S přáním prožití hezkého zbytku dne se s Vámi loučí Petr Diepold.
Konec zápasu. Domácí vydřeli v deseti mužích tři body. Vyčerpaní ale spokojení. Pescara doplatila na pasivitu ze začátku druhé půle. Po dvojitém střídání hned po inkasované brance sice ožila, ale na vyrovnání již nedosáhla.
90+4
Romagnoliho centr byl přetažený. Domácí trenér zběsile gestikuluje k rozhodčímu a žádá poslední hvizd. Hraje se ale ještě dál.
90+3
Pescara hraje 3 - 2 - 5. Ale dlouhé míče sbírá domácí obrana. Udinese dokonce bude zahrávat přímý kop.
90+2
Modestemu utekl míč ve slibné pozici. Domácí odkopávají a míč je až u Perina.
90+1
Domácí hráče berou křeče. Nyní má problémy Faraoni.
90
Nastavovat se budou 4 minuty.
90
Domácí pozorně brání, Pescara kombinuje v bezpečné vzálenosti od brankáře Brkiče.
89
Další výzva pro Di Nataleho! Ten se však již ani nesnažil. Šlape vodu, ale domácí již nemohou střídat.
87
Brkić si pro roh bez problémů došel a založil protiútok. Ten ale neměl dlouhého trvání. Di Natale neměl dost sil.
87
Caprari vypálil z 25 metrů a Brkić musel jeho štiplavou ránu vyrazit na roh!
84
Hosté se rozčilují na sudího. V pokutovém uzemí upadl po kontaktu s bránícím hráčem Bjarnason, ale sudí o penaltě nechce ani slyšet.
83
A máme dnes dostřídáno. Pereyru, který s bolestivou grimasou opouští hřiště nahrazuje Coda.
82
Domácího Pereyru berou křeče... naběhal toho vážně dost a asi bude muset střídat.
81
Presink Cascioneho se nevyplatil. Zbytečně fauloval na půlce soupeře a vyfasoval žlutou kartu.
80
Čárový sudí mával faul na Di Nataleho, ale hlavní sudí má svůj názor a navzdory protestům domácích hra pokračuje.
77
Druhé střídání domácích. Odchází sřelec zatím jediné branky Maicosuel a přichází čerstvý Willians.
75
Hráči Udinese drží míč na půlce soupeře a po sérii autových vhazování vrací míč na svojí polovinu. Získaný čas, ale nebezpečnost nulová.
72
Poslední střídání Pescary. Odchází Nielsen a nahrazuje jej Bjarnason.
70
Sražený centr si našel Di Natale a zastřihal nůžkami! Střelu ale dobře postavený Perin vyráží.
69
Di Natale pálil přímo na branku, ale Perin vyboxova.
68
Balzano zastavuje rychlonožku Armera a vidí za to žlutou kartu. udine navíc dostává šanci zkráceného rohového kopu z pravé strany.
67
Macosuel udržel navzory přesile hráčů ve žlutém míč a rozehrál jej přesně na Di Nataleho. ten však nechtěl nic riskovat a zahrál míč zpět na vlastní polovinu. Udinese je po delší době nějaký čas u míče
65
A i třetí roh byl nebezpečný. Hlavou zakončoval Nielsen, ale metr vedle.
64
Na vzálené tyči byla dvojice hráčů Pescary a jeden z bránicích domácích hráčů. Míč se odrazil na obřevno a od něj za bránu... Další roh.
63
Cascione vybojoval rohový kop, který rychle na krátko rozehrál. ze vzniklého zmatku zakončoval Quintero, ale střela ze 20 metrů neprošla obranou. Dalčí roh.
62
Quintero napřáhl ze 20 metrů. Jeho přízemní střelu ale v pohodě chytá domácí brankář Brkić.
60
Modesto centroval na přední tyč kde byl Vukušić. Ten však hlavou mířil vedle.
59
Udinese jako kdyby do druhého poločasu šlo jen s tím dát první branku. Ihned po dosaženém vedení ubírá na obrátkách a aktivitu převzala Pescara.
54
Jonathase střídá Caprari
54
Dvojité střídání na straně Pescary. Weiss zamířil rovnou do šaten a nahradil jej Vukušić.
53
Udinese právě vstřelilo branku!
Autorem branky je MAICOSUEL. Střílený centr do malého vápna procedil přes brankáře Maicosuel a vytěžil z obrovského tlaku první branku utkání.
53
Domizzi natáhl ke střele z dobrých 40 metrů a brankář jen vyboxoval.
50
Pescara se nedostává k míči a pouze se brání. Udinese jako by hrálo s hráčem navíc a nikoli naopak.
49
Krásná kombinace domácích. Di Natale ale opět stojí až za posledním bekem Pescary. Další offside.
48
Domácí Faraoni z obtížné situace vypálil z 18 metrů, ale mimo.
47
Udinese do druhého poločasu vlétlo. Před Di Natalem ale zabránil brance brankář Perin. Navíc pro Udinese nebude ani rohový kop, ale odkop od branky o který se postará Perin.
46
Rozhodčí přepočítal hráče a zjistil, že počet sedí! 21 hráčů na place, druhý poločas může začít!
45+1
První poločas skončil. Zatím jsme svědky zajímavého utkání, ve kterém chybí jen to nejdůležitější a to branky.
45
Nastavuje se 1 minuta
45
Allan pronikl středem hřiště na hranici vápna, narazil si míč s Di Natalem... další ofenzivní dění však upět utnul offside.
43
Armero po přihrávce Pereyra byl sám na velkém vápně. Volil však přihrávku, která byla nepřesná.
41
Lazzari hezky zakroutil míč na zadní tyč, kde číhal Di Natale! Dokonce se mu podařilo vstřelit branku. Jeho radost však brzi utnul rozhodčí se zvednutým praporkem - offside!
40
Přímý volný kop z pravé strany z rohu velkého vápna bude zahrávat Udinese.
37
Obrovská šance hostí! Jonathas pronikl do vápna, ale jeho prudká střela minula šibenici o decimetr.
32
Přímý kop zakroutil hostující hráč na břevno. Brankář Udinese by neměl sebemenší šanci.
31
To jsou věci! Průnik středem hřiště zastavil Danilo na hranici vápna faulem a dostává druhou žlutou kartu!
29
Z toho však nebylo nic.
28
Udinese začíná přitahovat šrouby. Obrana hostujícího týmu však zatím drží. Naopak hosté hrozí rychlým přechodem do ofenzivy a vybojovali roh.
25
Zmatek v brankovišti Pescary. Po dloubáčku na malé vápno a přistrčení míče na Di Nataleho odkopává v posledním možném okamžiku Modesto.
24
Utkání by velice prospěla branka. Nikdo ji však nechce dostat první a podle toho zápas vypadá. Více ze hry však i přes to mají domácí, hlavně díky dnes velice ofenzivně naladěnému Arerovi.
22
Pinzi si při obětavém akrobatickém obraném zákroku očividně oblížil a potřebuje střídat. Nahrazuje jej Faraoni.
20
Pro rohový kop si bez potíží došel Perin.
19
Velice aktivní Armero tentokrát z levé strany. Nízký centr však před Di Natalem na poslední chvilku uklidila hostující obrana. Rohový kop.
17
Armero se vřítil do vápna a přihrával pod sebe. Tato přihrávka však postrádala přesnost. Střela ze druhé vlny však neměla šanci na úspěch. Domácí vybojovali alespoň rohový kop. Ten hostující obrana odvrátila.
16
Přímý kop také na druhé straně. Vzálenost zhruba 17 metrů, ale z úhlu. Střelu zblokovala zeď a pro odražený míč si došel brankář Perin.
15
Přízemní střelu však Brkić bez potíží chytá.
13
Danilo byl u míče až druhý a dostává za svůj faul ještě žlutou kartu. Navíc bude Pescara zahrávat přímý volný kop z nebezpečné pozice. Vzálenost 18 metrů, takřka na středu...
12
Pinzi se dostal s míčem z pravé strany až na hranici malého vápna! Jeho střelu a takřka jistý gól na poslední chvilku blokuje noha Romagnoliho.
10
Rohový kop pro domácí byl kopnut nejhůře jak mohl. Míč svojí traektorií vyletěl z hrací plochy ještě než se stihl dostat před branku.
8
Z přímého kopu se podařilo domácím zakončit. Hlavička šla opět vysoko nad.
7
A máme zde první žlutou. za faul ve vzdálenosti 30 metrů od brány ji dostává hostující Blasi.
6
Hraje se ve středu hřiště. Rozhodčí úzkostlivě píská každá kontakt jako faul a kouskuje tím hru.
3
Di Nataleho ofenzivní snažení přerušil offside.
2
První obrovská šance domácích! Pablo Armero hlavičkoval z malého vápna vysoko nad.
1
Udinese nastupuje ve své oblíbené černo-bílé kombinaci, hosté z Pescary ve žluto-modré.
Dobrý den. Vítejte u sledování online přenosu z utkání 8. kola italské ligy mezi sousedy v tabulce, 14. Udinese Calcio a 13. Pescarou Calcio. Zatímco fanoušci Pescary budou zajisté bezpečnou pozicí ve středu tabulky spokojeni, fanoušci Udinese, zmlsaní boji o Ligu Mistrů, musí být zatím jedinou výhrou svého týmu a umístětím v tabulce zarmouceni.

V 7. kole podlehli hráči Udinese venku proti Neapoli 2:1, když první branku utkání vstřelil domácí Hamšík ve 30. minutě a ve 43. minutě srovnal Pinzi. Vítěznou branku vstřelil ještě do přestávky v první minutě nastavení Panděv. Pescara podlehla doma Laziu Řím 0:3. Vítěznou branku vstřelil již v 5. minutě Hernanes. Do poločase přidal ještě dvě branky Klose.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62