Dnešní utkání nám přineslo kvalitní fotbal, kde zvítězilo domácí Udinese nad Chievem 3:1, když vyhrálo oba dva poločasy a tudíž zaslouženě slaví vítězství. Největší zásluhu na tom má Di Natale, který vstřelil dvě branky. Chievo dnes neodehrálo špatný zápas, ale prostě Udinese bylo lepším týmem.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný zbytek nedělního dne.
90+3
Chievo zahrávalo rohový kop, který domácí obrana odvrátila do bezpečí. Už se čeká na konečný hvizd.
90+2
Zápas se již jen dohrává. Chievo kombinuje na útočné polovině.
90+1
Nad rámec dnešního zápasu budou nastaveny 3 minuty.
90
Hetemaj se dostal ke střele z velkého vápna, ale branku vůbec netrefil.
89
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Di Natale, přichází Zielinski.
88
Di Natale se dostával do šance, kterou zastavil ofsajd.
87
Udinese kombinuje na středu hřiště a hlídá si závěr zápasu.
85
Udinese právě vstřelilo branku!
A je zřejmě rozhodnuto. Di Natale našel ve vápně přesným pasem BENATIU a ten pohotovu střelou z voleje poslal míč do branky.
84
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Rigoni, přichází Paloschi.
83
Žlutou kartu obdržel za faul na středu hřiště Acerbi.
82
Slibně rozvíjející akci Chieva zastavil ofsajd, do kterého se dostal.
81
Po ošetření se pokračuje ve hře.
79
Cesar předvedl ostrý skluz a po právu dostává žlutou kartu. Muriel se těžko zvedá a potřebuje ošetření.
78
Ten ale domácí obrana v pohodě odvrátila.
77
Po rychlém protiútoku vybojovalo Chievo rohový kop.
75
Frey obdržel žlutou kartu za tvrdý zákrok na středu hřiště.
75
Rohový kop skončil neúspěchem. Hostující obrana jej odvrátila.
74
Basta zabojoval u rohového praporku a vybojoval pro svůj tým rohový kop.
73
Udinese kombinuje na útočné polovině a hlídá si zápas.
71
Domácím se ale podobné situace dnes nedaří, jelikož i tento pokus hostující obrana odvrátila.
70
Domácí budou zahrávat volný kop, když fauloval Rigonu, který vidí žlutou kartu.
70
Z přímého kopu Udinese branku neohrozilo, když Gabriel Silva trefil jen připravenou zeď.
69
Muriel se dostával do vápna, ale byl těsně před ním faulován. Přímý kop pro Udinese.
68
Obrovskou šanci spálil Di Natale, který se z ničeho nic dostal před malým vápnem k míči a tvrdou střelou branku přestřelil.
67
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Guana, přichází Stoian.
65
Chievo začíná mít více ze hry a snaží se vyrovnat. Domácí ale zatím velmi poctivě brání.
63
Théréau trefil jen dobře připravenou zeď.
62
Benatia dostává žlutou kartu za tvrdý skluz a Danilo za komentáře k výroku rozhodčího. K tomu bude Chievo kopat přímý kop.
62
61
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Papp, přichází Luciano.
60
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Lazzari, přichází Agyemang-Badu.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Maicosuel, přichází Muriel.
60
60
Rohový kop ale v brance neskončil, když Domizzi hlavičkou branku přestřelil.
59
Lazzari se dostal před velkým vápnem ke střele a pořádně protáhl Puggioniho, který míč dokázal konečky prstů vyrazit na rohový kop.
57
Di Natale se dostával do další šance, ale tentokrát mu byl odpískán ofsajd.
56
Blízko byl Di Natale, ale jeho pokus cestu do branky nenašel.
55
Udinese se usilovně snaží přidat další branku a pojistit si dnešní zápas.
53
Možnost navýšit vedení Udinese měl Basta, ale jeho dalekonosnou střelu Puggioni dokázal vyrazit.
52
Udinese zahrávalo rohový kop, po kterém se do zakončení nedostalo.
51
Druhý poločas začali oba týmy velmi aktivně a tlačí se do útoku.
49
Pellissier si naběhl za domácí obranu a obdržel přesnou přihrávku, kterou ale v branku nepřetavil, když jeho tvrdou střelu dokázal vyrazit Brkič.
48
Maicosuel se dostal do vápna a vystřelil, ale jeho střelu hostující obrana zablokovala.
46
Rozehrávka Chieva zahájila druhý poločas.
46
Skončil první poločas, který byl vyrovnaný. Začátek zápasu se hrálo opatrně a mnoho šancí k vidění nebylo, ale poté během pěti minut rozvlnil dvakrát síť Chieva Di Natale a zdálo se, že domácí mají utkání pod kontrolou. Chievo se ale nevzdalo a dokázalo ve 35. minutě snížit po volném kopu, když míč dokázal dopravit do branky Papp. První poločas tedy skončil výsledkem 2:1 pro Udinese a čeká nás zřejmě zajímavý druhý poločas.
45+1
Chievo kombinuje na středu hřiště a snaží se vyrovnat, ale to se mu zřejmě v prvním poločase už nepodaří.
45
V prvním poločase bude nastavena 1 minuta.
45
Papp si pomohl na středu hřiště rukou a dostává žlutou kartu.
44
Hosté zahrávali volný kop centrem do vápna, kde se k míči dostal jeden z bránících hráčů a odehrál míč do bezpečí.
43
Završit hattrick mohl Di Natale, ale jeho střela z velkého vápna branku netrefila.
41
Lazzari se snažil dostat do vápna, ale hostující obrana jej ubránila.
40
Míč se ve vápně všelijak odrážel, ale nakonec skončil v zámezí. Bude to odkop od branky.
39
Rychlý protiútok Chieva končí vybojovaným rohovým kopem.
37
Chievo se dožaduje pokutového kopu po zákroku na Guanu, ale hlavní rozhodčí Damato je proti.
35
Chievo právě vstřelilo branku!
Po volném kopu Chieva vznikl ve vápně Udinese velký rozruch, který ukončil přesnou hlavičkou PAUL PAPP, když překonal rozhozeného Brkiče.
34
Udinese kombinuje na středu hřiště a snaží se dostat vpřed.
32
Udinese zahrávalo rohový kop, ale žádné ohrožení branky Chieva to nepřineslo.
31
Žlutou kartu za zákrok na vlastní polovině vidí Jokič.
30
Centr Gabriela Silvy srazil jeden z bránících hráčů na autové vhazování.
28
Po rychlém ošetření se pokračuje ve hře.
27
Ve vzdušném souboji se střetli Lazzari a Guana. Druhý jmenovaný zůstává ležet na trávníku.
26
Udinese vstřelilo během pěti minut dvě branky a má zápas pod kontrolou.
25
Nádherný gól právě vstřelil ANTONIO DI NATALE, který ze vzduchu napálil míč k pravé tyči a nedal Puggionimu šanci.
24
Akce domácích končí ofsajdem, ve kterém byl nachytán Basta.
22
Vstřelený gól domácí celek nabudil a stále se tlačí do útoku.
21
Za gólovou oslavu obdržel Di Natale žlutou kartu.
20
Udinese se dostává do vedení. ANTONIO DI NATALE se lehce dostal k míči, když jej sebral hostujícímu brankáři, který se snažil kličkou uvolnit a poté zakončil do zcela prázdné branky.
18
Chievo drží míč na středu hřiště a v poklidu kombinuje.
16
Začátek utkání je velmi opatrný, když se ani jeden z týmů nedokáže prosadit.
15
Na druhé straně se ve vápně uvolnil Guana, který ale nakonec nedokázal zakončit.
14
Z velkého vápna se dostal ke střele Allan, který díky dobrému zákroku Puggioniho neslaví vstřelený gól.
13
Gabriel Silva se snažil odcentrovat, ale to se mu nepodařilo, když jeden z bránících hráčů dokázal centr zablokovat.
12
Volný kop zahrálo Udinese nakrátko a kombinuje na útočné polovině.
12
Na útočné polovině byl faulován Maicosuel. Udinese bude zahrávat volný kop.
11
Pereyra se snažil individuálně dostat do vápna, ale tvrdě narazil, když jej o míč připravil Acerbi.
10
Chievo zahrávalo rohový kop, ze kterého branku neohrozilo, když centrovaný míč pouze proletěl vápnem.
9
Těm ale též pokus o útočení nevyšel, když jejich akci zastavila špatná rozehrávka.
8
Postupným útokem se Chievo neprosadilo a k míči se dostali domácí.
7
Chievo kombinuje drží míč na svých kopačkách, ale jen na vlastní polovině.
5
Udinese zahrávalo volný kop, ale žádné ohrožení branky Chieva z toho nebylo, když centrovaný míč hostující obrana odvrátila.
4
Pereyra se uvolnil na pravém křídle a dostal se až do vápna, odkud tvrdě vypálil a donutil Puggioniho k zákroku.
3
Rigoni centroval z pravé strany do vápna Udinese, ale tam se k míči nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
2
Udinese kombinuje na středu hřiště a snaží se postupným útokem dostat k ohrožení branky Chieva.
1
Úvodní výkop obstaralo Udinese a zahájilo dnešní zápas.
1

Udinese Calcio: Brkič – Benatia, Danilo, Domizzi – Basta, Pereyra, Allan, Lazzari, Gabriel Silva – Maicosuel, Di Natale

Chievo Verona: Puggioni – Frey, Papp, Cesar, Acerbi, Jokič – Guana, Rigoni, Hetemaj – Pellissier, Théréau

Rozhodčí: Damato – Rubino, Alassio.
Chievo Verona

Chievo se momentálně nachází na patnáctém místě tabulky se ziskem pětatřiceti bodů. Na sestupové pozice má Chievo náskok devět bodů, což je slušné postavení před koncem sezóny, ale ne úplně jisté, proto by dnes rádo nějaký ten bod vybojovalo.

V posledním zápase Chievo prohrálo na svém hřišti s AC Milán 0:1.
Udinese Calcio

Udinese v letošní sezóně nepodává dobré výkony a momentálně okupuje deváté místo se ziskem dvaačtyřiceti bodů. Udinese se tedy drží v klidném středu tabulky, kde nemůže sestoupit, ale ani zřejmě postoupit do evropských pohárů.

V posledním ligovém zápase remizovalo Udinese doma s Bolognou 0:0.
Přeji příjemné odpoledne a vítám Vás u sledování 31. kola italské Serie A, kde dnes Udinese Calcio bude na svém hřišti hostit klub Chievo Verona. Sázkové kanceláře v dnešním zápase favorizují domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62