Utkání tedy končí výsledkem 3:1 a to výsledkem zcela zasouženým. Domácí dnes byli jasně lepším celkem a finální skóre to i dokladuje. Catania až na povedený volný přímý kop nepředvedla zhola nic. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou.
90+4
Hosté mají ještě roh. Všichni jdou do vápna.
90+4
Už se hraje poslední minuta.
90+3
Přihrávka na nikoho. Benussi vykopává.
90+3
U míče jsou hosté. Ještě jeden z posledních útoků.
90+2
Catania o sobě dává vědět v závěru zápasu jen fauly a simulováním. Další žlutou dostává Doukara.
90+1
Nastavují se čtyři minuty nad rámec hrací doby.
90
Spíše to vypadá, že tlačit musí Palermo. To chce asi ještě vstřelit jednu branku.
89
Branky se už asi nedočkáme. Domácí velmi dobře brání. Hostům nic nedovolí a těm se vůbec nedaří vytvořit si nějaký tlak. Zato hrozí domácí. Ti měli teď několik dobrých šancí, ale ani jedna neskončila brankou.
88
Žlutou kartu za další nasimulování penalty dostal Gomez (CTN).
86
Ještě poslední pokus oživit ofenzívu. Střídání na obou stranách.
Nejprve domácí. Ze hřiště odchází Franco Brienza, místo něj příjde Benito Nicolas Viola. A hosté. Odešel Nicolas Federico Spolli, příšel Ciro Capuano.
86
84
Catanii se nedaří založit nějakou akci.
83
Castro (CTN) se proběhl velkým vápnem. Zkusil vykličkovat několik hráčů, do střeleck pozice se mu ale dostat nepovedlo, tak upadl. Rozhodčí nepíská.
81
Palermu se podařilo ušetřit hodně času. Až nyní hraje Catania a může rozjet další akci.
80
Miccoli (PLM), který již vystřídal dostává na střídačce žlutou kartu.
80
Pokus o dlouhý centr našel pouze hlavu obránce Palerma. Catania se nemůže dostat do nějaké souvislejšího tlaku. Má více míč, Palermo však dobře napadá.
79
Ofsajd domácích. Catania může zaútočit.
78
Catania se už tlačí ve velkém počtu hráčů do útoku. A Palermo se snaží hrozit z brejků.
76
Na obou stranách jsou k vidění útočné akce! Střela domácích končí mimo branku. Už jsou tu s akcí hosté.
75
Domácí střídají. Je třeba uklidnit hru. Zpomalit ji. Odchází Steve von Bergen a nahradil ho Eros Pisano.
74
Barrientos (CTN) si dal sprint i s míčem po křídle a vypálil. Je z toho rohový kop.
74
Catania veze další akci na polovinu soupeře.
71
Ačkoliv byl fotbal v prvním poločase poměrně nudný, ve druhém nám to oba týmy nahrazují. Sledujeme stále velmi ofenzivní podívanou. Catania se dere za další brankou. Tlačí Palermo.
70
Catana právě vstřelila branku!

Tak toto byla branka z kategorie těch výstavních! Nádherně zakroucený přímý volný kop skončil přesně u tyče. Brankář se natahoval marně. Autorem branky je FRANCESCO LODI.
70
Catania začíná zvyšovat tempo. Je v této fázi lepším týmem. Zároveň má k dispozici další standardní situaci.
70
Opět Gomez (CTN) a opět střela vedle. Jestli si tu někdo říká o střídání. Je to tento hráč.
68
Hraje se poměrně rychlý fotbal. Kdy oba celky hodně útočí. Je sympatické, že Palermo už jen nebrání a hraje i velmi nebezpečně dopředu.
66
První střídání domácích. Odchází jejich kapitán a střelec první branky Fabrizio Miccoli, místo něj se na hřiště podívá Paulo Bruno Dybala.
65
Obrovská šance pro hosty! Ti si vykombinovali obránce a Gomez měl pred sebou jen brankáře! Vyslal prachbídnou střelu, kterou brankář v poklidu chytil.
64
Hosté podruhé střídají. Trochu pro mne nepochopitelně stahují Morimota a jeho místo zaujal Souleymane Doukara.
63
Ten však záhy končí pro ofsajd.
63
Palermo rozjíždí další útok. Asi ještě nemá dost.
60
Palermo právě vstřelilo branku!

Po rohu obrana Catanie naprosto zaspala a byl tu brejk dva na dva. Vše vyřešil JOSIP ILICIC, který dal protihráči zasekávačku, ten podběhl a on poté nádherně zakončil. Dává tak svůj druhý gól!
59
A dnes velmi aktivní Morimoto vzal odpovědnost na sebe. Chtěl projít sám. Vybojoval alespoň rohový kop.
58
Hosté jsou nastěhováni na polovině Palerma.
57
A také že byla! Brankář musel tento kop vytahovat ven z brány! Dobrý zákrok.
57
Standardní situace pro domácí. Je to na hranici vápna. Tohle bude zajímavá situace!
54
Catania trochu přidává na tempu, ale stále to nestačí. Palermo je všude dřív. Statistiky neklamou. Catania je venku ani né poloviční.
53
Palermo nedovoluje soupeři aby na něj zatlačil. Obrana zatím dnes pracuje na výbornou.
53
A další nebezpečná střela domácích! Tu musel hasit Andujar a míč mu ještě uskočil.
52
Vzhledem k dění na trávníku a dosavadnímu průběhu si myslím, že je dnes o výhře rozhodnuto.
50

A znovu domácí skórují v úvodu poločasu a gól to byl hodně podobný tomu prvnímu. Opět náběh na hranici vápna a poté přesná bomba k tyči! Autorem branky je JOSIP ILICIC!
49
A i na druhé straně zásah brankáře. Nejsou to nějak složité zákroky, ale alespoň nesledujeme boj na středu hřiště, jako tomu bylo většinu prvního poločasu.
48
Ale Palermo předvedlo svoji kvalitu. Připravilo hosty o míč a vezlo nebezpečnou akci. Andujar musel zasahovat. Míč lapil a rozehrává.
47
Catania hraje s balónem.
46
Oba týmy se vzájemně připravili o míč. Je to opět opatrný úvod.
46
Hráči už jsou na trávníku. Druhý poločas co nevidět začne.
První poločas je za námi. Domácí se dostali velmi brzo do vedení a poté kontrolovali průběh hry a byli lepším týmem na trváníku. Catania začla pořádně předvádět fotbal až v posledních deseti minutách poločasu, kdy největší nebezpečný znamenal přímý volný kop až v jeho naprostém závěru, ten musel brankář vytahovat nad břevno. Uvidíme, s jakou taktikou přijdou trenéři do druhého poločasu.
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
45+2
Z následného rohu nebylo nic. Vykopává Benussi.
45+2
Parádní střela! Brankář ji musel vytáhnout nad břevno!
45+1
Nastavují se dvě minuty. Navíc budou hosté mít další standardní situaci. Tohle už je zajímavá vzdálenost.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu. Branky se už asi nedočkáme.
44
Střídání hostí a asi to bude z důvodu zranění. Odejde Mariano Julio Izco a místo něj se na hřiště podívá Lucas Castro.
43
Massimo Donati (PLM) je dalším potrestaným žlutou kartu.
42
Tak to zkusili přes nafilmovanou penaltu. Tu rozhodčí nepíská a navíc dostává žlutou za simulování Spolli (CTN).
42
Konec poločasu patří hostům. Ti drží více míč, jenže se nedokážou dostat vůbec do žádných šancí. Ještě pořádně branku soupeře neohrozili.
41
První žlutá dnešního zápasu pro Munoze (PLM) ten si na středu hřiště došlápl na protihráče.
39
Kombinace byl až před branku. Alvarez (CTN) to řešil skluzem a míč uklidil do zámezí.
39
Míč v moci domácích. Ti se snaží o postupnou kombinaci.
37
Byl to centr a našel pouze hlavu obránce Palerma. Takže z této akce nebylo nic.
37
Catania se začíná trochu rozehrávat. Bude mít další standardní situaci. Je to trochu dál, takže to asi nebude přímá střela.
35
A tentokráte střela hostí končí zcela mimo bránu. Benussi rozehrává.
34
Poprvé snad hosté předvedli nějakou fotbalovější akci. Ale k tomu jim pomohla chyba při rozehrávce. Asijský fotbalista ve službách Catanie Morimoto se zmocnil míče a šel sám proti obránci a brankáři. Volil střelu a ta skončila mimo.
33
Palermo rozjíždí svoji akci.
33
A když už se dostanou k míči, tak o něj přijdou, jako v tuto chvíli.
31
Domácí jsou opět u míče. Catania zatím nepředvedla zcela nic a působí hodně málo nebezpečným dojmem.
30
Centr byl tečován před chumel hráčů a následovala střela. Ta byla tečována na roh. Další rohový kop pro Palermo.
29
Z rohu nebylo nic, ale po následné akci vybojovali domácí faul. Rozehrává se centrem do vápna. Je to hned na hranici pokutového území.
28
Další povedená akce domácích. Ti dokáží kvalitně zahrozit. Je z toho nakonec roh.
27
Nepřesná přihrávka domácích. Andujar v brance Catanie vykopává.
26
A také to tak dopadlo. Vůbec se nedostali na dostřel branky. Hraje opět Palermo. Je to ale takové vzájemné obírání o míč. Nikomu se nedaří pořádně přihrávky.
25
O míč přišli a jsou tu hosté se svojí kombinací. Je to však bez nápadu.
25
Palermo kombinuje na polovině soupeře.
23
A znovu střelec branky Miccoli vystřelil. Domácí opět dostávají soupeře pod tlak!
21
Málem to bylo 2:0! Brienza si krásně naběhl po pravé straně a trefil břevno!
20
Z té nebylo nic a následoval protiútok Palema. Ti ještě reklamovali faul v pokutovém území. Rozhodčí nepíská.
19
Standardní situace pro Cataniu.
18
Opět se hraje hlavně na středu hřiště. Je to hodně opatrné. Domácím se občas povede trochu posunout hru blíže k brance hostí, ale nic vážného z toho není.
16
Domácí se dostali ke střele. Ta nešla mezi tyče a rozehrává se odkopem od branky.
16
Ani jednomu z týmu se nedaří dostat se k ohrožení branky soupeře.
15
Hra se přesunula na střed hřiště. Už je pryč tlak Palerma.
14
Pokus o kombinaci na hranici vápna v podání hostí. Gomez (CTN) se zkusil prokličkovat mezi obránci. Ti ho připravili o míč.
11
Chybná rozehrávka a hned tu byli domácí s další akcí. Branka jim nalila krev do žil a nyní jsou opět nastěhováni v pokutovém území soupeře.
10

Tak tohle se domácím opravdu povedlo. Křižná dlouhá přihrávka na hranici vápna, kde si míč sklepl pod sebe FABRIZIO MICCOLI a ačkoliv byl obklopen trojicí obránců, napálil ho přesně do rohu branky!
9
Palermo kombinuje na polovině Catanie.
8
Hosté jsou poměrně aktivní. Povedlo se jim zamknout soupeře chvíli před jeho bránou. Teď už ovšem hrají domácí.
8
Parádně kopnutý volný kop. Brankář s ním měl problémy a vyrazil ho před sebe. Obrana byla u míče rychleji.
7
Standardní situace pro hosty. Je to na přímou střelu.

U.S. Citta di Palermo: Benussi - von Bergen, Donati, Munoz, Garcia, Kurtic, Arevalo, Morganella, Brienza, Miccoli, Ilicic

Calcio Catania: Andujar - Alvarez, Legrottaglie, Spolli, Marchese, Izco, Lodi, Almiron, Barrientos, Morimoto, Gomez

Rozhodčí: A. Romeo‎ .
3
Je to zatím oboustranně opatrný fotbal. Nikdo nechce udělat chybu a brzy inkasovat.
1
Utkání bylo zahájeno. Hned první akce domácích končí v zámezí. Bude se vhazovat.
1
Favoritem jsou dnes tedy domácí a to vzhledem k výhodě domácího prostředí. Zda tomu tak bude, uvidíme v 20:45, kdy utkání začíná a já se v tuto dobu přihlásím s komentářem.
Poslední vzájemné zápasy těchto celků skončily vždy bodovým ziskem pro domácí. Posledně to byla remíza v Palermu, ale jinak se radovali domácí z výhry. Trochu u těchto týmů tedy platí. Můj dům, můj hrad.
Calcio se ale stejně jako jeho dnešní soupeř nemůže chlubit svou bilancí na venkovních hřištích. Získalo pouhé 3 body za tři remízy. Zbytek zápasů skončil prohrou.
Calcio Catania se aktuálně nachází na 7. místě tabulky. Má 19 bodů a z posledních tří zápasů má dvě výhry a jednu remízu.
Palermo patří na hřištích soupeřů k druhému nejhoršímu týmu v soutěži. Získalo pouhé dva body! Zato doma se mu daří o poznání lépe. Prohrálo pouze jednou a z posledních pěti zápasů má zisk 9 bodů.
K statistickému představení obou týmu.
U.S. Citta di Palermo se aktuálně nachází na až na 16. místě tabulky. Což není pro tento tým, který je z minulosti zvyklý hrát evropské poháry, zrovna to co by si jeho vedení představovalo. Palermo má na svém kontě 11 bodů a z posledních tří zápasů má dvě prohry venku a jednu výhru doma.
Ještě jednou Vás vítám u online textového přenosu. Dnes máme na programu předehrávku 14. kola Serie A mezi týmy U.S. Citta di Palermo a hostujícím celkem Calcio Catania.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62