale jeho spoluhráči žádné nebezpečí pro soupeřovu branku nepřichystali.
32
Na přízemní centr si počíhal Giovinco, ale jeho pokus byl velmi nepřesný, a tak ani branku domácích neohrozil.
31
29
Střely mimo branku: Janov CFC 2 - 3 Juventus FC.
29
Střely na branku: Janov CFC 2 - 0 Juventus FC.
29
Střely celkem: Janov CFC 4 - 3 Juventus FC.
28
Držení míče: Janov CFC 47% - 53% Juventus FC.
26
Jankovic zahrával volný přímý kop, ale tvrdou střelou trefil pouze bránící zeď.
25
Pirlo obdržel žlutý kartonek.
24
21
Jankovic mohl zvýšit skóre, ale jeho pokus skončil metr od vzdálenější tyče.
19
Immobile obdržel žlutou kartu za to, že šel oslavit svůj gól s fanoušky.
18
Janov právě vstřelil branku!
CIRO IMMOBILE obdržel na hranici velkého vápna přesnou přihrávku, ale měl před sebou hned tři protihráče. Nic nevymýšlel a okamžitě pálil, tato taktika se mu vyplatila, protože přesnou trefou na bližší tyč rozvlnil síť, a poslal tak svůj tým do vedení.
17
Přesnou přihrávku ve velkém vápně obdržel Giaccherini, ale jeho pokus skončil těsně vedle levé tyče.
15
Na pravém křídle se uvolnil Jankovic, kterého ale doběhli hned tři protihráči, přes které se mu nepodařilo odcentrovat.
13
Přesnou přihrávku obdržel na hranici pokutového území Giovinco, který si zpracoval míč a zakončil, ale jeho pokus byl spíš zklamáním.
12
Ke střele hlavou se dostal Giaccherini, ale jeho pokus uklidil do koše Frey.
11
9
Immobile postupoval sám na brankáře, ale jeho pokus byl nepřesný. Tato neproměněná příležitost může domácí tým ještě mrzet.
9
Janov se před avizovanou standardní situací ubránil a do protiútoku se vydal Immobile.
8
Juventus kombinuje v blízkosti šestnáctky svého soupeře a nyní vybojoval rohový kop.
7
Jankovic zahrál rukou, a tak hosté dostanou výhodu volného přímého kopu.
7
Janov žádné nebezpečí pro Juventus nepřipravil, a tak nyní provede Buffon odkop od brány.
6
Janov dostane výhodu autového vhazování v blízkosti pravého rohového praporku.
5
K míči se postavil Jankovic, jenž tvrdou střelou prověřil brankáře Buffona, který bezpečně míč vyboxoval.
5
4
Po chybě obránců se dostal do zakončení Borriello, který mířil na vzdálenější tyč, ale míč jen těsně minul tyčku!
3
Janov kombinuje na vlastní polovině.
1
Domácí hráči oblékli tradiční modro-červené dresy. Hosté tradiční pruhované dresy v černo-bílé kombinaci.
1
Výkop provedli domácí hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1
-2
Sudí Rocchi přivedl obě základní jedenáctky na hrací plochu. Na čarách mu budou asistovat pánové Di Fiore a Giordano.
-9
Hráči se šli připravit do kabin na dnešní utkání, které začne za malou chvíli.
-28
Sázkové kanceláře označily Janov s kursem 6.3 jako outsidera, na remízu vypsaly kurs 3.95 a na výhru Juventusu kurs 1.67.
-30
V základní sestavě dnes uvidíme slovenského záložníka Juraje Kucku, který do Janova přestoupil z pražské Sparty.

Janov CFC: Frey - Sampirisi, Canini, Bovo, Antonelli - Kucka, Seymour, Bertolacci - Jankovic, Borriello, Immobile.

Juventus FC: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Caceres, Marchisio, Pirlo, Giaccherini, De Ceglie - Matri, Giovinco.

Rozhodčí: Rocchi - Di Fiore, Giordano.
-34
Hráči jsou na hrací ploše, kde absolvují předzápasovou rozcvičku.
Janovu bude chybět Vargas, který se zranil při plnění reprezentačních povinností. Juventusu bude chybět dvojice Padoin a Lucío.
V minulé sezoně oba vzájemné zápasy skončily remízou, ale dnes bude favoritem Juventus FC.
Juventus FC je po dvou odehraných kolech stoprocentní, patří mu první příčka a na kontě má šest bodů. Skóre je 6:1.
Janov CFC je po dvou odehraných kolech na osmém místě. Na svém kontě má tři body - jednu výhru a jednu prohru. Skóre je 4:3
Dobrý den, vítejte u komentovaného přenosu prestižní italské Serie A. Domácí Janov CFC přivítá Juventus FC. Utkání bude probíhat na Stadio Luigi Ferraris.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62